Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 24.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЗАЩО тази омраза към USA.нови  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано27.04.05 14:41



един грък ми казва вчера че не пиел кола щото била американска,арабите предпочетоха да умрат но да убиват невинни американци,абе какво става защо ги мразат толкоз тия приятни мили хора?!

по дрехите посрещат.


Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA.нови [re: DlVA JETA]  
Автор sms_sms (лигла)
Публикувано27.04.05 14:59



Абе готин, тебе май скуката те бие през пръстите.






Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA.нови [re: sms_sms]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано27.04.05 15:25



така е!

по дрехите посрещат.


Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA.нови [re: DlVA JETA]  
Авторytw (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 21:15



ysrty



Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA.нови [re: DlVA JETA]  
Авторfgdg (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 21:16



fsgsfg



Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA.нови [re: fgdg]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано28.04.05 16:26



никой не може да даде смислен отговор защо мразят американците,за американките разбрахме че те са изрусени секс бомби,а тях всички ги обичат най вече арабите!

по дрехите посрещат.


Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA.нови [re: DlVA JETA]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 16:53



Едно че много хора ги мразят заради материалното благоденствие на това богато общество.
Други ги мразят заради международната им империална политика включваща намеса в работите на всички останали държави по света.
Трети ги мразят, защото са много силни военно и икономически.

Това е по-скоро омраза към държавата, а не толкова омраза към американците. Самите американци не са толкова мразени, което не означава, че аз лично не ги мразя.

Между другото американките не са изрусени секс-бомби. Най-малкото повечето са естествено руси. Секс-бомби са дотолкова доколкото тук има невероятно красиви жени. Има и предостатъчно ниско-качествени мангалки и бели прасета.





Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA.нови [re: DlVA JETA]  
Автор Ekaterina_22 (Edna Bulgarka)
Публикувано28.04.05 17:28



Аз не мога да кажа, че ги мразя... по скоро, ги презирам, но това не ми пречи да си хващам американци за гаджета...



Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA.нови [re: pesho]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано28.04.05 17:32



добре де като не ги мразят защо им сринаха небостъргачите,и пак се канят да ги атакуват ,заркауй и сие,само чакат удобен случаи и я големия кораб ще потопят я някоя друга щуротия ще направят,а тези красивите американки какво са виновни завалийките та да страдат,да идват в бг на спокойствие!

по дрехите посрещат.


Тема Re: ЗАЩО тази омраза към USA. [re: Ekaterina_22]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано28.04.05 17:38



Я кажи как се класираме БГ мом4ета според американските такива интересужа ме като хора не само клатенето аз имам ли4ен повод да им мразя лаиняния лаифстаил кажи ми нещо за взаймоотношенията им с родителите,има ли го това след 21 години да се спасява както може!

по дрехите посрещат.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.