Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Ебаси! Сгазих котката на съседанови  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано23.08.05 22:25



с колата преди малко. Само изхрущя под колелата. А аз карах с около 30. Добре че нямаше свидетели наоколо. Досега бях газил само диви животни. Ама какво да правя, като тъпия котарак пресече улицата пред мен и като стигна тротоара, веднага реши да се връща обратно. Майната му!

Както и да е... Сега очаквам порицание от защитниците на животните, както и от всякакви други идиоти.




Не е важно положението в което се намираш, а посоката в която се движиш.

Тема Re: Ебаси! Сгазих котката на съседанови [re: Corleone]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано23.08.05 22:28



Котката на пътя ли е в момента?



Тема Re: Ебаси! Сгазих котката на съседанови [re: Corleone]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано23.08.05 22:29



И мойта котка беше сгазена и културно погребана от съседите. Ми какво да правиш.



Тема Re: Ебаси! Сгазих котката на съседанови [re: Corleone]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 22:37



Голяма работа. Кво ти пука за няква си котка. Не ме оставиха да спа цяла пролет. Никой ли не забелязва, че апартамент или къща където има котка мирише на котешка пикня от вратата? Не че не мога да изтърпя. То се свиква за 2 дена и после не се усеща, ама просто не го разбирам това удоволствие.

Приеми го, че си направил услуга на съседа без да искаш. Ако не си вземе веднага нова, си му намалил разходите и си помогнал къщата му да мирише по-добре.



Тема Всъщност няма да се учудя, *DELETED*нови [re: pesho]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано23.08.05 22:41



Мнението е изтрито от summer_sailor

Тема сготеи я и покани съседа на вечерянови [re: Corleone]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.08.05 22:45







Тема Re: Всъщност няма да се учудя,нови [re: no_bs]  
Автор zzfe (непознат)
Публикувано23.08.05 22:45



Много си права, трябвало е да погледне и ако мърда да даде на зад на пред докато спере. Да не се мъчи животното.



Тема Re: Ебаси! Сгазих котката на съседанови [re: pesho]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано23.08.05 22:46



Абе на мен ми е през оная работа. А дядката има поне още 5-6 котки. Някои може да не са и негови, ама той редовно ги храни.

А един път така щях да сгазя една патка, май съм казвал вече. Ама тогава бях се зазяпал по една мадама, която тичаше в парка.




Не е важно положението в което се намираш, а посоката в която се движиш.

Тема Re: Ебаси! Сгазих котката на съседанови [re: Corleone]  
АвторSuvet (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 22:46



Kорлеоне или Kотката- туй е въпросът! Kорлеоне, изчезвай от местопрестъплението надалеече. Измий уличаващите доказателства от гумите, пак на далечно място. Показно се прибери късно вечерта, когато убийството е вече факт за тъжащите съседи. Жалко за животината, но, надявам се, не си коткоубиец/маниак. Нямаш представа какво можеш да си навлечеш с тоз нещастен случай



Тема Re: Ебаси! Сгазих котката на съседанови [re: Corleone]  
Авторchovek (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 22:47



Да не ти пука. Добре, че не са те видели, сега кой знае какъв проблем щяха да ти направят. Някаква беше вкарала човек в затвора, задето и хвърлил кучето под автомобилите на магистралата. Ебаси държавата. За сгазените българи не им направиха нищо, но за котките и кучетата...

Защитниците на животните, циганите и всякаква друга паплач да си ебат майките.

Пий едно и тва е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.