Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Тема за размисълнови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано06.03.06 12:50



По молба на няколко юзъра хвърлих поглед в клуба Ви отгоре- отгоре и правя набързо следните изводи:
Номинално клубът наистина има нужда от модератор, но:
Ако бъде сложен такъв(избран, или посочен от мен), форумът ще загуби част от редовните си посетители, съответно и атмосферата си.

Ако това бе станало преди историята и истерията в клуб " Българи в чужбина", след няколко дни и тук щеше да има модератор, сега смятам за целесъъбразно друго не, защото онова решение бе неправилно, а за да спестя своето и на много от редовните клубари, време.

Затова предлагам следното:
1. Това не е тема за/против модератор, а по-скоро паметка-подсещане- попитайте участниците в сагата с клуб БГ в чужбина какво точно се случи тогава-как огромното мнозинство бе ЗА модератор, но трима или четирима успешно успяваха да ми губят по половин час на ден, че и повече, във вой и недоволство от КОНКРЕТЕН модератор- при положение,ч е ако несъгласието им наистина има основание, смяната на модератора не е никакъв проблем.
2.Докато клубът продължава да бъде скотобойна, желаещите спокойно могат да се прехвърлят в клуб"БГ в чужбина"
3. Предпочитам ТОЗИ клуб тук да НЯМА модератор-както е било досега, и както би останало, ако ги нямаше откровените сквернословия , идващи ПРЕДИМНО от един айпи адрес.
4. Предупреждавам съвсем добронамерено свръхсвободолюбивите г-да, твърдящи, че клубът е ТЕХЕН, че ако аз, мнозинството, Аллах, Буда, Йехова, или Конгресът реши клубът да ИМА модератор, това ще стане, а най- сигурният и бърз начин към подобно решение е, да продължава словесното замерване на вентилатора с ...да кажем фекалии

Тъй като съм в тия клубове почти от създаването им, познавам отлично начина на реагиране на кресливия тип юзър, затуй умолявам- не губете основно своето време в оценки за скромната ми особа- мнения на анони изобщо няма да чета, всички нормални и добронамерени юзъри са добре дошли.




Тема Re: Тема за размисълнови [re: Kиpo]  
Автор dma (irq)
Публикувано06.03.06 12:57



Аз съм напълно за такова решение, има модериран клуб, който обхваща всички българи в чужбина. Разбира че някой може да не иска да чете дадени теми тук, но нищо не пречи или да не ги отваря (личи си от 100км кои са тези теми) или да отиде, да си пусне темичка в БвЧ и да е на спокойствие.

Този клуб, както и другия, си има атмосфера, някакъв чар.. От време на време има разправии, но те минават и в крайна сметка всички живеят в някакво задружие.

Не знам защо някои юзъри, малцинство и то силно малцинство, искат задължително да подчинят този клуб на техните изисквания за това какво е добре и какво зле.

Надявам се Киро, да не отрежеш крилата на този клуб, ако има 1-2 човека, които прекаляват, предупреди ги на регистрираните им никове, ще се успокоят. Така и така, тези истроии започнаха от скоро, май някой беше решил, че е време да въведе малко хаос в този клуб. Преди това нямаше такива изгъзици (да ме извинат всички за думата).



Тема Re: Тема за размисълнови [re: Kиpo]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано06.03.06 13:00



клуб БвЧ е за всички, които са недоволни



www.amilia.net

Редактирано от Amilia на 06.03.06 13:04.



Тема Re: Тема за размисълнови [re: Amilia]  
Автор dma (irq)
Публикувано06.03.06 13:02



Ми тамън, нека отидат недоволните от другите клубове в модерирания и така и вълка сит и агнето цяло .

Мисля че това е най-разумното решение.



Тема Re: Тема за размисълнови [re: Kиpo]  
Автор Please Disturbb ()
Публикувано06.03.06 13:08



Соломоновско решение. Поздрави. Радвам се, че не се поддаде на воплите на някои(много малко=1-3) юзъри.
Който иска само сериозни и модерирани теми - да заповяда в Българи в чужбина. Там ще може на спокойствие да изразява модерирани мнения.

Българи в Америка си има своя чар дори, когато някои псуват.
Големи хора сме. Можем да чюетем избирателно, ако не ни оттърва.



Тема Лайно.нови [re: Kиpo]  
Автор rocпoдин Poзoв (помияр)
Публикувано06.03.06 13:29



Прочете го, нали?

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема Re: Тема за размисълнови [re: Kиpo]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано06.03.06 13:32



Киро, искам да те поздравя за бързото и разумно решение. Радвам се, че бързо се ориентира в ситуацията и не се подведе от провокационните теми.
Благодаря!!!

Ignore et Impera!!!


Тема Re: Тема за размисълнови [re: Kиpo]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано06.03.06 13:50



Намирам предложението за ползването на двата клуба: Бг в чужбина модериран и Бг в САЩ немодериран за напълно логично и адекватно решение:
1. Удовлетворява изцяло противоположните щения на юзерите.
2. Приложимо на секундата без никаква и ничия загуба на време, сили и средства.

Въпрос: Възможно ли е въпросния юзер, от чието Ай Пи се симулира неконтролируемо мнозинство циници, да бъде административно предупреден да прекрати симулациите на група хора и да бъде любезен да се изявява еднолично? Все пак един брой юзер, колкото и колоритен и цветист да е - не може да представлява заплаха или тормоз, нито да бъде основание за бъдещи инсинуации в модераторска посока.



Тема Re: Тема за размисълнови [re: Kиpo]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано06.03.06 13:59



И аз се радвам да видя, че този път няма да има административни решения, несъобразени с желанието на мнозинството в клуба.



Тема Против модератор съмнови [re: Kиpo]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано06.03.06 14:03



Да повторя, против модериране съм. Толкова пъти съм го казвала, че сигурно затова си ми сложил бан за целия дир. Ако ще да баннеш целото софе, пак ше си кажем думата....


Еба ти, дотам ли трябваше да стигнеш? Киро, Кироооо...всеки бан те слага в категорията на админ, който не може и не знае как да си върши работата по другите, мирни и цивилизовани начини.


Венсеремус, и да живее готини хамеринкански клуб. Щастлива съм, че тук всички са толкова дружни и готини....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.