Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За Темата - изборен фарс в БВЧнови  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано08.03.06 01:23



Самозабравилите се "управници" в БВЧ официална писмена покана ли чакат да трийнат нелегитимната изборна тема, никой не наминава там или като как?

Мен лично много ме дразни.
Мислите ли, че трябва нещо да се направи от наша страна?

Редактирано от fortuna_ на 08.03.06 01:25.



Тема А ти в качеството си на каква питаш?нови [re: fortuna_]  
АвторBъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 01:39



Защото ти нито спадаш към "Българи в Америка", нито към "Българи в Чужбина"



Тема Re: За Темата - изборен фарс в БВЧнови [re: fortuna_]  
Автор Шишapkи (Болг-Ариец)
Публикувано08.03.06 01:39



мисля, че може да не я посещаваш просто

"Щем доказа необратимо, защо ние сме първите и най-старите жители в Европа."(Г.С.Раковски)


Тема Re: А ти в качеството си на каква питаш?нови [re: Bъпpoc]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано08.03.06 01:46



А ти в качеството си хептен на какъв в този си анонимен вид определяш принадлежността ми?



Тема Re: За Темата - изборен фарс в БВЧнови [re: Шишapkи]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано08.03.06 01:50



Бих могла да не я посещавам, ако просто не касаеше процедурни промени на условия в този клуб и не създаваше грешно впечатление, че административни решение за БВА се процедират в БВЧ!



Тема В качеството на:нови [re: fortuna_]  
АвторBъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 02:02



Сериозно раздразнен читател, че:
1. Някаква лелка дето нито е в чужбина, нито е в Америка взела да командва, кое да се трие и кое не. Макар и виртуално, ти си на гости в тези клубове. Когато твоите гости у вас почнат да ти нареждат как да си подреждаш мебелите и какво да правиш у вас си и ти почнеш да им изпълняваш прищевките, тогава и на теб ще ти дадем подобно право да се разпореждаш тук.
2.Същата тази лелка до вчера ожесточено бранеше статуквото да не се модерира форума, а сега с всичкото си безочие настоява някакъв постинг, който на нея не и е харесвал да бъде модериран. Т.е. свободата я разбираме дотолкова и единствено само когато на нас ни изнася



Тема Re: Я, пак се уточнинови [re: Bъпpoc]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано08.03.06 02:19



Имаш претенции, че съм дошла у вас и клубът е твой ли?

И да, мисля, че на такава тема мястото й е в клуба, който касае. По-просто казано - изборите за Конкрес в САЩ не се провеждат в Канада, изборите за правителство в Бг не се провеждат в Тайланд, ОК?

А, да, забравих - към кого да се обърна за получаване на правата и нещо трябва ли да представям - документи, едно, друго?

Редактирано от fortuna_ на 08.03.06 02:21.



Тема Re: За Темата - изборен фарс в БВЧнови [re: fortuna_]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано08.03.06 02:34



Зашото не е така как ни се говори, а онака. Ама мислете с тези кратуни бе, мислете. Лошо правиш с тези теми, само това да ти кажа.



Тема Re: Я, пак се уточнинови [re: fortuna_]  
АвторBъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 02:54



Ауу, ти по рождение ли си толкова умничка или от възрастта си взела да даваш фира?
Нали ти (поне до вчера) беше против модератор, което означава и модериране, което от своя страна означава и триене или редактиране на постинги или ограничаване на определени потребители до достъп в съответния форум.
А сега какво си се разкрещяла за точно обратното: да се триела някаква си тема, дето дори и няма нищо общо с тебе.
Ама явно за теб най-важното е шум да се вдига и да създаваш интрига от няма нищо



Тема Re: Я, пак се уточнинови [re: Bъпpoc]  
Автор Ивoнa (бъдеща мама)
Публикувано08.03.06 03:20



Абсолютно вярно. И не само тя. Обаче виж как се засяга...от кака софиянка. И в случая реагира точно както аз реагирах когато ме нападнаха...но в случая тя е съгласна да е права...щото се отнася до нея. Докато недай си боже друга жена да защити нейните морални интереси в този форум и гледай какво става.
С какво ли тя е по-добра от мен,че да се защитава? Няма облага нито морално, нито материално. И там катето дето седнала да развива теми за мисленето...а тя самата няма признаци за съществуванието на такова. Язък,че лекарка ще става. Никоя от тях не можа да разбере ,че не е правилно да се нахвърлят върху първият им държащ на морала си клубар.Още по-малкото ,че са жени и трябва да се разбират....упс повечето българки са женомразки защото все са в някакъв компетишън, бях го забравила този факт.
Няма какво да пиша....толкова са тъпи и ограничени ,че и идея си нямат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.