Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Един деликатен въпрос!нови  
Автор Eйч. (Опозиция)
Публикувано12.03.06 07:15



Днес докато си пиех сутрешния скотч и размишлявах ме осени една великолепна идея. Понеже клубчето е много разноцветно и реших че тук ще получа всякакви отговори, добри илоши и ще мога да си извадя заключение на моя въпрос който от известно време ме мъчи, и след като пресея пляватаи отсея полезните отговори, мисля че ще мога да взема по-правилно решение! Та за какво става въпрос, както казах по-горе въпроса е деликатен и се чудя от къде да започна и как точно да го формулирам! ИК така направо на въпроса
Аз съм мъж на 46г. сингъл и бездетен (след няколко неуспешни опита). От известно време ми се отдава възможност да създам семейство тъй като се появи жена която много желае това,.. вече се бях примирило със съдбата си, и че е кусно за такива неща, но сега съм наистина раздвоен.
Ето и конкретния ми въпрос: Мислите ли че ми е късно, или както казват някои , никога не е късно да създаваш семейство?

П.П. Предполагам че някой ще си помисли че това е причината да съм настроен антиамерикански, НЕ не е това и си спестете критиките по тая част, ...то че ще има критики ще има Приемам сериозни и несериозни отговори, но не е се ангажирам да коментирам всикчки!
И още нещо, на случая гледайте по принцип, а не като мой случай!

Редактирано от Eйч. на 12.03.06 07:18.



Тема Re: Един деликатен въпрос!нови [re: Eйч.]  
Автор kate_ (angelundercover)
Публикувано12.03.06 07:21



здравей, Ейч.

не разбирам от какво се терзаеш, честна дума. късно - за кое да е късно? да си щастлив? никога не е късно за това. (ако правилно съм чела между редовете, т.е. И ТИ я искаш тази жена, не само тя теб, както си написал)

повече ме смути друго - сутрешния скотч.

не е късно и да станеш татко на собствени деца, ако това питаш.

====
Skiing combines outdoor fun with knocking down trees with your face.


Тема Re: Един деликатен въпрос!нови [re: Eйч.]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано12.03.06 07:43



Алкохолът води до намаляване на процента на подвижните сперматозоиди.



Тема Re: Един деликатен въпрос!нови [re: Eйч.]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано12.03.06 07:45



NIkoga ne e kusno za tezi neshta. Samo ne vzimai reshenie na sutreshen scotch. Ot druda strana, shtom oshte ot sutrinta si se zamislil i to na scotch, iavno te vulnuva. Zelaia ti uspeh! Ne razbrah kak tova te pravi antiamerikanski nastroen. Drugi raboti deto si gi pisal, da, tova niama vruzka.



Тема Re: Един деликатен въпрос!нови [re: Eйч.]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано12.03.06 07:53



Ами да ти дам няколко примера, пък ти сам си вади заключенията:

Лари Кинг (оня от СNN) след пет развода и банкрут (фалиране) се ожени за шести път и на 66-годишна възраст се сдоби с дъщеричка...

Клинт Истуд (Dirty Harry) на 69-годишна възраст...детенце...

Ентъни Куин (Зорба) на 84-годишна възраст...дъщеричка...

Сенаторът Търмън, който май доживя да бъде столетник (при това активен сенатор), се оженва за втори път на 66-годишна възраст и след това има четири (!!!!!!) деца...




Така че да е на хаирлия...

Esse quam videri


Тема Re: Един деликатен въпрос!нови [re: Bvlgari]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 08:11



Да беше изчакАл още поне 20 години, та да станеше поне на 66 преди да се жениш и да имаш деца!!!

ДА ТЕ ЕБА В ДЪРТИЯ КАБРОН!



Тема Брато...,нови [re: Eйч.]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано12.03.06 08:53



Рискувай, ти веке нема и кво да губиш, барем да си видиш на оная работа берекета...

И аз търсим да наебем нещо ей така без брак, после тряс издръж4ица 300 $ на месец и не се занимаваш с нищо, други гледат детето, ама то все пак си е твое. Тая формула набира яка сила в канада и един ден даже в целия свят така ще стане, жените като се насраха с еманципацията да ходят да ги ебат негрите и арабите, техните роби, които позволяват да ги командват само задето ебат бял задник, изобщо тези раси няма май да поумнеят скоро...



Тема Дъми,нови [re: Bvlgari]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано12.03.06 08:56



4овекът е обикновен Бай- хуй с 5 $ в джоба, защо го сравняваш с въшливи от пари миризливи рязани евреи??? Тъпо е според мен...



Тема Re: Пропуснали сте Чарли Чаплиннови [re: Eйч.]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано12.03.06 09:41



Ето моето и виждане по въпроса от позицията на 50 год. (с ДДС) житейски опит - донякъде личен, както и от многобройните ми контакти (винаги работното ми място е било в големи компании с минимум 150 души в същата структурна единица).

Принципно, както младежите споделиха дотук, БИОЛОГИЧНО на тази възраст 46-50 год. за мъжа - не виждам никакъв проблем за създаване на семейство и деца.
Но, като махнем "техническата" част, малко размисли върху "софтуеъра" не са излишни.

1.....От известно време ми се отдава възможност да създам семейство тъй като се появи жена която много желае това,..
Ако това не е неправилен подбор за израза, мисля, че по-надежден вариант е да имаш същото осъзнато желание, а не да създаваш семейство, защото едната страна много го иска...дано съм се изразила точно в смисъл, че и двете страни трябва да са осъзнали приоритетно нуждата си ЕДИН от ДРУГ! Деца може да има, може да няма - божа работа, но двамата съпрузи трябва да са наясно със себе си, че това е изборът им ...още повече, че няма много време за корекции. Основният проблем при позакъснелите бракове е приспособимостта на два различни, ВЕЧЕ ТРАЙНО изградени характери и навици един към друг. Уверявам те никак не е за подценяване и надявам се не си правиш илюзии, че някой от двамата ще може да се променя = трябва да прецениш дали и доколко можете да се търпите такива каквито сте и то в условията на непрекъснато съвместно съжителство (има разлика от това да си ходите на гости с преспиване)

2. За създаване на деца - много е на кантар ситуацията.
От една страна е добре, когато решението е осъзнато в една по-улегнала и отговорна възраст.
От другата страна - колкото и да са запазени хората, биологичният часовник цъка - и проблемът не е в самото създаване на децата, а в последващото. Примерно съвпадането на "проблемните" възрасти: деца в пуберитет с родители в критическа възраст?!? Е, не е невъзможно, но....отговорността за решението е сега.
Другото ми колебание е - зависи къде ще живее семейството. Ако това е в Бг, не виждам изгледи до 20-тина години децата да могат да навлизат в живота без родителска помощ (жилище, капиталче за дейност и т.н.) Ако родителите са вече извън активна възраст в този момент - децата губят ценна помощ, било то материална, връзки с обществеността и др. и им се стоварват синовните задължения в неподходящ за тях активен период. Аз съм второ "позакъсняло" дете в семейството (баща ми е бил на 41г.) и опитът ми е личен.

Това са негативизмите по мое виждане, не са непреодолими, но изборът зависи от индивидуалните желание, воля и решение. Прецени си добре партньора и ти желая това да е твоя случай, защото "Светът е за двама!" ...да му се не види

Редактирано от fortuna_ на 12.03.06 09:45.



Тема Re: Брато...,нови [re: King]  
Автор kate_ (angelundercover)
Публикувано12.03.06 10:41



човекът май иска семейство, а не добиче за разплод.

после тряс издръж4ица 300 $ на месец и не се занимаваш с нищо, други гледат детето, ама то все пак си е твое

върховна заблуда е това... детето е на този, който го гледа. не живееш ли с него под един покрив, никога няма да те чувства близък. не си мисли, че парите "купуват" бащинство. ако не си до него докато расте, ако не му даваш любов, ако не си свидетел на проблемите му, за него ще си никой.

====
Skiing combines outdoor fun with knocking down trees with your face.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.