Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ха-ха, модерираха ме ...  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано07.02.06 04:41



В олл.бг пуснах е тази тема:

Ето какво изкара моя речник. Думата идва от иврит и означава съвсем същото като нашето кибик , т.е. това е една и съща дума, но с различен правопис и изговор

kibitz(yiddish - kibitsen) - To look on and offer unwanted, usually meddlesome advice to others.

Голем майтап:
"Алооооу кибиците, ако обичаш!"
"Оркестър без име"(Антон към Павката Попандов)


Не знам дали заради последния абзац дето цитирам фрази от "Оркестър без име" или заради нещо друго, но ми поместиха темата в клуб Говорилня.
А аз си мислех, че на хората ще им е интересни да знаят от къде идват някои "английкси" думи, а именно от ирландски, шотландски, норвежки, иврит, гръцки, латински.
Думата "зоо" е гръцка.

Мислех да се махам от тоя клуб, но в олл-а трудно се вирее?!?

BMW Killer


Тема Re: Ха-ха, модерираха ме ...нови [re: Kykepa]  
Автор Б. (ентусиаст)
Публикувано07.02.06 05:14



Абре какво ви е прихванало всички да се местите!?!?! Седете, грейте се! Ей ме мене на: седя, сърбам един коктейл, поглеждам какво има тука и чета за Фурие трансофрмации и ми се доста готино!
Ако толкова ви тормозят анонимните малоумници искайте от управата да наложи само регистрирани агенти да пишат /ама само без модератор, моля!/.
Айде и нема да се отчайвате, вас май ви е налегнала пролетната умора: земайте витамини, ебете и се не боЕте.


/КОЛКОТО И ДА СЕ ВЪРТИШ ЗАДНИКЪТ ТИ СИ ОСТАВА ВСЕ ОТЗАД/


Тема Re: Ха-ха, модерираха ме ...нови [re: Б.]  
Авторбypaтинo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 05:26



Ако толкова ви тормозят анонимните малоумници искайте от управата да наложи само регистрирани агенти да пишат /ама само без модератор, моля!/.


Have you lost your mind?



Тема Re: Ха-ха, модерираха ме ...нови [re: бypaтинo]  
Автор Б. (ентусиаст)
Публикувано07.02.06 05:48



Буратино, дали мога да загубя нещо което никога не съм имал?!?

И кажи на Снежанка че я чакам в нас, да не ми се мота като последният път и да ми идва пияна. Също уведоми Рапунцел че не добре дошъл/а в нас щото има много лошо пиянство деба и прасето деба.
Ъъъъъъъ:

" А, една глупава история
с едни буйни натури,
всичко обаче е на запис.
Ицо Хазарта!
На старта е Я-Я Роянов
соске претенции към бат Венци,
тия неприятни момчета.
Почваме!

Абсент ли е не пестя,
клатейки аз се местя.
Почвам да правя отвратително
впечатление на хората около мене.
Не съм се родил добро момче,
пиян пея аз и това парче.
Та събрахме се значи да мезиме Сачи
в компанията на още двама певачи..... "

/КОЛКОТО И ДА СЕ ВЪРТИШ ЗАДНИКЪТ ТИ СИ ОСТАВА ВСЕ ОТЗАД/


Тема Re: Ха-ха, модерираха ме ...нови [re: Kykepa]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано07.02.06 05:50



Кукер, приятелю, ако си мислиш, че в олл.бг ще ни търпят да си развяваме коня, значи си умен колкото трол с мозъчно сътресение...
Те са пичове и имат много свежи гаджета - българки от БГ, обаче си падат колективисти-текезесари със силно изразено аграрно мислене, както спомена някой тук...

Редактирано от Tepминaтop на 07.02.06 05:51.



Тема Re: Ха-ха, модерираха ме ...нови [re: Б.]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано07.02.06 05:57



Брато, тия стихове дето ги редиш, няква нова чалга ли са или БГ-рап? Аз не че правя разлика, ама друго си е сега да се придържаме към теченията.
Един съвет от мен - вместо да си говориш с анонимни ти предлагам да прекараш следващите три дни в съзерцание на кухненската си маса за да видиш как ще и се отрази. Гарантирам ти, че удовлетворението ти ще е 100%



Тема Re: Ха-ха, модерираха ме ...нови [re: Б.]  
АвторA.Toлcтoй (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 06:01



Каква Снежанка приятелю???Буратино и Пиеро се свалят с фригидната Малвина!(ако не си чел книжката,да знаеш)

п.п.А българският рап-кучетата го яли!



Тема Re: Ха-ха, модерираха ме ...нови [re: Kykepa]  
Автор чepи (йог(о бог)иня)
Публикувано07.02.06 06:19



хехехе нема лабаво начи! миналата година мен ме модерираха за една рецепта, ама каква!



Тема Re: Ха-ха, модерираха ме ...нови [re: Tepминaтop]  
Автор Б. (ентусиаст)
Публикувано07.02.06 06:21



Приятелю, да зяпам масата няма кеф, тя няма да ми отговори когато я питам нещо. Виж обаче анонимните се обажат и става лаф /то колко са анонимни не знам, по-скоро ми се чини че е някои регистриран потребител пишещ анонимно/.
Между другото снощи зяпах упорито тавана над леглото ми и след 30 минути пулене и 3-4 водки почнах да забелязвам форми в мазилката. До тука видях: образа на Елцин, един глиган, един заек и нещо като жаба. Явно някой ми е оставил таен код който трябва да разгадая!

/КОЛКОТО И ДА СЕ ВЪРТИШ ЗАДНИКЪТ ТИ СИ ОСТАВА ВСЕ ОТЗАД/


Тема Re: Ха-ха, модерираха Кукера ...нови [re: Kykepa]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано07.02.06 06:22



Не се отказвай Кукер, продължавай да им пускаш общообразователни теми в олл.бг ...




Не е важно положението в което се намираш, а посоката в която се движиш.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.