Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема sysedi psihopatiнови  
АвторPavel (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 02:01



Bihte li me posyvetvali kakvo da pravya sys slednata situacia:
sysedite mi otdolu sa psihopati. Oplakvat se ot men che sym bil shumen i im precha da spyat poneje lyagali mnogo rano, pri polojenie che sym sam v apartamenta i ne pravya nisto drugo osven da si cykam na kompjutyra. Tvyrdyat che kato hodya iz apartamenta sym predizvikval "stomping" i im se tresyali prozorcite. az sym samo 165 pounda. oplakvaha se na managerkata i ya byaha izvikali da chue "stompinga" i tya estestveno gi otsviri che nyama nikakyv problem. Te obache ne se spryaha dotuk (picha e advokatche), pisaha pismo na ownera na buldinga koito systo ne napravi nistio. Togava pochnaha da mi blyskat po vratata i po poda. Vchera beche vyrha - na vratata mi cyfna LAPD che imalo oplakvane za shum. Te systo nisto ne napraviha samo kazaha che sa messenger i me pomoliha da sym kolkoto se moje po-tih.
Mislite li che moga da sydya tezi psihopati za harassment, ili dali te mogat da mi prichinyat nyakakvi po-seriozni nepriatnosti?



Тема Re: добър съветнови [re: Pavel]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 02:25



Как няма да те тормозят като не ги псуваш? Прави се на путка и после се сърди на комшиите си...

Поне един път напсува ли ги лице в лице? И да хапваш повечко.



Тема Re: sysedi psihopatiнови [re: Pavel]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано17.01.06 02:36



абе аз съм забелязал, че българите наистина ходиме като слонове, сигурно щото сме свикнали с бетонни плочи



Тема Re: sysedi psihopatiнови [re: Pavel]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано17.01.06 02:37



Сигурно живееш в стар билдинг с лоша или никаква шумоизолация. Аз също чувам комшийката отгоре като ходи насам-натам, но не се оплаквам. Нищо не могат да ти направят ако нещата са така както ти казваш. Не пускай силна музика след 12 през ноща. Ако продължатват да ти тропат ги репортвай на офиса, ти не се разправяй с тях.


His Toy

Тема Re: sysedi psihopatiнови [re: Pavel]  
Автор noTeH HEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано17.01.06 02:52



аве аз миналата година имах един съсед грузинец дето като го фанеше дивото и чуваше шумове, ония нерези отгоре над нас дънят рап и тоя си въобразил че съм аз - верно с тия мукавени къщи няма никаква шумоизолация, възможно е да чуват нещо наистина дето въобще да не идва от теб, но да са убедени че ти ги тормозиш. но има разни психари дет викаш които не разбират от дума, с оня расъл в планината грузинец трябваше други нецивилизовани похвати да предприема че да се разберем...

кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна


Тема Re: sysedi psihopatiнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано17.01.06 03:53





BMW Killer


Тема Re: sysedi psihopatiнови [re: Pavel]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано17.01.06 04:17



И аз имах такива преди 4 години. Пуснаха 3 последователни оплаквания и ме изгониха от комплекса-евиктед, въпреки всичката тишина която се стараех да правя. И така си купих къщата. А да и друго. След като ме изгониха мениджмънта си поискаха наемите за неплатените месеци по договор, въпреки че съм излезнала не по моя воля. Бяха ми начислили вреди за 4000$ на апартамента, оправих се с адвокат.



Тема Re: sysedi psihopatiнови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано17.01.06 04:21



Няма такова нещо , откачената дето се оплакваше от мене чукаше с някаква пръчка по всички стени, демек на всичките си съседи. Явно си има подобни психопати, жената определено не ми изглеждаше добре.



Тема Re: sysedi psihopatiнови [re: 3X]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано17.01.06 04:23



Аз бих го посъвететвала да смени апартамента по-скоро, докато още му се дава опция да остане там където е.



Тема Re: sysedi psihopatiнови [re: Pavel]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано17.01.06 04:36



Нищо не могат да ти направят, само дето ще ти досаждат. Ако наложи обаче, премести се, може да се устроиш по-добре...

Esse quam videri



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.