Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 05.10.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема BREAKING NEWS - Lottery program ended  
АвторBam (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 07:15



http://www.msnbc.msn.com/id/10498525/

Lottery program ended
The House also voted 273-148 to end the diversity visa lottery program that’s open to countries that send few immigrations to the United States. Opponents said it was susceptible to fraud and could be a way for terrorists to enter the country.

On Thursday, the House approved an amendment



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Bam]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано17.12.05 09:51



Е, то за това се говори от няколко месеца...

Дано поне като махнат лотарията за зелена карта, да вдигнат квотата за работните визи. Би било наистина глупаво да не го направят.

А, иначе от твоя линк:
Bush praised the House for approving the bill. “America is a nation built on the rule of law, and this bill will help us protect our borders and crack down on illegal entry into the United States,” he said in a statement. “I urge the Senate to take action on immigration reform so that I can sign a good bill into law.”
Само дето забравя да спомене че освен от спазването на собствените си закони, Америка е станала това, което е и благодарение на имигрантите. Както и че не е нужно заради нелегалните имигранти и легалните такива да го отнасят.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Bam]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 12:44



"The bill makes unlawful presence in the United States, currently a civil offense, a felony. An amendment to reduce the crime from a felony to a misdemeanor was defeated, with many Democrats voting against the proposal in protest over subjecting people who have overstayed their visas to any criminal charges."-tova niakoi shte mi go piasni li?



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: hm]  
Авторyнyфpи (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 14:24



Превод (стил Мел Брукс): "Да го духат нелегалните!"



Тема Крайно време бешенови [re: Bam]  
АвторJ. R. Ewing (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 19:04



Покрай тази лотария доста BG селяндури и losers се домъкнаха в Америка. Както и да е всяко начало си има и край, иначе който е способен намира начин да се сдобие със зелена карта и да остане в Америка. Само дето няколко стотин хиляди посоянно пускащи за тази лотария от BG ще духат супата.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Bam]  
Авторiuh (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 21:55



ne mi se viarva da ia sprat izcialo. moje bi samo za niakoi strani



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Bam]  
Автор Tepминaтop (bannat)
Публикувано17.12.05 23:13



Хахаха...големи смешници сте понякога, това анонимните. Ако можехте да четете и да разбирате прочетеното, щяхте да знаете, че не самата лотрия се закрива, а се закрива лотарията за определени страни, чиито емигранти се третират като потенцилни терористи. Домъкнахте се до тук, седнахте си на селските задници и дай сег да закривме лотарията. Е роднини немате ли, не искате ли и те да дойдат? Да го духате всичките завистливи и зли селяни, както и руските такива...

Aз не съм злопаметен. Просто съм зъл, но пък имам добра памет.


Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Tepминaтop]  
Автор lessi (непознат)
Публикувано18.12.05 00:41



Я пак попрочети какво пише...някъде да пише certain countries, че се изказваш така компетентно.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: lessi]  
Автор Tepминaтop (bannat)
Публикувано18.12.05 01:11



Къф си ти бе педал? СФирки правиш ли?

Aз не съм злопаметен. Просто съм зъл, но пък имам добра памет.


Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Tepминaтop]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано18.12.05 09:13



Терминаторчо, този път си в грешка - закона елиминира лотарията изцяло. Ето информация баш от извора:



A BILL
To amend the Immigration and Nationality Act to eliminate the diversity immigrant program.




Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: HeДoДяЛKo]  
Авторznaiko (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 14:55



да, лотаривта свърши! За едни зле, за други добре-сега се очаква тези бройки да се прехвърлят към работните визи и хората, които са от доста време в US- работили, доказали се, да могат да се възползват и да получат ЗК чрез работодател. Така поне се предполага. Какво обаче ще правят с 11-те млн. без документи-ще ги депортират или федерален затвор-абсурд!!!Значи и на тях ще трябва да им дадат работни визи. А и такава работна ръка също е неообходима.Ех, амнистия за 11млн няма да направят, но поне на част, които ще докажат плащане на данъци, безпроблемно и ненарушимо пребиваване...ще дадат примерно 3 годишни-Справка:думите на Буш за 3 годишни визи.И е по-логично на такива, дето са влезнали да им се даде, отколкото да се взимат нови( от които не се знае какви терористи ще се пръкнат после.Хайде, на всички надяващи се с или без документи-късмет!



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: znaiko]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 21:20



Лотарията е нещо сервирано на тепсия и не окуражава печелившия да допринесе нещо положтелно. Америка е построена от новодошли, готови да покажат на какво са способни и да преуспеят.

Готованците да го духат - "колко време трябва да стоя тук, щото трябва да си ходя и кога мога да взема пенсия и хранителни купони?". И най отблъскващото е, че идват тук и започват да се оплакват и да критикуват. Слободия.

Да! Подкрепям всички "нелегални" и носителите на работни визи да бъдат легализирани и да се присъедият към обществото.

Good luck fellows



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Eric]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.12.05 21:55



ми те тия с работните визи са си легални, бе умнико.
или ти искаш да земеш некоя кинта от балъците покрай "легализиранрто им"



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Eric]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.12.05 03:55



Лотария бе ерик, лотария! Аз не съм тръгнала да викам че съседа ми алкохолик преди няколко години спечели няколко десетки милиона от лотарията, купи имоти из Аспен насам натам обаче му се спука дроба от пиене у умряха и той и жената. Ама аз даже не сум била и купила и билет за тази лотария. Ми то ерик в лотария има ли справедливост, не, има късмет.И Носителите на работни визи не са нелегални. Най-малко пък те.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianka]  
Авторdolu (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 04:21



обаче! трябва да има по-малко "софиянки" и повече недодялковци в Америка
иначе страната ще тръгне надолу



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: dolu]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.12.05 05:26



Много ми е зор за държавата и какви ще влизат. Както виждаш такива като мене са тука , а Недодялковците в на кучето у гъза.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Eric]  
Автор Fas* (?)
Публикувано20.12.05 06:41



не съм съгласен в пункт: всички "нелегални". Ами бандюгите завлекли Български банки, частни лица или извършили други престъпления, но успели по някакъв начин да се докопат, не е ли редно да изпитат ласката на родното правосъдие?
(ПС-не се заяждам, имаш стил, просто вметка)



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (bannat)
Публикувано20.12.05 08:37



Хехехе....Софи, това което казваш за лотарията е точно така. Въпрос на късмет. Кефи ме как разсъждаваш...
А иначе Ерик е прав. Тези с работните визи са нелегални, даже са по нелегални и от най-нелегалните. Господарят ти те мисли за малоумен идиот, често забравя името ти. Обича да те показва на посетителите като некое рядко животно.
- Това еееее....ъъъъъъъм, еееее кой беше вееее....ееее Терминатора, домъкнах го от България да ми работи, ама нищо не става от него...
Мине се, не мине и ти каже да си стягаш куфарите, после размисли нещо ама ден до пладне. Така година след година, до шестата и после те изхвърлят на боклука. Погледни всички тези индуси дето работят по бензиностанциите, това са все програмисти и специалисти...
Омраза, завист, унижения, обиди, несигурност... е какво сме ние, наемните работници, ако не нелегални. И как гордо сте го написали - носители. Като чели сме носители на ордени. Е то верно че трябва да си герой, за да оцелееш с работна виза. Така е у тоя живот, мама му стара, на едни всичко имидва на готово,другои чистят кенефи цял живот, ахам...

Редактирано от Tepминaтop на 20.12.05 08:39.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianka]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано20.12.05 10:30



Хаха, първо обратен, сега пък в кучи гъз. Бе мисли си каквото щеш ако това ще накара дребната ти душица да се чувства по-щастлива.

Anyone who lives within their means suffers from a lack of imagination.


Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: HeДoДяЛKo]  
Авторdolu (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 15:47



няма никога да стане по-щастлива.
тези като нея са програмирани по рождение само да ламтят, завиждат и да се пръскат от злоба. това е и наказанието им. можеш да бъдеш сигурен, че и в България и тук тя е била и ще остане кръгъл мизерабъл.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Tepминaтop]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.12.05 17:09



Аз все си мисля,че тези с работни визи имат по-малък шанс да остават безработни от зеленокартовците. Имам приятели с работна виза, за който повече от всичко искам да вземат зелена карта. Мъжат е супер специалист и определено не му харесва средата в която работи и шефа му. Ако имаше свободата да избира работодател........



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: dolu]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.12.05 17:13



Мене чуждото нещастие едва ли мйе прави щастлива. А ти защо се занимаваш с другите хора та ме цитираш в постигните си? Да виждаш някъде да съм се обърнала към ник "доло" с разните му определение колко е нещастен?



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.12.05 17:20



Недялко, това че мисля че ти и фаса сте обратни въобще няма общо със щастието ми. Подминавай бе, усмихни се, коледувай там. Анонимните ме занимават ти не се чувствай длъжен да се обадиш.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianka]  
Автор purist (тъпист)
Публикувано20.12.05 19:45



оффф, писна ми от тва хленчене ве! Който е добАр специалис' не го е страх че ще остане без работа.

Сега като се замисля една зелена карта би ми позволила да си ходя до тайланд, камчатка или където ми скимне, но от друга страна бих се отпуснал прекалено много в работата а това е вредно за емоционалното ми well-being .

"The more you debug it, the more it bugs" - аз


Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: Bam]  
Автор fiffy ()
Публикувано20.12.05 20:07



Ot http://www.dailynews.com/news/ci_3320244

---
Rep. Howard Berman, D-Van Nuys, said he thinks it's possible some illegal immigrants would depart voluntarily. But, he said, it's a moot point: A Republican-controlled Congress will never enforce a bill that big business vehemently opposes.

"The absence of jobs would certainly stop the magnet, and probably over a very long time have the effect of perhaps getting people to go home, or they'll find other informal networks," Berman said.

But, he added, "Do you believe the U.S. Chamber of Commerce, the employers of this country, the people who fund and finance Republican campaigns, will ever allow a bill to become law when a number of their industries rely so heavily on illegal immigrants?

"It will never be implemented," he predicted. "We will never see this as law."
---



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: purist]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.12.05 21:43



Само не си чешай езика..... Там където стават съкращения наеш ли на кой му е зор дали со добАр или не добар специалист?



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianka]  
Авторzzfe (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 22:04



Знам на кой му е зор. На шефовете. Била ли си в групата на добрите специалисти да правиш подобни изказвания или просто си чувала твърдения на "добри специалисти"? Защото определено има разлика между групата с кавички и без.
Рядко фирмите са съгласни да уволнят първия тип хора при съкращения и го правят само ако не съществува никъкъв друг вариянт.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: zzfe]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.12.05 22:20



KOgato firmata se kupuva ot drugi ili zatvartia ili puk celite otdeli se mahat , ti mislish li che niakoiu shte mu e zor za naj -golemite specove, kogato daje stolchetata na naj vosokite manageri se klatiat ili puk i te sa mahnati daje.
Vie vuobshte v USA li jiveete be?



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianka]  
Автор Fas* (?)
Публикувано20.12.05 22:52



виж, разпознай се...





Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: dolu]  
Автор sofianski ()
Публикувано20.12.05 23:10



Бе то ако е въпроса и по-малко Gii би трябвало да има щото Америка си има достатъчно кадри за секретарки. Но държавата все пак дава шанс на всички.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianski]  
Авторcomplacent (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 23:18



Джия не е лотаристка. Из клубовете лотаристите са по-смотаните - Софиянка, Чери, Флоридиян, Калин 72 и е такива разни.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: complacent]  
Автор чepи (йог(о бог)иня)
Публикувано20.12.05 23:32



айде излез на слънце пиленце страхливо, за да ти пийна плиткия мозък от раз! и да те светна, че най-големите смотаняци пишат само нерегнати, за да не си развалят безупречното реноме на интелигентни (уж) хора… като си мислят, че са успели да се скрият и че ще им се размине и този път опита за злонамерени интрижки...

само на зеленокатовци не се бяхме разделяли! иначе всичко друго си премерихме - от задници до пишки... точно на теб ли трябва да ти обяснявам, че хората са си хора, където и да са, каквито и да са, дори и нерегнати анонимници и от дребнавата си природа не могат и което е още по-жалко - не желаят да излязат...

Редактирано от чepи на 20.12.05 23:35.



Тема pojali hubavite ovchitziнови [re: Fas*]  
Автор Gia ()
Публикувано21.12.05 00:34



Fase, ne obijdaj hubavite ovchitzi. Ne si zaslujava. Az taka vchera obidih edna hubava kravichka i posle sajalih.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: чepи]  
Авторcomp (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 00:40



що реши, че съм на сянка и кво ти пречи да ми пийнеш мозъка и нерегнат, душице? де покажи ни на какво си способна

не разбирам що се обиждате като ви се каже, че сте лотаристи



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianka]  
Автор purist (тъпист)
Публикувано21.12.05 00:53



Като се затварят големи отдели добАрите специалис'и лесно и бързо си намират друга работа. Всичкото индиец дето го виждаш по бензиностанциите е от групата с кавичките.

"The more you debug it, the more it bugs" - аз


Тема ти пак ли се показа ...нови [re: чepи]  
Авторaнoнимeн нa kвaдpaт (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 00:55



...божееее ..луд умора нема....
бехме мирнали малко от твоите тапотии...но не ни било писано за далго...

директна молба кам теб ....като си толкова Не Анонимна..сложи една твоиа снимка да докажеш твоита анти анонимност



Тема Re: ти пак ли се показа ...нови [re: aнoнимeн нa kвaдpaт]  
Авторaнoнимeн kлyбap (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 00:59



не била писала поради липса на време. виж дали ми плува параходче в окото. Фортуна я навря където и е мястото и тя досега се цупи, ама пуста абстиненция пак я подгони.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianka]  
Авторzzfe (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 01:00



За какви съкращения или уволнения ми говориш когато фирмата изчезава? Когато отдели се махат виждал съм как се преназначават хора в други отдели за да не бъдат уволнени. Когато столчетата на менажерите се клатят и напускат забелязвала ли си колко бързо напускат и всички специалисти ( е понякога продължават да работят по седмица две за пред хората). Виждал съм много работи и как хора които са нужни се пазят и как се остявят хора на контракт на които се плаща по 100 на час, а се уволняват работниците на които плащат наполовина, така че по-добре не ми обяснявай как стоят нещата със специалистите.
А да, аз не работя тук, а в Занзибария.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: complacent]  
Автор sofianski ()
Публикувано21.12.05 01:05



Е какво като не е и въобще що си мислите, че някой като не е дошъл с лотария и това моментално го прави по-велик от другите. Та мисълта ми в предния постинг беше, че щом Америка е дала шанс (независимо има или няма нужда) то място под слънцето има за всички, т.е. и за компютърджии като Калин и Чери дошли с лотарията, и за секретарки като Gia дошли благодарение на факта че са успели да омотаят поредния смешник дето не може да си намери жена по нормалния начин, ми тръгнал да си търси такава по интернет.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianski]  
Авторcпpaвeдлив (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 01:10



Джия работи като програмист. Основната разлика между нея и другите, изброени от теб, е, че тя е интелигентна. Калин пък откога е програмист?

А че и за по-тъпичките има място под слънцето, това е вярно. Няма да ги караме да си теглят куршума я.



Тема дреме ми...нови [re: Bam]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано21.12.05 01:14



...че щели да спират лотарията. Аз ако чаках зелена карта от лотарията, още да съм в БГ.




Не е важно положението в което се намираш, а посоката в която се движиш.

Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: purist]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано21.12.05 01:20



Абе работа се намира, но няма такъв голям избор като на тези със зелена карта и US citizenship.




Не е важно положението в което се намираш, а посоката в която се движиш.

Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianski]  
Авториcтинckи мъж (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 01:25



Калине, я кажи кой е нормалния начин, по които ТИ си си намерила булка Калиница?



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: иcтинckи мъж]  
Автор sofianski ()
Публикувано21.12.05 01:31



Gia, тоя Калин нещо много ви е нарушил здравословното състояния и съня на някои от вас.



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: sofianski]  
Авториcтинckи мъж (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 01:41



Калинчо, тая Gia нещо много ви е нарушила здравословното състояния и съня на някои от вас.



Тема Да, а ма не познанови [re: иcтинckи мъж]  
Автор sofianski ()
Публикувано21.12.05 01:55



Я се поразрови да видиш, че и като нерегистриран и като регистриран пиша все с едно и също име и нямам нищо общо с въпросния Калин, за разлика от теб дето през 5 минути си сменяш ника. А иначе май на Gia все Калин и се привижда. Що ли?



Тема Re: Да, а ма не познанови [re: sofianski]  
Авторпpoвepил (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 02:00



И как точно предлагаш да проверя дали като анонимен пишеш с едно и също име? Ей, някои хора май се имате за много умни. Що ли?

Иначе ми дреме на хурката дали си Калин или не. Ма нали се сещаш, че няма кой друг да седне да защитава някого си заради сините му очи.

Калин не е тъп, ама е прост. Сети се сам защо.



Тема Хронологиятанови [re: пpoвepил]  
Автор sofianski ()
Публикувано21.12.05 02:16



Ми наистина няма начин да провериш, не че ми и дреме нещо де кой с кого ме олицетворява. Но както казах и преди ако погледнеш мои постинги писани преди няколко седмици или може би месеци където да бъзикна Giа, тя горката все с Калин ме отъждествява. Аз пък от своя страна се амбицирах още повече да я бъзикам и така. А иначе Калин доколкото знам е в Чикаго, аз пък не съм в Чикаго, бил съм там само веднъж и то преди десетина години. Всъщност аз съм (там където на Gia най-много и се иска да бъда, пиша го само за да и доставя душевно удовослтвие) в едно задимено интернет клубче в БГ.



Тема брей, колко малко ми трябваше да разлая кучетата!нови [re: пpoвepил]  
Автор чepи (йог(о бог)иня)
Публикувано21.12.05 02:20



aман от анонимен bs продължавай да си верваш, че постигаш нещо по този начин. а аз ще те изчакам да събереш смелост и да се покажеш в истинската си светлина, за да разкажеш повече подробности за жалкото си живуркане.



Тема Re: ти пак ли се показа ...нови [re: aнoнимeн kлyбap]  
Автор sofianski ()
Публикувано21.12.05 02:32



Аз сега първо се извинявам че се намесвам в спора между вас двамата, но относно въпросната Фортуна, нямам нощо против нея да влиза да чете и пише в този клуб, обаче ми писва на кура като почне да ни изнася лекции относно живота в България, заплатите, положението, градския транспорт, цените на имотите, корупцията, народното събрание, здравната каса, националния осигурителен институт, замърсеността на въздуха, бездомните кучета, цените на бензина, тринадесетата заплата и какво ли не още. Все пак това е клуб на Българи в Америка, които сме далече от реалността на някои в БГ.



Тема Re: брей, колко малко ми трябваше да разлая кучетата!нови [re: чepи]  
Авторbored (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 03:04



тебе па кой те бръсне за слива. я беж в кухнята да правиш тутманици и в паузите да "живееш" в дира и не се бъркай в разговорите на по-умните.



Тема Re: брей, колко малко ми трябваше да разлая кучетата!нови [re: bored]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано21.12.05 03:12



Хайде отегчените не гадайте За личния живот на другите, опитайте се да се занимавате със собствения си. ей някой си забравихте лайняните никове с това анбинимни писане.



Тема Re: До Череша Софиянсканови [re: sofianski]  
Авторaпeл (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 03:12



There is life after dir,bg. We guarantee it!



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: zzfe]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано21.12.05 03:15



а търсил ли си работа точно когато една или две такива фирми са се преструктурирали и са оставили на улицата няколко десетки специалисти като теб?



Тема Re: BREAKING NEWS - Lottery program endedнови [re: purist]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано21.12.05 03:16



ти само за тези индианци говориш а колко индустрии сменят регионите си, сигурно няма значение......



Тема Re: брей, колко малко ми трябваше да разлая кучетата!нови [re: sofianka]  
Авторraдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 03:21



средно 15 мнения на ден само с този ник, да не говорим колко други има. you do the math, lottery winner.



Тема Re: брей, колко малко ми трябваше да разлая кучетата!нови [re: raдaтeл]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано21.12.05 03:31



Лотари уинер бях толкова огтдавна че вече не помня. Заминах за 5 месеца след получаването на известието и нямаше време и да се обърна. А лотарията в момента ме касае до толкова до колкото имат шанс и други освен мен, мои приятели и познати които не са инжинери да влезнат в тази страна и да опитат от благата и и живота и.
Иначе нямам енергия нито желание,нито време да се занимавам с проследяване на АЙПИТА-та на разни кукувици.
имаше еди мистер но_бс дето си говореше само с булшитката , искам да кажа тя сама си говореше доста убедително със себе си. Ей това забавление ми лиспва ужасно



Тема Re: брей, колко малко ми трябваше да разлая кучетата!нови [re: sofianka]  
Авторвъx (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 03:41



Искаш да кажеш че не си рекла не си проследила айпитата а? брех да ти имам възможностите. Къртиш мифки!



Тема Re: брей, колко малко ми трябваше да разлая кучетата!нови [re: въx]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано21.12.05 03:46



казах че въобще не ме интересуват айпитата,
чао за днеска , че така си изкъртих мивката че и тръба спуках



Тема Re: брей, колко малко ми трябваше да разлая кучетата!нови [re: sofianka]  
Авторвoдoпpoвoдчиk (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 03:48



чао и внимавай с тръбите, че да не ти се спука и ауспуха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.