Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 23.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Hats off!нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор baron_portokal ()
Публикувано17.05.06 01:02



Бравоска, става. Аз очаквах че ще ми дадеш два куотъра и ще отхапеш половинката от единия.

Гушвам шестица бира и отпускам гъс пред дир-а да початя малко с всичките докато ми кръвясат очичките


Тема Тва не е истинанови [re: чepи]  
Автор baron_portokal ()
Публикувано17.05.06 01:06



Скив ква дълга тема и нито един трол, очите ми не са свикнали да гледат такива дълги колони от регнати никове

Гушвам шестица бира и отпускам гъс пред дир-а да початя малко с всичките докато ми кръвясат очичките


Тема Re: Тва не е истинанови [re: baron_portokal]  
Автор Gia ()
Публикувано17.05.06 02:02



Eee, v dobrite stari vremena ne mojeshe da se vidi edin registriran!



Тема то ако не беше митнови [re: baron_portokal]  
Автор noTeH HEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано17.05.06 02:34



щях да се притеснявам като скачам в басейна, да не вземе да се завърти под мен земята и да ми избяга водата, та да се хласна у плочките деба

кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна


Тема Re: то ако не беше митнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано17.05.06 02:36



защо така си намръщен бе котьо?



Тема Re: краставичарнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано17.05.06 07:34



Е, то щото пък е много трудно за смятане.

Ама гледам че при теб вече се наблюдава известно професионално изкривяване. По твоя начин, задачата с монетите може да се реши и само с една монета, при това на произволна стойност.



Тема Re: краставичарнови [re: sofianka]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано17.05.06 07:41



За инвестиционния посредник за когото работя в момента ли става дума? Не, не искаме информация за произхода на парите - както и всички други посредници м/у другото. Но то и при откриването на влог в търговска банка, никой не те пита откъде са ти парите. Не съм 100% сигурен, но май даже и дали си криминално проявен не те питат.



Тема Re: краставичарнови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано17.05.06 12:46



При инвестиционните дружества при суми над 20000лв. май питат.
Аз преди 2 години си купих акции на "Адванс инвест" за малко пари и тогава ми казаха,че при суми над 20 000лв ти трябват допълнителни документи.



Тема Re: краставичарнови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано17.05.06 14:59



недялко, и при откриване и при закриване на влог ти искат произхода на парите. Това е тъпото



Тема Re: краставичарнови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано17.05.06 15:53



Наскоро закрихме немалък влог в една банка и открихме друг в нова и действително никой нищо не ни е питал.

=========
I’m too blessed to be stressed and too anointed to be disappointed!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.