Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема просто искамнови  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 02:44



Прости искам да се оплача от всичко около себе си. Живея в Плевен в панелна гарсониера в квартал Дружба 3 (там където се ебат ветровете) с жена и малко дете. Работя за 300 лева, но от три месеца не са плащали заплати. Карам 15 годишен изгнил Опел Кадет с газова уредба който в тези студове гасне когато си иска под път и над път. От пет години не сме ходили на море, а от 8 и на планина.



Тема Re: просто искамнови [re: тъжeн]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано16.12.04 05:24



Човек, аз съм живял 20 години в Плевен, но за Дружба 3 не съм чувал. Ние му викахме само Дружба, но аз не съм живял там(в Дружба де). Вече може да се е разрастнала, де да знам?!?

Убиец на вампири



Тема Пак си блеел някъде, затова не си чулнови [re: Kykepa]  
Автор Georgeto (~L/O~)
Публикувано16.12.04 05:45



И за 7:1 ако кажеш, че не си чувал, съвсем ще потвърдиш диагнозата ми

дъпигзанейкитхашдвео


Тема Re: Пак си блеел някъде, затова не си чулнови [re: Georgeto]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано16.12.04 05:53



Диагнозата ти няма нужда да я потвърждавам, защото е изследвана и известна на всички, а именно - синьо говедо
Верно, не е толкова опасна като "луда крава", но е на 2-ро място след нея защото има много и различни симптоми, за това и трудно се установява диагнозата, синята де!
Също като лудата крава и диагнозатасиньо говедо не се лекува, та дори и с червени антибиотици!

П.П.
И се научи, че м/у отделните думи се поставя място(спейс - )!
На какво ти прилича сигнатурата?!?Чете се само Н2О накрая, явно си станал химик, може би е от водатат тук, много е замърсена и морише мноо яко на хлор. Аз пия вода от чешмата само като почна да се онасям, действа ми като Ред Бул.

Убиец на вампири



Тема Re: просто искамнови [re: тъжeн]  
АвторN(пoвpъщaм) (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 06:46



Повръща ми се вече от български ревлъовци, леле трябва да си ходя другото лято, как ще ги изтрая тези с колите и собствените жилища да ми реват колко мизерствали!!!!!!!!!!!

Гади ми се от собствения ми народ! Кой ни превърна в такава релва и оплакваческа нация, кой ни проми мозъците, кой е отговорен за това мощно промиване на мозъците на българина!

Имаш гарсониера, ами бачкай да се разшириш до двустаЕН, КАКВО СИ РЕВНАЛ, на кой се оплакваш, че ти си много добре със собствено жилище и някаква кола!
Ти знаеш ли че в Америка хора, които живеят във фургони се гордеят със страната си и слагат американското знаме пред фургона и през ум не им минава даже да обвиняват страната за ТОВА, чЕ ЖИВЕЯТ ВЪВ ФУРГОНИ!

Ами 90% от американците само могат да мечатят да имат напълно изплатена ПАНЕЛНА гарсониера, но ти това не го знаеш, защото си един промит българин! Ако тази гарсониера е твоя или ако е на родителите ти и ти ще я наследиш, то ти си по-добре от 90% от американския народ!
Тук в северна Америка сме страната на безимотните и не ни навирай под носа, ако обичаш, че имаш гарсониера, ние нямаме и се комплексираме от хората, които имат гарсониери, защото ние живеем под наем.





Тема Re: просто искамнови [re: N(пoвpъщaм)]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано16.12.04 07:00



само не разбрах за какво ти е гарсониера?
по-добре под наем в хартиена къща, отколкото да студуваш в панелна собственост според мен. къщата все някога ще я изплатиш, но панелката по-топла няма да стане, нито по-нова, нито по-добри съседи ще имаш... за какво говорим изобщо, Н-че мило. а това, че панелките са в гетата забрави ли? и така постепенно целите градове се превърнаха в гета.

Бутнаха ни къщите в София, за да построят огромни термитници и да докарат няколко милиона кандидат-софиянци, които си изхвърлят боклука през балкона си в твоя и т.н и т.н.

А сега едно местенце (само мястото) в Банкя струва 30К евро. И аз за да достигна стандарта на баба ми, която е имала къща в София, колко заплатки ще ми трябват та да си купя това местенце и да построя къщичка, отделно транспорта до града...

такива ми ти работи, Енче мило.


====
Dodge this.


Тема Re: просто искамнови [re: kate_]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано16.12.04 07:06



Един идиот от нашия блок(8 входа, 9 етажа), който правеше редовно сеири и кавги, един път си изхвърли ЦЯЛАТА кофа с боклук от 9-я(ДЕВЕТИЯ) етаж и кофата падна на покрива на двуетажна къща до блока, а нашата кола беше паркирана точно до къщата. Къщата остана с десетина счупени цигли. Нашата кола не пострада. Това е.

Убиец на вампири



Тема Re: просто искамнови [re: kate_]  
АвторN(never) (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 07:08



Nikoga niama da stignem standarta na tezi s kyshtite v/okolo Sofia, ne i v tozi jivot.



Тема Re: просто искамнови [re: N(never)]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано16.12.04 07:17



Говори за себе си, капиш?

Let's give peace a chance!!!


Тема Н-че, тук наистина малко [re: N(пoвpъщaм)]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано16.12.04 16:32



започваш да се повтаряш и макар подобни радикални идеи да са забавни, когато се повторят 100 пъти, стават скучни.

А по повод на къщите около София - макар че сигурно ще се наложи да се снабдя с една в близките години по стратегически причини, не мисля, че някога тя ще е на нивото на тукашната ми къща по отношение на заобикалящата природа, инфраструктури, да не говорим пък за възможности за спорт и културни мероприятия. Липсата на престъпност няма дори да я намесвам, за да не му дойде на някой много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.