Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема хахаха, не Модератор, а направо Админнови  
Автор martyn_bg ()
Публикувано06.03.06 21:03



Аве пичове, как никой не се сети да го пита батя ви Киря, кой ще е тоя модератор да модерира клуб дето на ден се постват толкова постинги колкото във всички други клубове накуп? Тва си е пълен работен ден, освен ако не го наблъскат с ботове, а всички знаем, че ботовете лесно се заобикалят (даиме ба мамататъ па.) Та просто той забрави да ви каже че е една от причините да няма модератор, е факта че много драскате
Ако пък се намери ентусиаст да дебне денонощно в продължение на няколко седмици, то клуба ще се свие до скопена седянка от разни мами, интелектуалци и философи без да можеш да прочетеш една свястна псувня в петък следобед, да ти приповдигне настноението за уикенда



Тема Re: хахаха, не Модератор, а направо Админнови [re: martyn_bg]  
Автор Ивoнa (бъдеща мама)
Публикувано06.03.06 21:07



Марто не е въпроса да е толкова строго..ама няма да ти е приятно някой да седне да ти кълне детето нали? Поне да го баннат този с еднаквото айпи и различни никове,че да се знае. Няма да ти стигне време да четеш всички теми. ...но може да забележиш тук таме какво се е изливало зад мен.




Тема Re: хахаха, не Модератор, а направо Админнови [re: Ивoнa]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано06.03.06 21:17



Тука са небрежни интелекуалци. Може стените да са с надписи като от кенефите, но ще си сложат щипки щото демокрацията изисква търпеливост. Но чистач да се назначава, дори и безплатен е пълен абсурд.
Киро като го е видял кой е да му хвърли едно еБАНе тогава. Няма заради един мазач цял чистач да назначаваме я. В интерес на истината обстановката тука хич не е за бременни жени, това е видно и от самолет.



Тема Re: хахаха, не Модератор, а направо Админнови [re: sofianka]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано06.03.06 21:22



и аз така мисля
и ние изтърпяхме бременосста на Дриймчева
сега понасяме постродилните й неволи
не е лесно да знаеш

www.amilia.net


Тема мечтая за АНУСА ти !нови [re: Ивoнa]  
АвторДOДO (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 21:23



ще го поемеш ли мила ?..................13



Тема Re: хахаха, не Модератор, а направо Админнови [re: sofianka]  
Автор Ивoнa (бъдеща мама)
Публикувано06.03.06 21:24



Аз съм бременна от 4 месеца а пиша в този клуб от 4 години.
И съм Българка в Америка, затова съм си намерила местенце...където да си гукам с такива хора които са като мен. Срещнала съм много хора от клуба които в реалния живот са ми станали много добри приятели.За това ми пука...и само заради факта ,че ми е дошло време и съм забременяла....няма да се махна. В интерес на истината посещавам и клуб Бъдещи майки от скоро защото почнах и там да имам интереси. Преди 4ри месеца не го посещавах.
Тук е станало толкова кенефно,че освен простащина да се сипе от този клуб друго не става. А едно време...някой като имаше проблем бил то визов или битов искаше помощ и му беше оказвана от клубарите.
Сега за да попиташ нещо такова, трябва да си анонимен, инак лошо ти се пише....като подразберат от тук от там що за човек си .



Тема Re: хахаха, не Модератор, а направо Админ [re: Amilia]  
Автор Ивoнa (бъдеща мама)
Публикувано06.03.06 21:26



Абе не знам за кой ли път се повтарям вече, хормоните ми нямат нищо общо с цялата история. Стига сте се хващали за глупости. Аз съм толкова спокоен човек ,че няма докъде. Застъпих се за интересите на хора с достойнство. Това е целият проблем. оки? Лошото е,че аз лесно не се отказвам.



Тема Re: хахаха, не Модератор, а направо Админ [re: Ивoнa]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 21:28



> ама няма да ти е приятно някой да седне да ти кълне детето нали?

Решението е много просто -- не слагай картинката показваща, че си бременна и никой нямаше да кълне бъдещето ти дете. Моите деца (ако имам такива) защо никой не ги кълне? Като даваш информация на непознати хора в Интернет, никой не ти е виновен че се възползват от нея :)



Тема Re: хахаха, не Модератор, а направо Админ [re: Ивoнa]  
Автор Please Disturbb ()
Публикувано06.03.06 21:28



където да си гукам с такива хора които са като мен.



Само като гледам как си гукаш с хора тук, какво ще стане ако вземеш да се сдърпаш с някого!!!!!!



Тема Re: хахаха, не Модератор, а направо Админ [re: Please Disturbb]  
Автор Ивoнa (бъдеща мама)
Публикувано06.03.06 21:30



Теб не те познавам.
Виждам те от 2 дни насам.
И ти както и много други новодошли на сайра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.