Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Някой мисли ли някога да се прибира в Б-я?нови  
Автор Eйч. (Опозиция)
Публикувано28.09.05 02:35



Като говоря с някои приятели за това те казват " Чакай да вземем паспортите и ще видим" Взеха паспортите, пак ги питам, а те: " А бе да завършат децата ще видим" Интересно ми е като завършат децата тогава какво ще каже? Оставам с впечатлението че не смеят да си помислят че тук ще им гният кокалите, като че ли хранят някаква малка надежда за нещо, но не се сещам за какво!



Тема Ох, Боже, докога ще се налаганови [re: Eйч.]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.09.05 03:17



да се опитвам да вливам ум и разум на такива като теб? Ама пусто сърце милозливо, ще ти отговоря, какво да те правя.

Ние с мъжа ми съвсем сериозно обмисляме да пробваме дали би ни харесало да живеем в България от следващата година. Той естествено се притеснява повече от мен по ред причини - не говори български, не намира България за толкова красива, колкото е тук, където живеем, плаши го липсата на инфраструктура и нивото на услугите, въобще се бои, че това би означавало да си понижим стандарта. Но обсъждаме въпроса и познавайки необятните си дипломатични способности мисля, че ще насоча семейната яхта по желания от мен курс. То не че на мен не ми минават всякакви черни мисли през главата дали аз самата няма да ревна с цяло гърло след някой и друг месец в родината, но така или иначе и двамата сме авантюристи и май ще пробваме.

Айде сега първо мисли, после ми отговаряй, щото аз не съм особено прословута с високи нива на толерантност към тъпите мнения, ОК?!



Тема Re: Някой мисли ли някога да се прибира в Б-я?нови [re: Eйч.]  
Автор Б. (член)
Публикувано28.09.05 03:29



Аз пък чакам джакпота от лотарията да стане 500 млн. $, да го спечеля и тогава ЗДРАВЕЙ ЖИВОТ /и само не ми казай че няма да го спечеля, щото няма да ти повярвам: преди 2-3 седмици сънувах че печеля от тотото. Аз по начало имам маса странни сънища, че даже наскоро като сънувах нещо което много исках да се случи на живо и то взе че се случи, та само чакам да се натрупат милиончетата........

Оооо тигре, тигреее
имаш ли париии...



Тема Re: Някой мисли ли някога да се прибира в Б-я?нови [re: Eйч.]  
Автор Zagorka (Бира (Студена))
Публикувано28.09.05 03:45



Защо не, ако стандарта на живот, услуги, престъпност станат като тези в САЩ или западна европа, защо да не се върна? Мога да отида където си поискам, и ако БГ стане привлекателна за мен ще се върна.
Аре наздраве



Тема Айде и на теб да помогнанови [re: Б.]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.09.05 03:59



Прескочи до RI, NH, или ME и си вземи билети за Power Ball-а, щот' джакпотът там е по-съществен. Ма ти може и вече да го знаеш това де, щот' ми се виждаш оправно момче.



Тема Re: Айде и на теб да помогнанови [re: no_bs]  
Автор Б. (член)
Публикувано28.09.05 04:10



А оправно................колко пъти се губих като се преместих, ама поне това беше добро оправдание като закъснея за час....
А пък факта че за първи път се врътнах на rotary преди месец е истински ice breaker при започване на разговор с непознат човек: Пъъък ако знаеш аз никога не съм се вътрял на ротъри и днес ми беше сефтето..... Ааа така ли и как се чувстваш....

То лесно да отида там, ама ми трябват печелившите числа. Аз дали да не взема да се пробвам като remote viewer, наскоро гледах филм че даже се провеждат курсове за цивилни хора, а не само батковците от CIA, NSA или FBI могат да се възползват от тази услуга.





Тема Re: Ох, Боже, докога ще се налаганови [re: no_bs]  
Автор Eйч. (Опозиция)
Публикувано28.09.05 04:11



С ирония или без все пак конкрете отговор!

Редактирано от Eйч. на 28.09.05 04:15.



Тема Re: Ох, Боже, докога ще се налаганови [re: Eйч.]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.09.05 04:13



Уф, пък съм те и наплашила на всичко отгоре. Няма ирония този път, споко. Съвсем сериозно говоря.



Тема Re: Ох, Боже, докога ще се налаганови [re: no_bs]  
Автор Eйч. (Опозиция)
Публикувано28.09.05 04:28



... а и още нещо, това качество за яхтата много го ценя при жените, номйта го нямаше и си загуби мъжа и яхтата!



Тема Re: Някой мисли ли някога да се прибира в Б-я?нови [re: Eйч.]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 04:42



Аз съм много ентусиазиран по отношение на работата, която тъкмо започнах. По цял ден уча нови интересни неща и на всичкото отгоре ми плащат добри пари. Освен това тази работа ще ми позволява една 3 седмична лятна ваканция в Бг и една зимна отколко 10 дена.

Последното нещо, което ми е на ъкъла е връщане в България за постоянно.

П.С. В Бг ме кефи много (особено Варна), ама не виждам как ще живея без да работя. А средните заплати за Варна, не е трудно да се проверят, ако случайно забравя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.