Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема psihiasalнови  
АвторGONE (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 23:02



interesno mi e niakoi hodil li e na psihoanalitik i ako da - da spodeli dali mu e haresalo /bilo ot polza/



Тема Re: psihiasalнови [re: GONE]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано16.01.06 23:17



Че е от полза, верно си е, особено за неговата банкова сметка...;)

Моя бивша съседка, даскалица по професия с много мангизи, слаб характер и с проблеми с мъжете, се влачеше при такъв с месеци и плащаше на термин трицифрена сума.
Помоща беше равна на нула. Едно непредвидено влюбване я поуправи и то безплатно...:))

Иначе за тежки психо-случаu, силно самотни, които за загубили план в живота и имат нyжда от професионална помощ, е ок. Но най-хубаво е, когато човек се опита сам да си помогне. Казват, че психотерапевта (така им викат на психоаналитиците тука в ДЕ) "замества" по функция липсващ приятел/-ка, с която може да се говори открито и в детайл...Иначе, ако искаш да си в крак с модата на оглупялата хай сосаяти, трябва още другата седмица да си вземеш термин...

Sartre: to be is to do
Camus: to do is to be
Sinatra: do be do be do



Тема Re: psihiasalнови [re: GONE]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано16.01.06 23:24



Hodih pri edin, mnogo mi haresa, no za suzalenie, toi psihiasa!!!



Тема Питай Americanнови [re: GONE]  
Автор;-) (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 23:32



Той като всеки истински American задължително трябва да посещава психоаналитик. Ако не посещава - изобщо да не е посмял да ми се появява отново с тоя ник и да ми се прави на American



Тема Re: psihiasalнови [re: GONE]  
АвторJoe (BG mental health professi (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 23:45



Психиасъло Гане? > Бой и ебане. Тука в УС само последното е разрешено де но в повечето случаи е достатъчно. Така че си струва да се ходи на психоаналитик само ако неговия джендер е подходящ и е навит/а да те начука.



Тема Re: psihiasalнови [re: GONE]  
Автор Б. (ентусиаст)
Публикувано17.01.06 00:12



Аз лично не съм ходил на психолог или подобен доктор, ама имам позната която 'трошеше' по 100 кинта на сеанс..........без особенна полза !

Аз до сега решение на всички мой проблеми съм намирал в:
1. водка
2. яко работа/спорт
3. шоуто Джери Спрингър

По повод на темата един виж който ме кефи:
В. Защо афро-американците не ходят на психиатър
О. Защото си имат Исус и Опра /Уинфри/




Тема Re: А стига, де - не се давай така лесно!нови [re: GONE]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано17.01.06 00:22



Да не би заради едното съмнение за позабравени флиртаджийски умения ти се разклати гемията пък сега ?!? Нирванка е права, че човек сам най-добре си помага, но пък не виждам нещо непоправимо да е налице. Моите приоритети са : здраве=работа=доходи, деца, семейство, къща, приятели....и ги действам в този ред. Като всичко останало и тези неща се пропукват тук-там и като ремонтирам от първото до последното - то пак дошло ред за първото, не остава време и сили за психясване.
Взимай се в ръце - нали не е необходимо да ти се случи нещо сериозно (като медиците ни в Либия примерно) за да оцениш колко всичко ти е добре в твоя живот?



Тема Re: psihiasalнови [re: Б.]  
АвторGONE (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 00:27



kopnato ot dira:

На прием във висшето общество дама се обръща към седящият до нея Лорд Джон:
- Ако ви бях съпруга, сър Джон, не бих ви разрешила да носите този медал за храброст.
- Защо така, милейди?
- Смятам, че е нелепо да се демонстрира пред хората, че един ден в живота си сте били храбрец.
- В такъв случай защо разрешавате на съпруга си да носи венчалния си пръстен...

she stawa edna taia wecher ama....
btw marzi me da hodia w zalata poslednite 10-ina dni i weche sum udaril tri djina
basi za djeri si ebalo maikata - kato gledash kwi otrepki sa chak se chudish do kakwa stepen e postanowka i dokolko e istina



Тема Re: psihiasalнови [re: GONE]  
Автор Б. (ентусиаст)
Публикувано17.01.06 00:42



Това че не спортуваш е кофти, именно спорта/усилена физ. активност са едно от най-добрите решения при депресия (щото когато спортуваш в тялото ти се отделят вещества действащи като антидепресанти)

Пък и пиенето помага при сговнено настроение, но само когато е напълно под контрол и не пречи на никкой друг аспект от живота ти. Например аз днеска имах куп работа и точно преди да се захвана с нея глътнах 2 шотчета водка. Последва блесване на погледа ми и решаване на задачите ми с усмивка.




Тема Re: psihiasalнови [re: GONE]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 00:52



Аз ходих няколко пъти и трябва да ти кажа че е голяма глупост,седиш или лежиш там/както ти е удобно/и разказваш щуротий,а той слуша и кима...От време на време ти зададе някой въпрос и това е .На мен ми се наложи да ходя защото съдих една застрахователна компания не че ми беше приятно да си губя времето ама нали знаеш тука как е...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.