Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Пускам темата и тук, че при нас много бришатнови [re: azazazazaz]  
Автор dma (irq)
Публикувано27.09.05 16:59



Е, все тая , аз да си кажа думата



Тема Ако си броила..нови [re: dma]  
Автор Maймyнa™ (с опашка)
Публикувано27.09.05 17:07



..тези против, както и тези за нищо чудно и 100% да излезете..
Как точно реши, дали съм ЗА или ПРОТИВ точно аз?

Само да попитам..



Тема Re: Ако си броила..нови [re: Maймyнa™]  
Автор dma (irq)
Публикувано27.09.05 17:11



О, ама ако не си за, значи още по-добре. Само кажи



Тема Не е въпроса..нови [re: dma]  
Автор Maймyнa™ (с опашка)
Публикувано27.09.05 17:20



..дали съм ЗА или ПРОТИВ - въпроса е в процедурата на преброяване.. Вече е корумпирана

А извън протокола - аз съм ЗА модератори във всички клубове и ЗА забрана да се пише нерегистриран..
И пак извън протокола - и в този и в "съседния" клуб не съм гласувал, няма и да гласувам..

Поздрави..



Тема Re: Не е въпроса..нови [re: Maймyнa™]  
Автор dma (irq)
Публикувано27.09.05 17:23



Еми значи правилно съм те преценила, а листата е пусната публично, за да може, ако някой има нещо против да си каже. Аз действам демократично, а не като изборите в клуба ни



Тема Нищо не си преценила..нови [re: dma]  
Автор Maймyнa™ (с опашка)
Публикувано27.09.05 17:27



Просто си предположила и то погрешно.. знам и защо.
А не е пусната листа или анкета а резултати - направо БАШ демокрация в действие..



Тема ОФИЦИАЛНА МОЛБА!нови [re: dma]  
Автор чepи (заета)
Публикувано27.09.05 17:30



теб искам да те помоля официално, както и всички останали от вашия клуб, в случай че не си прочела молбата ми от неделя към Роксана и Тринити:

НЕ ПРЕНАСЯЙТЕ ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ В НАШИЯ КЛУБ!

не се грижете за нас и престанете да коментирате дори възможността за модератор тук. многократно сме заявявали, че не искаме такъв и ще се борим с всички средства да няма, както сме го правили и друг път. ние сме единни за разлика от вас. благодарим ви за урока, който ни паказахте при неуспешната си битка срещу администраторите! бъдете сугурни, че няма да допуснем грешката ви.

чуствайте се у дома си в нашия клуб дотолкова доколкото не създавате интриги и не пречите на нормалния клубен живот. оти нийе можеме и со кротко и со благо и со мако кютек! и последно: не забравяйте, че все пак сте гости тук!

Редактирано от чepи на 27.09.05 17:46.



Тема Mдааа редки лайна излязоха Мр. Никой и Оглупеланови [re: dma]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано27.09.05 17:32



Но то се очакваше де Не беше голям сюрпрайз.
Обзалагам се, че клубът ще се преебе до няколко месеца и ще стане копие на Емиграция.
Едно от големите лайна които изсраха е че направиха клуба само за регистрирани, по този начин се застреляха сами в крака. Бях забелязал, че имаше доста хора които пишат нерегистрирани, от Гърция, Испания и тн. също така ме съмнява част от тези хора да имат необходимите познания да се регистрират и по този начин аудиторията на клуба автоматично се сви. Предричам че Изпростела и Мр. Нобади ще си хортуват взаимно, а може и по някой друг ник да регистрират за да симулират някаква посещаемост.

In space, no one can peer your stream


Тема Re: ОФИЦИАЛНА МОЛБА!нови [re: чepи]  
Автор dma (irq)
Публикувано27.09.05 17:34



Бяхме поканени най-официално да дойдем тук, където би трябвало да имаме поне минимална свобода на словото. Много ли е да помоля, просто да пропускаш тези теми?



Тема Re: Mдааа редки лайна излязоха Мр. Никой и Оглупелнови [re: Dilithium]  
Автор dma (irq)
Публикувано27.09.05 17:34



О някои вече си имат по повечко никчета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.