Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Майкъл Шийлдс или какво мислят англичаните за наснови  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано29.07.05 17:33



Макар че съм сигурност всеки здравомислещ човек би имал достатъчно основания да се съмнява в капацитета на българската правосъдна система, все пак презрителното отношение на въпросните британци към нея ме навежда на определени мисли.







Тема Re: Майкъл Шийлдс или какво мислят англичаните за наснови [re: no_bs]  
Автор Amilia (dobra)
Публикувано29.07.05 17:55



абе не знам
ама четох едно интервю с адвоката му в Британия в което се кава че никой не помнел особено добре кой е виновен, щото много пили бира и водка. Ако не го осъдят или поне някой не понесе някаква вина.......
видях българското момче по ББС, те наистина са го помляли, главата му цялата е в шевове, доколкото разбрах е имало доста критични моменти дали ще оживее
а те не че не убиха един бразилец по по грешка
ама карай
само не съм сългасна за 15 години можеше малко по малко за опит за убийство
Много нагло и безцеремонно се държаха родителите на англичанчето по ББС. Обясняваха как е мил и кротък е че подпийвал малко ама рядко

www.amilia.net


Тема Re: Майкъл Шийлдс или какво мислят англичаните за наснови [re: Amilia]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано29.07.05 17:58



Аз така и не мога да намеря ясно написано някъде как така Греъм Санкей го бил направил, а са осъдили Шийлдс.

Редактирано от no_bs на 29.07.05 17:58.



Тема Re: Майкъл Шийлдс или какво мислят англичаните за наснови [re: no_bs]  
Автор Gia ()
Публикувано29.07.05 18:08



Kato znaem britanskite huligancheta, i kato znaem kakvo stava iz BG, trudno e da se pretzeni. Vav vseki sluchaj 15 godini sa prekaleno mnogo dori i da e vjarno, osobeno kato se ima predvid kakvi prestapnitzi se razhojdat naj-spokojno po balgarskite ulitzi.



Тема Re: Майкъл Шийлдс или какво мислят англичаните за наснови [re: Gia]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано29.07.05 18:11



Това имах предвид с първата част на постинга си - правосъдието ни е "майка плаче, грамофон свири". Но пък англичаните едва ли знаят чак толкова много за него, че да се позовават на това. Просто си развяват колониалния манталитет и имперските стереотипи.

П.П. Аз едва тази година разбрах, че губернаторите на някои уж иначе независими страни все още били назначавани от кралицата.



Тема Re: Майкъл Шийлдс или какво мислят англичаните за наснови [re: no_bs]  
Автор lon (nutter)
Публикувано29.07.05 18:16



Според BBC истинският извършител днес е подал и подписал самопризнания по реда изискван от българското законодателство (преди няколко дена той си призна публично, но без подпис, което е неприемливо в бг съд):






Тема Re: Майкъл Шийлдс или какво мислят англичаните за наснови [re: lon]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано29.07.05 18:20



И накрая май ще се окаже, че англичаните са имали пълно основание да ни хулят, така ли?



Тема Re: Майкъл Шийлдс или какво мислят англичаните за наснови [re: no_bs]  
Автор lon (nutter)
Публикувано29.07.05 18:28



Така изглежда.. нещо много експедитивно го осъдиха този младеж в България - има, няма 2 месеца. Аз бях с впечатлението, че опашките пред съдебните зали са огромни, четейки какво се случва ежедневно у нас.



Тема Re: Майкъл Шийлдс...нови [re: no_bs]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано29.07.05 18:59



Подозирам, че си бягала от час по история, за да пушиш...



Тема Re: Майкъл Шийлдс...нови [re: Baмпиp]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано29.07.05 20:07



Не, не съм. Аз бях сравнително примерна ученичка - пушех, но не бягах от час.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.