Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 07.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Predlagam vsichki jeni koito  
АвторФиoнa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 20:48



държат на достоинството си да си обрежем путките за да не ни миришат.

Както вече писах аз смятам да си отрежа и циците за да не се потят и да миришат.
Благодаря на всички които оказват отпор на миризмата и смърдела
миризливите путки са срам за нас жените



Тема Re: Predlagam vsichki jeni koitoнови [re: Фиoнa]  
Авторjamie14 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 20:49



аз те подкрепям защото ми омръзна да съм миризлива и да просълзявам мъжете



Тема Re: Predlagam vsichki jeni koitoнови [re: Фиoнa]  
АвторФиoнa2 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 21:16



Ох, аз пък съм си проснала путката във форума да втаса, че моят Янки кат'са прибере обича да му е набъбнала и ухаеща на котешко езиче...мляс-мляс.



Тема Re: Predlagam vsichki jeni koitoнови [re: Фиoнa2]  
АвторФиoнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 02:21



еее ми и аз ше опитам да приготва втасана путка по форумски за моя Ян(а)ки. (така му викам на янкито щото съм от малко населено място а тои е реднек убавец)

моита путка е белена и нарязана и не мирише, обаче в в гъза си завирам куреандър за аромат че много се осирам и мирише
да се еба в смръдлата, ще си обрежа и гъза



Тема Re: Predlagam vsichki jeni koitoнови [re: Фиoнa]  
Авторjaime14 (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 08:17



Аз си слагам ванилия в гъза за по-добра хигиена. Аз и моя приятел, тираджия, но със собствен камион, сме много по-хигиенични откакто се обрязахме.

Проблемът ни е, че ни миришат краката и май ще ги режим под коляното. Пише в книгите, че е по-хигиенично. Не е нужно всички да са съгласни с мен и книгите.



Тема Re: Predlagam vsichki jeni koitoнови [re: jaime14]  
АвторФиoнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 17:38



е аз краката си чак нема да режа защото не е хигиенично. Путката ми стига. Само цициките ще си подрежа малко да щръкнат и да станат като лисичи муцунки че да не се пота.

Освен това ползвам наилонови чорапи които са водо- и мирисо- устоичиви - всичко си остава в тях, много са сполучливи. А и в краина сметка в обора не се усеща друга миризмъ освен на говеда.



Тема Re: Predlagam vsichki jeni koitoнови [re: Фиoнa]  
АвторГoшko (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 18:39



Аз пък се чудя, защо жените ми казват, че ми миришел кура, а то било от обрязването. Реших и аз да не правя половинчати работи, а да го отрежа целия. Така сексът ще е по хигиеничен.



Тема Re: Predlagam vsichki jeni koitoнови [re: Гoшko]  
АвторФиoннa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 20:09



като стана въпрос за миризми, в момента съм на една хай-про-сперм диета, та като пръдна, почва да пищи файър алармата, а от ударната вълна се изкъртват черчеветата на прозорците. Добре, че Скот (благоверният ми съпруг) е възпитан и само усмихнато ме пита с мил поглед идващ от големите му топли очи: "всичко наред ли е скъпа'?
"Да хани, само пръднах"-отпращам му въздушна целувка аз, като изтупвам праха от изпадналите в предзадушителни конвулсии, неадекватни, полу-живи котараци...



Тема Re: Predlagam vsichki jeni koitoнови [re: Фиoннa]  
АвторFiona (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 21:33



е да завиждам ти, признавам си. Уви щастието не спохожда всички еднакво. И аз си мечтаех за някои като твоя скот които да ме гледа с големите си влажни очи и да се усмихва романтично всеки път като пресрещнем погледи. Думите между нас са излишни защото излъчващата топлина говори вместо нас.

Хубаво би било да прекарваме вечерите си в преливаща доброта и чувство за отговорност преди да се качим за едно от четирите съчетания с топки
Еееех мечтииии




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.