Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не се излагайте!нови [re: Kalin]  
Автор BarovetzUSA (tarikat)
Публикувано04.03.06 17:55



ей, кавал недоносен, толерираме те достатъчно , само простотиите ръсишНО тук, НЕ намесвай НАЦИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК, СЕЛЯК НЕПОРЪБЕН...дееба идиота...

Trespassers will be shot.....survivors will be shot again!


Тема Врачанския селяниннови [re: BarovetzUSA]  
АвторKaлин (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 18:39



Привет селянче ! Едно въпросче от бачо ти Калин. Кой си ти, врачански селянино и кои сте "вие" дето ме толерирате??? Ше ти еба майката ше ти еба торна лайняна, секи друг може да ми сере колко иска, ама на един врачански циганин...пардон....селянин нема да позволим да се ебава с мене! А и по въпроса с 3-ти Март има некакво недоразумение. Бидейки го изтъкваш като български празник, а широко известно е, че врачанските хюмнета сте добре омесени с торлаци и цигани, та незнам доколко може да се приемеш като българин....ше питаме ония от Атака!!!!

Айде сега си еби майката и не се ебавай със софиянци, шото "че им ви ги ебеме майкята че им ви ги ебеме", (както изискват врачанските граматични норми) както винаги сме го правили!

Марш с фаражо тор да ринеш мама ти дееба циганска!



Тема Re: Врачанския селяниннови [re: Kaлин]  
Автор BarovetzUSA (tarikat)
Публикувано04.03.06 22:38



хахахах...още един софиянец от Обеля-5....

Виж сега, глътни един конец, като излезе отзад, вържи си го за патката и дърпай през устата...оопс!нема да стане с тая 3см. пишка.... нема да ти стигне до гъза да си я завреш.....
яж ми хуя, кавал нещастен.....

Trespassers will be shot.....survivors will be shot again!


Тема Re: Врачанския селяниннови [re: BarovetzUSA]  
Автор Ивoнa (бъдеща мама)
Публикувано05.03.06 00:42



Аз пък съм изненадана ,че простака Калин не е отговорил на отговора ми и съвета за психодиспансера. Почвам вече да си мисля,че на момчето му е влезнал разум в кухата тиква, и е приел съвета ми сърдечно.
Не знам дали е от Обеля 5 но със сигурност манталитета му е като на селски каруцар.



Тема Re: Врачанския селяниннови [re: Ивoнa]  
АвторN(karucar) (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 01:27



Bi li obesnila kakyv e mantaliteta na gradskite karucari, please ? maj 4e maloumnika Kalin 6te izleze prav 4e si naj-smotanata putka v foruma!



Тема Re: Врачанския селяниннови [re: N(karucar)]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано05.03.06 01:36



Дори и представа си нямаш колко е проста тази душа. Аз я познавам добре обаче. Ще и погледам още малко сеира и ще я набутам в кучи гъз, вервай ми...

Ignore et Impera!!!


Тема Re: Врачанския селяниннови [re: Tepминaтop]  
Автор Ивoнa (бъдеща мама)
Публикувано05.03.06 02:07



Ти почна ли да заплашваш? Представа си нямаш колко съм умна.
Продължавай с удоволстие ще те чета, докато не бъдеш изтрит.
Не ме познаваш ни най-малко. Няма да ти падна на нивото, повярвай ми.



Тема Re: Врачанския селяниннови [re: Ивoнa]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано05.03.06 02:09



Добре, предупредих те. Сега ще тче изключа от играта. бай, бай, бай....

Ignore et Impera!!!


Тема Re: Врачанския селяниннови [re: Tepминaтop]  
Автор Ивoнa (бъдеща мама)
Публикувано05.03.06 02:14



Добре, аз ще изгледам един филм и ще дойда да те прочета...че ми ставаш безинтересен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.