Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Еби си мамата брато !!нови [re: Пeшo]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано12.06.06 22:34



Не ми се заяжда с анонимници. Прост си като гъз и в същото време искаш да минеш за компетентен. 3000 евро дори и тук в Канада ги вземат малко програмисти, кво остава за аборигени живеещи в панели, за които 20 лв на ден е супер пара.
То4ка, пове4е не се говори за това, ако искаш да простееш, простей, но не ме забърквай.



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: balgarin]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано12.06.06 22:43



Нима??? не знаех ако е така - бг Е ПО ЗЛЕ от корея в момента



Тема Re: Взех му страха!нови [re: tee]  
АвторJohny Bravo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 22:46



И как стана ясно че не разбирам бе путаранче ? Хайде първо реши на батко задачката - ако искаш на моята "проста" Джава, ако искаш на твоята сложна и "комерсилана" и тогава се обяснявай. Дееба и недоклатените второкурснички дето мислят че програмирането е лесно колкото духането. Айде отваряй Гугъл и търси ква е разликата между J2SE и J2EE и що си решила че J2EE като се използва повече в "комерсилани" приложения това не е Джава или е някаква по-висша Джава ?
Хинт: Пробвай да усетиш разликите между език за програмиране, библиотеки, фреймуърк.



Тема Re: Бейби,нови [re: eммa]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано12.06.06 22:47



това е безумие, аз тук плащам 250$ за 2 стаи, което е същото като гарсониера.



Тема Re: Бейби,нови [re: King]  
АвторJohny Bravo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 22:59



Стига лъга и ти бе имам приятели в Монреал наем 250$ за 2 стаи значи нечовешка мизерия ! Или наема е повече или живееш по-зле и от хаитянско рефюджи... освен ако това всъщност не е апартамент 3 спални за 500$ който делиш с някого. Обаче пак е на ръба на мизерията





Тема Re: Тоя боклук?нови [re: pesho]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано12.06.06 23:00



Абе един съученик от Стара Загора дето тъкмо завърши магистратура в Западна Европа си бил намерил работа в HP за 2250 лева на месец (било 1,600 лева чисто). Това е донякъде слух, но има добър шанс да е истина. Брей заплатите в София наистина се вдигнали много май бе. Не ми е ясно как живее човек с 1600 лева в София, ама ми се струват добри кинти за БГ.

Пешо, аз след месец и половина започвам нова работа на 1250лв/месец чисто с евентуално повишение след 3-ия месец. Бачкам на други две места и по инвивидуални проекти - едното е lessno.com, а второто е консултанстка компания, с което мисля че ще си докарам едно 2500лв/месец чисто. Така че тези заплати са си напълно реални - още миналата година ти го казах, но тогава реши че моите приятели ме лъжат за заплатите си.



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано12.06.06 23:10



И мен редовно ме обвиняват, че лъжа, когато споменавам такива заплати. А истината е, че много чужди фирми в България се убедиха, че за жълти стотинки няма да намерят хора, които да им носят резултатите, които им трябват. С трици маймуни не се ловя вече дори и в България.



=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!

Тема Имаш хуй в миризливия ГЪЗ !!нови [re: Johny Bravo]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано12.06.06 23:12



Друго немаш.





Тема Даа,нови [re: no_bs]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано12.06.06 23:14



И аз запо4нах да вярвам ве4е, даже си мисля 4е България е много по напреднала страна от канада и САЩ, така си е, нема кво да го крием, тук сме ебати нещастниците къде живеем





Тема А тебе те шляпат зулуски куровенови [re: King]  
АвторJohny Bravo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 23:16



Ма много сте отворени вие там в мароканското гето






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.