Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тази сутрин се събудих...нови  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 07:47



Да, тази сутрин се събудих с много лошо чувство към България. Просто се събудих в 7 и не можах да заспа до 7 и 45 и накрая станах. Сетих се това лято един как един в Стара Загора си сложи краката на стола ми докато бях мръднал за минутка да си поръчам нещо на сервитьорката. И се връщам, а онова пияно лайно не си маха краката. Беше около 35-40. Даже малкия му син се въртеше наоколо. До него стоеше един доста едър и дебел на неговата възраст. Предполагам и от там смелоста на първия. Направо ми беше черно пред очите. Аз му казах, че стоя на това място (което той знаеше) и той си махна краката от СТОЛА МИ.

Може би съм прекалено чувствителен и не обичам като седна в заведение да се притеснявам, че някой от съседната маса може да си сложи краката на СТОЛА МИ. Малко ми е трудно да не забележа такова нещо, защото няма къде да седна.

България е абсолютна свинщина. Това, което описвам е ежедневие. Само луд може да отиде там на почивка. Това е враждебна зона. За мен е Ирак. Ако трябва ще го направя, но да не се бърка с удоволствие.


П.С. Напоследък забелязвам съформци да се съмняват в думите ми напълно неоснователно. Моля това да бъде прекратено. Не бих ви излъгал. Всяка прилика с действителните лица е истинска.



Тема Re: Тази сутрин се събудих...нови [re: pesho]  
Авторnoanswer (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 10:52



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=bulinusa&Number=1945711170&page=1&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Тази сутрин се събудих... [re: pesho]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано17.05.06 12:59



Нещата не са толкова драматични.



Тема Re: Тази сутрин се събудих...нови [re: balgarin]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 04:08



Че то ако не е драматично дали ще изнасилят дъщеря ми, кое точно е драматично? В България си скачат на главите в дискотеките и изхвърлят неподвижни сгърчени трупове на улицата пред дискотеката. Че то много много по-зле от това 4-ма дебели човека да ти скачат на главата, след като ти помелят физиономията, нямаше да стане и без това.



Тема Re: Тази сутрин се събудих...нови [re: pesho]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано18.05.06 10:46



Последното нещо,което искам е да защитавам държавата.
Само че гледаш много едностранно на нещата.
Вероятността да изнасилят дъщеря ти в Бостън е много по-голяма отколкото в Стара Загора.
Това с труповете от дискотеките пак е леко оцветено.
Заминават си хората,които взеха пари в началото на промените.
Това е всичко.
Ти пари не си взел и можеш да си спиш спокойно.
Надявам се.
И двете страни си имат кусури у не е нужно да се драматизира.
Все едно по другите форуми да започнат да пишат:
"Вижте ги в Америка,децата се трепят в училище.Стрелят с автомати" и прочие глупости.
Смея да твърдя,че битовата престъпност в България е на по-ниско ниво от същата в големите градове на Америка.



Тема Re: Тази сутрин се събудих...нови [re: balgarin]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 16:46



>> Вероятността да изнасилят дъщеря ти в Бостън е много по-голяма отколкото в Стара Загора

Kakvoo? От къде си я измисли тая простотия. Май си чел статистиките на обратно. Да не говорим, че това е много тежко престъпление и ще има сериозно разлседване. По затворите има 2.1 милиона и могат да поберат и още. В България е ненаказуемо, но по принцип се гледа с лошо око.

А това с побоищата пред дискотеките въобще не е оцветено. Аз бях там това лято и бях свидетел. Това се случва постоянно и няма нищо общо с мафията, а има общо със зли охранители на дискотеки и липса на законност.



Тема Re: Тази сутрин се събудих...нови [re: pesho]  
Авторпypиcт (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 18:10



Ще се усетиш ти.. понятието "почивка в БГ" е oxymoron бро.



Тема Re: Тази сутрин се събудих...нови [re: pesho]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано19.05.06 05:36



А бе знаеш, подобни работи се случват и в баш центъра на София. 'Айде да не му казвам заглавието на заведението, на Раковска е. Та седим ние с едно 'аверче и го раздаваме бая по тежкарски с две жестоки мадами (начален стадий). Вечерка, алкохол се лее и отнякъде двама рошльовци (не бяха мангали) пунгашари се лепнаха за масата ни. Единият пита: "Това столче от автоматичните ли е?", а другият изтърси: "Може и да е от подвижните..." Тъкмо почнах да си мисля, че ни отиде вечерта, заради две залупени хюмнета, когато отнякъде долетя охраната ли, що ли. Веднага питат нежно: "Има ли проблем?", " А не", казвам, "питаха къде е изхода" Въпросните два ташака бяха внимателно ескортирани навън, като им бе обяснено че не би било здравословно да се мяркат отново.

Нещата след това тръгнаха към подобрение и на излизане нанизах няколко тежки бакшиша, та следващия път да не ми се налага да се "разконцентрирвам"...

esse quam videri


Тема Re: Тази сутрин се събудих...нови [re: Bvlgari]  
АвторDJ Kurero (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 09:11



Абе страшен си, просто си невероятен...много си куул... нещо рядко срещано си..направо си магнит за мацките..просто дар божи за жените.....само кадето малко шмекер си падаш и не щеш така да работиш доброволно



Тема Re: Тази сутрин се събудих...нови [re: Bvlgari]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 10:50



Ти си 100% от Варна. Само един варненец ще употреби думите 'авер' и 'го раздаваме' и то в едно изречение.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.