Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 26.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема просто искам  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 02:44



Прости искам да се оплача от всичко около себе си. Живея в Плевен в панелна гарсониера в квартал Дружба 3 (там където се ебат ветровете) с жена и малко дете. Работя за 300 лева, но от три месеца не са плащали заплати. Карам 15 годишен изгнил Опел Кадет с газова уредба който в тези студове гасне когато си иска под път и над път. От пет години не сме ходили на море, а от 8 и на планина.



Тема Re: просто искамнови [re: тъжeн]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано16.12.04 05:24



Човек, аз съм живял 20 години в Плевен, но за Дружба 3 не съм чувал. Ние му викахме само Дружба, но аз не съм живял там(в Дружба де). Вече може да се е разрастнала, де да знам?!?

Убиец на вампири



Тема Пак си блеел някъде, затова не си чулнови [re: Kykepa]  
Автор Georgeto (~L/O~)
Публикувано16.12.04 05:45



И за 7:1 ако кажеш, че не си чувал, съвсем ще потвърдиш диагнозата ми

дъпигзанейкитхашдвео


Тема Re: Пак си блеел някъде, затова не си чулнови [re: Georgeto]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано16.12.04 05:53



Диагнозата ти няма нужда да я потвърждавам, защото е изследвана и известна на всички, а именно - синьо говедо
Верно, не е толкова опасна като "луда крава", но е на 2-ро място след нея защото има много и различни симптоми, за това и трудно се установява диагнозата, синята де!
Също като лудата крава и диагнозатасиньо говедо не се лекува, та дори и с червени антибиотици!

П.П.
И се научи, че м/у отделните думи се поставя място(спейс - )!
На какво ти прилича сигнатурата?!?Чете се само Н2О накрая, явно си станал химик, може би е от водатат тук, много е замърсена и морише мноо яко на хлор. Аз пия вода от чешмата само като почна да се онасям, действа ми като Ред Бул.

Убиец на вампири



Тема Re: просто искамнови [re: тъжeн]  
АвторN(пoвpъщaм) (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 06:46



Повръща ми се вече от български ревлъовци, леле трябва да си ходя другото лято, как ще ги изтрая тези с колите и собствените жилища да ми реват колко мизерствали!!!!!!!!!!!

Гади ми се от собствения ми народ! Кой ни превърна в такава релва и оплакваческа нация, кой ни проми мозъците, кой е отговорен за това мощно промиване на мозъците на българина!

Имаш гарсониера, ами бачкай да се разшириш до двустаЕН, КАКВО СИ РЕВНАЛ, на кой се оплакваш, че ти си много добре със собствено жилище и някаква кола!
Ти знаеш ли че в Америка хора, които живеят във фургони се гордеят със страната си и слагат американското знаме пред фургона и през ум не им минава даже да обвиняват страната за ТОВА, чЕ ЖИВЕЯТ ВЪВ ФУРГОНИ!

Ами 90% от американците само могат да мечатят да имат напълно изплатена ПАНЕЛНА гарсониера, но ти това не го знаеш, защото си един промит българин! Ако тази гарсониера е твоя или ако е на родителите ти и ти ще я наследиш, то ти си по-добре от 90% от американския народ!
Тук в северна Америка сме страната на безимотните и не ни навирай под носа, ако обичаш, че имаш гарсониера, ние нямаме и се комплексираме от хората, които имат гарсониери, защото ние живеем под наем.





Тема Re: просто искамнови [re: N(пoвpъщaм)]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано16.12.04 07:00



само не разбрах за какво ти е гарсониера?
по-добре под наем в хартиена къща, отколкото да студуваш в панелна собственост според мен. къщата все някога ще я изплатиш, но панелката по-топла няма да стане, нито по-нова, нито по-добри съседи ще имаш... за какво говорим изобщо, Н-че мило. а това, че панелките са в гетата забрави ли? и така постепенно целите градове се превърнаха в гета.

Бутнаха ни къщите в София, за да построят огромни термитници и да докарат няколко милиона кандидат-софиянци, които си изхвърлят боклука през балкона си в твоя и т.н и т.н.

А сега едно местенце (само мястото) в Банкя струва 30К евро. И аз за да достигна стандарта на баба ми, която е имала къща в София, колко заплатки ще ми трябват та да си купя това местенце и да построя къщичка, отделно транспорта до града...

такива ми ти работи, Енче мило.


====
Dodge this.


Тема Re: просто искамнови [re: kate_]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано16.12.04 07:06



Един идиот от нашия блок(8 входа, 9 етажа), който правеше редовно сеири и кавги, един път си изхвърли ЦЯЛАТА кофа с боклук от 9-я(ДЕВЕТИЯ) етаж и кофата падна на покрива на двуетажна къща до блока, а нашата кола беше паркирана точно до къщата. Къщата остана с десетина счупени цигли. Нашата кола не пострада. Това е.

Убиец на вампири



Тема Re: просто искамнови [re: kate_]  
АвторN(never) (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 07:08



Nikoga niama da stignem standarta na tezi s kyshtite v/okolo Sofia, ne i v tozi jivot.



Тема Re: просто искамнови [re: N(never)]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано16.12.04 07:17



Говори за себе си, капиш?

Let's give peace a chance!!!


Тема Н-че, тук наистина малконови [re: N(пoвpъщaм)]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано16.12.04 16:32



започваш да се повтаряш и макар подобни радикални идеи да са забавни, когато се повторят 100 пъти, стават скучни.

А по повод на къщите около София - макар че сигурно ще се наложи да се снабдя с една в близките години по стратегически причини, не мисля, че някога тя ще е на нивото на тукашната ми къща по отношение на заобикалящата природа, инфраструктури, да не говорим пък за възможности за спорт и културни мероприятия. Липсата на престъпност няма дори да я намесвам, за да не му дойде на някой много.



Тема Re: Н-че, тук наистина малконови [re: no_bs]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано16.12.04 21:55



аре сичко убаво само не ми дрънкайте за САЩ + липса на престъпност щото в четвъртък глупости не ми се слушат
Вчера кисна пред нас и в съседнтата къща има един дърт дядка, дето винаги кисне на люлеещ се стол и кротко наблюдава трафика по улицата. Та вчера го гледам са суети, и преди да си седне на стола потъва в къщата и след 5 мин излиза с някво мощно чифте дебила, сяда на стола, бърка в джоба, вади амуниции и зарежда 2-3 пъти, щрака със затвора там и си слага пушката на колената и се обляга назад спокойно и продължава да си зяпа улицата. Ми ако някой ден му избие чивията и отсреля нещо, тоя е на 90+ години? Тва свободно притежание на оръжие от всякви ненормалници в България поне го няма, ако ми говориш за кокошкарски тип престъпност дето някой мангал ше се пробва да ти свие портмонето в автобуса да, най много да му теглиш един шамар ако го гепиш но тва е нищо в сравнение с тука, и не няма значение къде живееш, аз преди бях в едно село в мидуеста и там стана убийство, селския идиот дето ся ше го изпуржат на стола след година-две си имал законен пищов, па как да не гръмне някой?

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Too bad, so sadнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано16.12.04 22:17



В моя град престъпността е виртуално несъществуваща. В този случай никак не ми пречи да гледам на нещата от собствената си камбанария. За мен е важно, че мога да си тичкам из горичките от ранна пролет до късна есен без да ме е шубе, че някой ще ме нападне, че някой идиот като ме види ще даде нарочно газ и ще профучи я на сантиметър от мен, я през мен. И през това време къщата ми да е отключена, за да не ми тежат ключове из джобовете. И че като ида на плаж, мога да си оставя возилото отворено, за да се проветрява и да се запилея на няколко мили от него да събирам миди без да ме е страх, че ако въобще го намеря като се върна, ще е обезкостено. Това е положението.



Тема има и друг момент с тичането!нови [re: no_bs]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано16.12.04 22:35



Тука като тичаш, единствените, които ти бибип-кат са професионалните шофьори, което дава възможност пък да подбираш маршрута си и да ги избягваш.

Я се пробвай в БГ да тичаш.... В София излизат до кръста от колите и бълват простотии... (ако преди това не те е подгонило някое куче!)

====
Dodge this.


Тема Re: Too bad, so sadнови [re: no_bs]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано16.12.04 22:36



глей ся, евала на градчето ти, но ако обобщаваш индуктивно за САЩ от частното към общото си в голямо заблуждение. Сигурно в София има по-голяма престъпност от твоя град. И аз ако тръгна да търся из България ще ти намеря спокойни местенца и пущинаци кадето да се зацелиш и да си в мир и любов с заобикалящия те свят. В селото на баба ми в родопите веднъж една крава беше влязла в нашта градина и стъпкала цветя. После собствениците на кравата години наред(!) ни връчваха тонове компоти, сладка и домашни суджуци в знак на извинение, и все още се чувстват задължени до гроб. мисля че най-голямата престъпност в селото ако мъжете дето са останали по нова година се понапият в кръчмата и повишат глас, тогава бабите ги одумват до февруари. Чисто е като сълза. Що ми сравняваш твоя град със София, а не с някое такова селце? Сравни София с Вашингтон да видим

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Too bad, so sadнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано16.12.04 22:58



Не, обощения не правя никога.

И сравнението не беше между моя град и София, а между моя град, който си е типичен suburb с околностите на София - ако щеш Бояна, ако щеш Драгалевци или каквото ти дойде наум, т.е. сравнявам suburb със suburb, какъв е проблема?

Мога само да кажа, че къщата на баба ми и дядо ми на село, в която не живее никой за съжаление, не са откраднали сигурно само тухлите, а може вече и тях да са отнесли. В родния ми град майка ми ми разказваше онзи ден, че на някакви съседи, в чиято къща сега никой не живее, са откраднали вече и дограмата. Та тая идилия с кравите и нивите отдавна е само спомен, потни ми приятелю.



Тема Re: на тебе ..нови [re: no_bs]  
АвторFas (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 23:15



зачий.. ти е да си купуваш къща в тази клоака София. Смогът отдавна е обхванал "баровските" околовръстни квартали. Климатът и въздухът в София са си жив_bs...!!!



Тема Re: има и друг момент с тичането!нови [re: kate_]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано16.12.04 23:26



О, за това пък дори не ми се говори. Първите си плахи опити в джогинга започнах в София точно преди да дойда тук и дори и в Борисовата градина посред бял ден не се чувствах напълно спокойна да тичам. Много неприятна история. Тук съм си избрала маршрут, по който за половин час я минат 5-6 коли, я не. За подвиквания и подобни простотии е ясно, че и дума не може да става.



Тема Re: просто искамнови [re: тъжeн]  
АвторCCC (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 23:37



E, tova e super ! Ima6 pone 4uvstvo za humor , no kakvo pravi6 za da promeni6 situaciata?



Тема Re: на тебе ..нови [re: Fas]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано17.12.04 05:14



ела в ЛА да видиш кво е смог бе

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Too bad, so sadнови [re: no_bs]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано17.12.04 05:21



аз може и да не съм споменал в предишния ми пост, но пак ше повторя че да, в България може и да се краде повече на кокошкарски принцип както сама каза да ти ошушкат ромите дървата за огрев на село или нещо такова, ама няма голяма вероятност някой откачалник да влезе в местната кръчма с калашник и да отсреля сума ти народ... или някъв снайперист да се упражнява по живи мишени по улицата... мангалите могат да се опитат да ми свият компотите от терасата на село но надали ше нахлуят в нас с шмайзери докато спя. тва си е реална опасност в САЩ колкото и да се правиш на ударена, пожелавам ти късмет да не ти се случва в твоето спокойно градче но не си затваряй лицемерно очите пред факта че тук престъпността е има съвсем други измерения с тва свободно разпространение на пищови, направо сте смешни с тия сравнения с българия в тва отношение

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Хм от изказването ти излиза, че наистина ...нови [re: N(пoвpъщaм)]  
Автор Dilithium (total overlord)
Публикувано17.12.04 05:59



Нямаш опит в деливъри бизнеса и по-специално в богаташките квартали.
Къщите са там от такова естество, че няма как да са на изплащане ами са собственост.

\{1,5\}[nN]\{1\}[aeiouAEIOU]\{1\}[xX]


Тема Re: Н-че, тук наистина малконови [re: no_bs]  
Авторfoot (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 06:24



Ей на туй му викам аз сбъдната американска мечта, бравос no_bs. Като си се женила си гледала кого вземаш, не си затворила очи зарад едната любов, както се казва - любовта е до време, парите са вечни
А това че живееш като в холиуудска лъв стори си е твоя частна история и изобщо не е типичната история на масовия американец. Ама и това сме го обсъждали многократно, та да не се подесетваме



Тема Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: CCC]  
Автор King (член)
Публикувано17.12.04 07:10



Оня ден на един от блока - кара пици са му вадили пистолети негри от хаити и са му взели всички кредитни карти 3 на брой.
На Сейнт Джак уест, съседната улица на моята, през лятото убиха 3 негри, 2 от нарковойни и един застреляха ченгетата, защото не се подчини, единия труп седя там около 3 часа, това ли е сигурност? И то в канада, където ако посегнеш на ченге те чака от 6 до 60 години затвор, но на чичо Том не му пука, той знае само една дума - юа расист...



Тема Re: Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: King]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано17.12.04 07:14



абе тва им разправям за техните "спокойни градчета"...

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор King (член)
Публикувано17.12.04 07:19



Аз пък все си мисля, че тая жена просто пише колкото да се намира на работа...



Тема Re: Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: King]  
АвторN(i az da kaja) (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 08:07



Na mene mi otkradnaha moia wedding ring - beshe nai-krasivoto i cenno biju, koeto sym imala v jivota si - otkradnaha go maistorite ot poddryjklata na apartamentite, sigurna sym, che sa te, no ne moga da go dokaja. Sega mi ostanaha snimkite samo, na koito sym s moia prysten i se vziram v snimkite da si vidia prystena, ama niama prysten veche, i tova stava v tihia zelen, prekrasen suburb, v koito jiveem pod naem, i v koito chesto zavarvah maistorite u doma po razni izmisleni prichini.



Тема Re: LA..нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Fas* (?)
Публикувано17.12.04 20:22



(някои части) да не би да не е клоака?...:-)
свиркай си..~~~



Тема Re: аре и яз да се изходим..нови [re: N(i az da kaja)]  
Автор Fas* (?)
Публикувано17.12.04 20:53



...тука ми откраднаха 2 колелета(.не бях гизаключил-купих си нови)..в България..навремето..ей-тъй на м-у другото..едни колхозници с каскети и ушанки и с петолъчки на тях, за отрицателно време откраднаха от дедите и родителите ми: Ниви; Гори; Земя; Сгради..после ги накараха да работят за тях(някои лежаха в затвори с по 2 висши образования)..след това ги накараха да маршируват и викат УРА! Накрая нек'фи си банки им взеха и последните спестявания, за да си накупят(банките) апартаменти,вили..да изучат децата си в заклеймяваната преди това чужбина, та понастоящем да ги върнат и да ръководят и направляват, и най вече да им натякват(на горепосочените), че децата им са предатели и трябва да се извиняват дори. Често се говори за купони, но аз по голям купон от това какво става в съвременна България, не съм виждал. Айде весел петък...



Тема Собственост и Оръжиянови [re: Fas*]  
Автор Yank1911 (ентусиаст)
Публикувано17.12.04 22:48



N пише. че 90% от хората в Америка нямат собствени домове. Официалната статистика е 65% от населението живее в собствени жилища.

Градът с най-много убийства в Америка е Вашингтон. Там по закон почти никой няма право да притежава оръжие. От друга страна щатите (37 на брой), които разрешават носене на оръжие имат най-нико ниво на престъпност и продължава да пада (четете професор Джон Лот от Университета в Чикаго - More Guns Less Crime).

В много случаи, когато някой откачен започва да стреля поголовно, намира се въоръжен гражданин, който му вижда сметката (последния случй в Виржиния).

Законите притежатели на оръжия не са криминали и ограничаването на оръжията сред гражданите дава аванта на криминалите.

Ако се чувствате заплашвани и ви стиска научете се да боравите с оръжие и си купете такова. Вряскането за ограничаването на оръжие е в вреда на гражданите и на вас самите.



Тема Професор Джо Лот...нови [re: Yank1911]  
Автор King (член)
Публикувано17.12.04 23:14



Абе синко, що ме караш да се смея?
Къф е тоя Лот, поредния неизкъпан евреин с насрани гащи ли?
Всеки може да пише статии, стига да има кой да му ги публикува, напоследък освен глупости друго нищо не чета по вестници и интернет...



Тема Re: Too bad, so sadнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано18.12.04 01:06



noTeH HEgaP, именно това ти обяснявам - че тук човек може да намери достатъчно ако щеш градчета, ако щеш квартали, в които престъпността е изключително ниска и реалната заплаха някой да нахлуе в дома му с шмайзери е толкова нищожна, че не си заслужава да я обсъждаме. Посочи ми в кой по-голям (че и по-малък) град в България вероятността да ми оберат жилището и откраднат колата е клоняща към нула и тогава може пак да говорим.



Тема Тц, обяснението е другонови [re: foot]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано18.12.04 01:13



Audaces fortuna iuvat. Очите ми бяха така широко затворени, че нямаше повече накъде, но съм родена с късмет.

П.П. Нали знаеш, че няма такова нещо като масов американец.



Тема едно си баба знае, едно си баенови [re: no_bs]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 02:05



100 пъти се съгласих, че в България се краде повече от тука. И 100 пъти казах, че размера и размаха на престъпността в САЩ въобще не може да се сравняват с тези в България. Няма безопасни градченца в тва отношение - ония хлапета от Боулинг Грийн бяха в някво училище в тих събърб от тия дето ми ги хвалиш. Веднъж се случва някой кротък фермер с шотгън да откачи и отнесе сума ти народ. Предпочитам 10 пъти да се опитат да ме ограбят, но да не стрелят по мен.
А оня янк отгоре дрънка безподобни простотии

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: едно си баба знае, едно си баенови [re: noTeH HEgaP]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 02:15



Знаеш ли, живея в събърб, в тихо градче, не си заключвам нито колата, нито вратата на жилището... ама...

..не знам, може да съм с много развинтено въображение, но като карам кола, и спирам до някой в съседното платно - примерно на светофар или просто изпреварвам някого на магистралата, в момента, в който съм успоредно до него... не смея много да се заглеждам към шофьора, защото си представям как се обръща към мен с пистолет и ме застрелва ей така, за кеф...

И не говоря за черни... а за бели, от онези реднеци със шапките...

====

I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Yank1911]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 02:22




ве я не ми се прави на каубой ти бе. нямам никва нужда от съвестни граждани да отстелват бандити, тва не ми е шибания див запад от 18 век когато е действал законът на Линч. И ти, и Лот сте идиоти. Що плямпате наизуст не ми е ясно. Лот ше запее друга песен ако му влезат бандюгите с пушкала в спалнята и оправят жена му. Докато си намери очилата, и пищова след туй, ще са изпразнили три затвора в мутрата му. Аман от абдали

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка

Тема Re: едно си баба знае, едно си баенови [re: noTeH HEgaP]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано18.12.04 02:33



Негре, не бъркай възможно с вероятно. За какво въобще говориш? Имаш ли представа колко често се случва нещо подобно на Боулинг Грийн или на откачен фермер с шотган дори и в национален мащаб?



Тема Re: Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано18.12.04 02:45



Сори, ама нали се сещаш, че във въпросните "спокойни градчета" негри от Хаити не живеят. Нищо лично...

Ако някой в МА например си избере да живее в Роксбъри или Джамейка Спейн, пардон Плейн, по дефиниция трябва да му е ясно, че там се стреля. Има достатъчно места, където не се стреля, изборът е налице.



Тема Re: едно си баба знае, едно си баенови [re: no_bs]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 02:56



затова си има наука, която се зове статистика. случва се много по-често отколкото където и да е било в европа, и във българия в частност. всъщност случва се ненормално често. пак ти казвам че това не е протоколен кокошкарски обир - случило се, майната им на мангалите свиха ми киселот зеле от зимника. говоря ти аз за убийства с огнестелно оръжие. ти недей да чакаш на теб да ти се случи за да оцениш стряскащите размери на нещата тука. сталин е казал че смъртта на един човек е трагедия, а смъртта на 5000 е статистика. това че ти и твои близки не сте били засегнати (чукай на дърво) не бива да те кара да гледаш отсрани на нещата сякаш са толкова далече от тебе. ей го оня тексас рейнджър, прочети му поста от по-горе. дал на жена си заугера че бил по-лек и лесно стреляла с него, та взел глока и отишъл да отвори входната врата. Абе абдали ли сте всички или кво бе не ми е ясно егати

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: едно си баба знае, едно си баенови [re: noTeH HEgaP]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано18.12.04 03:39



Негре, май четеш през пръсти. Подчертах, че не правя обобщения. Продължавам да твърдя, че човек може да си избере щат и град с ниска престъпност и да се чувства задоволително спокоен. Не забравяй, че убийствата на 100,000 души в Бостън са 6.8, а в LA - 14.8 и е нормално да имаме различен поглед по въпроса.



Тема Re: едно си баба знае, едно си баенови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано18.12.04 03:51



Виж има нещо друго.

И да има забрана за притежание оръжие и да няма бандитите се снабдяват лесно когато им е нужно. ВъпросЪт е, че ако бандюгите знаят, че може да ги посрещнеш у вас с Глок в ръка им прави нещата доста по-трудни, отколкото да знаят, че на теб ти забранено да имаш оръжие, а те вече имат!(незаконно, но имат)
Малко е спорно, но това е основното - да си подготве, а не да си вдигнеш ръцете и да стамнеш зрител на някакъв обир, ако имаш оружие вече може да си защитиш собствеността. За тези дето им дават оръжие и те са луди или превъртат в последствие е друг въпроса.

Убиец на вампири



Тема i moeto mnenieнови [re: Yank1911]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 04:35



Prestupleniata stavat nai-veche kudeto ima mnogo negri. Po-celia sviat e taka. V DC vinagi shte ima mnogo (tejki) prestuplenia dokato ima tolkova negri i dali e zakonno ili nezakonno da se pritejava ognestrelno orujie niama chak tolkova otnoshenie. V tezi cherni gradove polojenieto e sushtoto: Detroit (makar i na vtoro miasto tazi godina po prestuplenia i s naselenie kum 82% afrikanci), Atlanta (61% negri), New Orleans (67% negri), Baltimore (64% negri), malkia Camden v NJ durji purvoto miasto po prestuplenia samo s 54% procenta negri i kum 40% latino.

Blizko e do uma, che e po-bezopasno za obshtestvoto da ne moje vseki da pritejava orujie, zashtoto bolshinstvoto ot horata sa beznadejdno tupi ili beznadejdno ludi, no tova ne e osnovnata prichina za mnogobroinite tejki prestuplenia v US.



Тема Re: i moeto mnenieнови [re: pesho]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 04:44



адски си прав. статистиката на криминалните престъпления го потвърждава. бях писала по този въпрос в клуба преди време и бях обиждана от негъра между другото.... както и да е.

не е необходимо да си расист. достатъчно е да си отваряш очите и да четеш повече... и да си направиш изводите, естествено - това последното се отнася за тези, които го могат.



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: i moeto mnenieнови [re: kate_]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 04:54



toi i na men vednuj mi se ejeshe po tozi vupros. ama i az predi naistina si misleh, che vsichki horata sa suzdadeni ravni, ta zatova go razbirah doniakude ot kude idva. mnogo e moderno tui da se govori iz uchebnite zavedenia.



Тема хаханови [re: pesho]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 05:19



той ако знае неговите черни състуденти с какви резултати са приети, няма да говори така!



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Yank1911]  
АвторN( a ueee) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 05:29



A ueee, te ne im sa izplateni jilishtata vaaa!
A kato gi izplatiat gi prodavat za da imat pari za starcheski dom, ueee



Тема Re: i moeto mnenieнови [re: pesho]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 05:30



в Африка има 99% негри и не забелязвам престъпността да е по-виска от САЩ... Искам да ви светна и двамката, че проблемът не е в присъствието на негрите, а в това че са малцинство и начина, по който ги третира "мнозинството". Корените в престъпността са си чисто социални, а не етнически и който твърди обратното е кретен, съжалявам ако съм прекалено прям по тази тематика. Това че стават убийства в САЩ не е поради фактът, че черниликите, латоносите и жълтите са отрепки от третия свят генетично предразположение да трепят високоразвития бял човек както си е внушил пешо и други. Причинита основно са две - 1)пъстрата етническа карта в САЩ и неровномерното разпределение на райони с много черни/мексиканци/малцинства и малко бели, и обратно; 2)социалната неравнопоставеност - така наречение Gini index по икономика - богатите бели държат 80% от капитала, малцинствата около 1%. А малцинствата са в пъти повече от богатите бели. Най-малко престъпност има държави с хомогенен етнически състав и силна средна класа, без силно изразена диспропорция между богатата върхушка и работническата класа. Същата работа е с циганите в България - те са ни виновни за всички кражби. Кажи ако съдбата те е родила ромче в България кво ше правиш, кви са ти перспективите предоставени от обществото. Къде ще идеш на училище? Кой ше те наеме на работа? И да имаш почтени намерения, ше риташ срещу ръжена и накрая ше краднеш жица от безизходица. То си е Параграф 22 не отричам , но всичко опира до общественото устройство, а не до генетиката и етническата принадлежност, затва на мен ми е кристално ясно колко безкрайно ограничени телета са всички расисти, не са излагайте повече с подобни изказвания понеже мисля имате претенции за интелигентност някаква

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N( a ueee)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 05:40



I kakav tochno e problemat...? Prez activnija si jivot imash svjastno jiliste. Kato ostareesh, imash po-malko jiliste (njamash realno i nujda ot po-goljamo), s osigurena hrana i meditzinska pomost i si nezavisim. Kakvo tochno mu e loshoto?



Тема Re: просто искамнови [re: тъжeн]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 05:41



Аре стига глупости пичове, черните били престъпници. Ами такива са, защото белите ги карат. Сега си представете следната ситуация. Имате два оператора - единия е черен, роден в уса, другия е руснак(пърдон, руски евреин). Черният работи за 12$ на час, а равито за 18$. Черният работи самостоятелно с минимум инструкции и наблюдения, а руснака е постоянно подир гъза ти и все нещо те пита, защото все нещо не му е ясно и освен руски друг език не знае. Черният е завършил колеж, но пък руснака нали е евреин е инженер, само че няма диплома, защото комунистите са му я взели. Между другото всички руски евреи са инженери, обаче тия комунисти са им взели дипломите, хехехе... Мениджърът, който също е евреин дава лей офф на черньото, дето работи като роб и си запазва руснака, защото е негов човек.
Черният на сбогуване казва на руснака - когато те срещна един ден на улицата, ще те застрелям просто за удоволствие. Смешно нали?
Друг случай, имахме една чернилка, работеше като шофьор. Возеше ме насам натам. Викам му - черньо, спри ето там да си купим, сандвичи.
Спира черньото, викам му давай да вървим. Той вика, не аз там не ходя.
Защо бе мадафакаа, питам.
Тая гадна италианка, собственичката, ме гони.
Я ела с мене, викам му. Влизаме в магазина и аз му викам - купи ми сандвич, робе.
А черния ухилен, целия в зъби - да мастаа, какъв дъ гу пуръчам. Не ме занимавай с глупости, викам му, ти избери заради мен, нали си ми гаден, черен
мързелив роб, йо...
А италиянката, тъпа зализана кучка се обажда - ама вие не можете да се държите така с него, той ще ви осъди.
Я не ми обяснявай какво да правя с негрите си, да не зема аз да те осъдя, капиш?
Негрото се напика от смях, само подскача и реве: Мадафакааа...
Такива ми ти работи, после защо черните били престъпници. Ами дискриминация и мизерия, какво друго....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: хаханови [re: kate_]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 05:42



Може и да ги вземат с по-ниски резултати понеже са малцинства, да. Тва важи за всички тука дето са спечелили зелена картичка от лотарията. То се казва Green Card DIVERSITY Immigrant Visa Program. Diversity, точно щото сте малцинствени категории от българия редом с всички от омразните ви черни oт камобджа, уганда, гана и жълтите от китай, и мексиканчетата. никой не ва е взел тука да бачкате понеже сте супер квалифицирани Бели специалисти в тая област, идващи от братска високо развита Бяла държава. Така че по същия параграф минаваш както и черните студенти в университета дето им се присмиваш. не ми дрънкай повече глупости кате

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка

Редактирано от noTeH HEgaP на 18.12.04 05:44.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(loshoto) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 05:53



Loshoto e che ne mogat da ostaviat nishto na decata si, zashtoto lihvite po izplashtaneto na mortgage sa tolkova visoki, taksite i zastrahovkite, i v kraina smetka tazi kyshta ia izplashtat 3 pyti, vmesto s tezi pari da kupiat po edna staichka na decata si ili da investirat v tiahnoto obrazovanie. Loshto e, che ne mogat da pomognat na decata si, zashtoto cial jivot izplashtat lihvi, taksi, zastrahovki i se e stignalo do tam, che edva li ne si izhvyrliat decata na 16-18 godini ot doma, ot tam tezi deca "se opraviat sami", demek bankata gi opravia i te ot svoia strana, syshto ne mogat da pomognaty na roditelite si kogato te ostareiat i taka vryzkite v semeistvoto otslabvat i vseki jivee na principa - tova e America, vseki triabva da se griji (samo) za sebe si
Kogato otceliavash sam e trudno, vzemash poveche zaemi - kogatootceliavash s roditeli, bratia, sestri, vzemash po-malko zaemi. Tova e hvatkata - bankite ne iskat zdravi semeistva, zashtoto tezi semeistva sa sploteni i se dyrjat ediun za drug, pomagat si i takA vzemat po-malko zaemi, bankite iskat razdeleni semeistva s "idependent children", koito sa mnogo dobri klienti na kompaniite za kreditni karti



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 06:00



Хей сис, какво се караш на Н-чето? Как си, как я караш покрай празниците?

Let's give peace a chance!!!

Редактирано от Tepминaтop на 18.12.04 06:13.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(loshoto)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:10



V krajna smetka, vseki se opravja kakto i kolkoto moje. Moje da ne e po nachina, po kojto mnogo ot nas sa sviknali, no koj pak e kazal, che e edinstvenijat pravilen...?!



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Tepминaтop]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:15



Ne i se karam, be, Termi... hortuvame si. Praznitzite ste sa domashni. I za Christmas, i za New Year's imam samo Fri + weekend. Maj mi e v momenta po negovija si kraj da opravja kastata si za prodajba, stoto sled New Year's pochva rabota tuk i njama da ima vreme. Na men mi se e podpalila glavata da se obuchavam v real estate businessa, no tova sa vse pak prijatni zanimanija, vapreki che sa i natovarvasti.

Ti ste hodish li njakade po praznitzite?



Тема Re: хаханови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано18.12.04 06:17



Значи черен, прав си за социалния пробем и за дискриминацията.

Но защо аз като си бях в България МИСЛЕХ, че всички хора са равни, няма бели, няма черни, няма жълти(м/у другото съм голям фен на негърките и на азиатките, питай съклубарите), НЕ знаех, че НЕгаР е лоша дума и мога да ме застрелят, ако я кажа на улицата, НЕ знаех, че почти всички шофьори на автобуси(90%) са черни, НЕ знаех, че негрите си имат различен диалект - сленг, който е почти неразбираем за амвериканците, да не говорим за имигранти като нас, НЕ знаех, че във всеки голям град има черен квартал, където не е хубаво да ходиш, ако си бял, а вечер - дума да не става.
Защо преди една година като четях книгата на Артър Хейли - "Колела", която описва живота и американската автомобилна индустрия, расизма от 60-те години, ахках и се маех, а като дойдох тук виждам, че нищо не се е променило от това, което се описва в книгата?!?
ВСЕ ОЩЕ има расизъм(за моя мнооого фголяма изненада), ВСЕ ОЩЕ американските коли отстъпват на европейските и японските, ВСЕ ОЩЕ кар дилърите са едни от най-големите мошеници и са като хиени, ВСЕ ОЩЕ черните работят най-тежката работа или въобще не работят ....
Не знам как такава голяма страна върви напред след като не се е променила по горните параграфи нито поне малко за цели 40 години, а и много повече(визирам, аз от къде знам за тези неща, от една книга, която я почнах да чета само заради автомобилите, а то какво се оказа) ...

Убиец на вампири



Тема Re: просто искамнови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:17



я кажи термо кво точно си му рекъл на негъра че то така при превода на български някои неща с губят "nigga" не вярвам да си му казал

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(opinion) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 06:19



Za mene edinstveniat pravilen nachin e roditelete da se staraiat da bydat
raketa-nositel za decata si, a ne sonda-zarovitel



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 06:21



Ти подиграваш ли ми се или какво? На шибания 24 сме на работа, чековете ще ни ги раздават след 3:00рм. Който си тръгне по-рано няма чек. Кучето подскача според тоягата. Всъщност не мисля, че да продаваш или да купуваш къщи е досадно, има някаква тръпка във всичко това. Кога ще ме поканиш на гости?

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: просто искамнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 06:25



Точно така го нарекох, фъкен лейзи нигга..., тя затова италиянката скочи.
Аз между другото имам писменно предопреждение от мениджъра си за това, макар че черньото му каза, че няма нищо на против да го наричам така.....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: аз пъкнови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:27



от сряда съм във ваканция, та чак до 9-ти януари
отивам да пия белгийска бира в пасадена след час, ае нашта черна маса поздравява вашта бяла маса с тъмно пиво

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Tepминaтop]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:28



Sto da ti se podigravam?! Ima i stastlivi hora, chiito companies zatvarjat tzjalata sedmitza pomejdu... I az ne sam ot tjah, no ima...

Ste te pokanja na gosti vednaga sled kato se varnesh ot gosti na favoritkata si, no_bs! Back to reality, ti ne dojde da piem edno kafe na letistesto v NYC... prosto te vijdam kak ste dojdesh na gosti v AZ.



Тема ти не си в ред!нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 06:28



нямам нищо общо с лотарията.
ама и говориш наизуст...
малцинствена съм точно колкото и ти.


абе всички майни ли сте толкова натопорчерни, ... /айде няма да псувам/



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(opinion)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:30



Tova si e cultural problem. Kojto e iskal taka da stojat nestata, da si e stojal v darjavata, kadeto sa taka.



Тема Re: просто искамнови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:31



хаха яко щом сте се разбрали с него, явно той е пич и не му пука но останалите май доста се стягат, гледай да не та чуе някой случаен thug oт harlem че ша та вадат от hudson river някоя мъглива утрин
Ае наздраве

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема П.С.нови [re: kate_]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 06:31



нямах предвид резултатите на чужденци, негре...

имах предвид "успеха", с който приемат АФРИКАН-АМЕРИКАН стюдънтс.

Ти явно нямаш идея, обаче... Сигурно щото си ъндърградюейт. Поинтересувай се с какъв GRE влизат черните американци! Тогава пак ще си говорим.



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: ти не си в ред!нови [re: kate_]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:38



аз нямам нищо против лотарията, повечето хора тук май са дошли така но няма значение. ти беше тази дето разви някви теории за приема на малцинствата (било то в университет, било то в САЩ чрез лотарията) и как са ги взимали по милост само за диверсификация понеже са били посредствени, аз по тая точка споря с теб, не ми дреме ти как си дошла кате

ПС. аре ся преди малко ти бяха криви негрите, ся майните. ей голямо гестапо сте двамката с пешката

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(dyrjava) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 06:38



Az si pravia dyrjava v dyrjavata Veche nabih kollovete :)
Moiat dom e moiata krepost! Niama nachin, kato anglichanite i misulmanite, shte ia karam, kydeto i da ida, shte si nosia "my values" sys sebe si i ot nishto drugo niama da vdiavam :)



Тема Re: просто искамнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 06:42



Всъщност, веднъж едва не ме убиха в Нюарк заради един мой приятел руснак.
Друг път се бях напил като талпа и обърнах един цял бар наопаки, а посетителите бяха само негри и руси мацки. Никой не ми каза даже една дума накриво. Украинката само тичаше около мен и ми се молеше да си тръгваме веднага. Аз обаче и казах, че първо ще намеря новото и гадже за да се запозная с него. Обаче Негро, те не са толкова загубени, знаят кога се ебаваш с тях и кога си търсиш проблемите. Пичове са чернилките, стига да знаеш как да се държиш с тях...

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(dyrjava)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:42



Uspeh v nachinanieto! Gledaj samo da ne ostanesh edinstvenijat podanik v darjavata si , che dokolkoto znam samo edin grajdanin se trudi i ne si ti.



Тема Re: П.С.нови [re: kate_]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:49



много добре та разбрах кви ми ги редиш и точно в тая връзка ти отговорих. аз съм бил ъндърград и ся съм град така че знам горе-долу кой къде влиза и с кво. ти ми твърдиш, че черните американци влизат с ниски резултати в университета единствено понеже са малцинства, затова ги приемат за сметка на бели с по-високи резултати. коригирай ме ако греша нещо. Аз просто ти направих паралел с лотарията зелена карта. тези които идват от лотарията са точно с цел "дайвърсити" а не щото са тесни специалисти в областта си. според теб черните гентично по-тъпи ли са от белите? затова ли изкарват по-ниски резултати. тия от българия/гана/иран дето идват от лотарията по-тъпи ли са от редовия американец, затова идват тук и се хващат на ква да е работа? Всичко опира до условията които ти предлага обществото. Ако едно умно негърче не се роди в гетото, сигурно ше издуха на приемните изпити средностатистическите бели дечица. Ако едно българче с висше от УНСС дето тука мие коли се беше родило в САШ в добра среда, сигурно ся шеще да е инвестмент банкер.
С две думи изводът ми е, ако негрите не получаваха по-лоши социални условия, нямаше да изкарват по-лоши резултати от белите студенти. Никва шибана генетика няма тука

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(ne mi e v kryvta) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 06:54



Na mene ednio neshto mi se sbydna. Kato biah malka chetiah mnogo knigi za aristokraciata, burjuaziata i kak jenite svireli na piano i risuvali, recitirali i cheteli knigi, vezali kaviotcheta i mahali s kyrpichki na myjete, i ot tolkova romancheta taka mi se razvihri vyobrajenieto, che eto me na - syvremenen variant na tezi devoiki, samo che malkio neglije - s nakapana bluza, nesresana i pred monitora zaeta v pisane, chetene, e_mails, phone calls, filosofstvane ili razmisli za jivota, no ne i s tichane po zadchi. Sbydna mi se tova ot romanchetata, da jiveiat romanite ot 19-ti vek i jenite opisani v tyah, az sym im vyrla i fenka i posledovatelka



Тема Re: просто искамнови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:56



тва е верно, повечето са пичове но във всяко стадо си има и мърша, не се знае на къв психар ще попаднеш затва имах предвид пред непознати си трай, аз "нига" пред непознати не произнасям и на майтап че тука в Комптън майката си трака от въоръжени щураци

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(ne mi e v kryvta)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:58



Vsichko tova hubavo, no si propusnala nesto ot romanchetata. Vaprosnite jenichki ne sa sazdavali "darjava v darjavata"....



Тема паралелътнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 06:58



ти е крайно неуместен.
едно е да даваш шанс на емигранти, друго е да дискриминираш хора ( в случая бели американци) за сметка на каквито-и-да-е-с-друга-кожа.

Става дума за наука, особено в докторските програми, нали?

Децата на Америка (повечето) учат в държавни училища. Образованието е безплатно. Ако черното учи и изкара САТ, ще влезе ъндърград. Ако го мързи, негов проблем. Ако е бил добър студент от ъндърград, ще е вземал стипендия и ще изкара и високи резултати на тестовете за градюейт. Само че тва не е дъ кейс с черните. Те са мързеливи и ей богу, не знам дали е генетично или не. Но е факт.

I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(karai) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 06:59



Karai da vyrvi, az shte ia razdavam malko buntarka



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 07:00



Еиий нема да се научиш да прощаваш и това е. Ами що не вземеш да ме гръмнеш, та да ти олекне. Аз също съжалявам, че не успях да дойда тогава,
но така е в живота, понякога просто не успяваме навсякъде. Тогава точно имах проблем и ти знаеш. Не ти ли мина през акъла, че сигурно съм искал да дойда на шибана аерогара, но нещо ми е попречило. Ама не, ти със твоя характер, щом не е дошъл, не е искал, майната му, да го духа. Недей така сис,
човек трябва да може да прощава понякога, даже е задължително, капиш....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(karai)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 07:01



Varianti vsjakakvi... moje i tvojat da uspee! Abe ti sto zvuchish taka trezvo Fri night...?! Da ne si bolnichka nesto?!



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(neee) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 07:04



Neee, myja mi beshe izmoren i ne hodihme na shoping i niama butilchica pod ryka, utre vecher sym s butilchica, tazi vecher na kaive



Тема ако съм сиганин в Бг-тонови [re: noTeH HEgaP]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 07:04



ша ида у Гирманията да уча бисплатну (като един пруфесур - сички гу знайти), посли ша са върнъ и ша си отворя клиника - ако не сърдечна, то поне кожно-венерическа, че оборотът същия, та и по-гулям.



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Tepминaтop]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 07:05



Hubuj, de, hubuj... water under the bridge. Inache si prav, prostavaneto ne e mejdu silnite mi cherti. Watch out when you cross this Capricorn!



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(neee)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 07:06



Abe, usetih az, che ima nesto neredno...



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(napravo) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 07:10



Napravo si e neredno v petyk vecher da se ostavia bez butilchica
Vij kakyv link otkrih v kanadskia forum za butilchicite






Тема Re: просто искамнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 07:11



Ти на мен ли ми говориш бе, майна? Я ела се разходи из Ню Йорк и предградията и тогава ми говори за оръжия. Всъщност веднъж един латинос ми извади пистолет пред един бар в Манхатън. Ама питай го какво му се случи.
А и в София са ми вадили много пъти пистолети и то съвсем безпричинно. Престъпления има навсякъде, дори и в най- тихите градчета(там пък са винаги зловещи). Аз живея в едно такова тихо бяло градче, за което си мислех, че е напълно безопасно, докато една сутрин не намериха убит млад индиец пред една от къщите на нашата улица. Оказа се, че го е убил друг индиец, но хората започнаха да се заключват, да не поздравяват, да избягват да се разхождат по тъмно. Престъпността е навсякъде, не си мислете, че сте в безопасност, за ваше добро ви го казвам....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 07:13



Ше ме каниш ли на гости или как?

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(napravo)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 07:16



Nisto ti njama. Nie, trudestite se, imame nujda ot zaslujena pochivka i razpuskane s pijvane. Vie, aristokratkite, ot nisto ne ste se umorili, taj che spokojno mojete da si srabvate kafentzeto.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Tepминaтop]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 07:18



Trjabva da izchakam da vidja dali ste mi kihnesh na Survaki.

Btw, njakoj znae li kakav e proizhodat na tozi laf...?



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(:)) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 07:19



Oki



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(:))]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 07:22



Ajde leka nosht ot men! Ti sigurno si se okokorila. Termi e oste buden. Ostavjam te v dobri ratze.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 07:22



Извинявай, ама аз не разбрах лафа. Започнах вече да забравям българския ли, що ли. Какво означава това ди кихнеш на Сурваки? Защото едно време да кихнеш , значеше да дадеш пари....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: паралелътнови [re: kate_]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 07:23



аз съм си беличък и хич не се чувствах дискриминиран за сметка на черните като кандидатствах в grad school. много интересно как го извъртя - сега изведнъж излезна че има расизъм спрямо белите американци. Тюх мама му д***а опазил те господ бял мъж в америка да си, а? Ха-ха . Не знам кой прави шантави паралели и кой дрънка врели-некипели. Ако имаш вяра в собствените способности и си квалифициран, тва и убавото на Америката че не могат да те дискриминират, тука най-способния просперира (при подходящи условия). Аз нямам никви притеснения от черните/жълти/бели като завърша и взема да си търся работа понеже знам че ще ме вземат ако им покажа квото трябва. Както му казах и на пешката, обикновено расисти са несигурни в себе си посредствени хора, които не могат да утвърдят собствените си възможности, затова и търсят обяснение за "превъзходството" си на базата на псевдонаучни генетически заключения за низшестоящото положение на дадена раса. "Оня негър може да ми е шеф, ама е по-тъпо говедо от мене щото е черен." Ти надявам се не си в тази категория, просто си залитнала в тоя спор в една насока малко емоционално според мен без това да е рационалната ти позиция... Расистите са нищожества

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(vesel weekend) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 07:24



Vesel weekend i da chetesh za real estate



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Tepминaтop]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 07:27



Kogato njakoj te nakara da napravish nesto, a ti njamash takova namerenie ili mislish, che toj njama osnovanie da go iska, kazvash mu "da ne si mi kihnal na Survaki?", sirech "otkade-nakade." Nikoga ne sam znaela otkade idva, obache...

Ajde leka nosht i na teb!



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 07:34



Чекай, чекай малко, хахаха...сега се сетих. Значи като малък и аз съм ходил с баба ми на село да сурвакам комшиите и те ти дават малки подаръци, пари, такива работи. Та значи от там иде този лав. Ами, добре тогава, ела да ме сурвакаш и ще ти кихна, а пък ти после ше ме поканиш на гости, хехехе...знаех си че съм умен, измислих го...

Let's give peace a chance!!!


Тема терминаторе!!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано18.12.04 14:09



За втори път избягваш по някакви си причини среща с клубари от тука и вече почваш силно да ме съмняваш. Акне ли имаш или си кинта и дваесе? Не питам как изглеждаш ама случайно някой от клуба да ти е зървал снимка на която да се знае че със сигурност си ти или да те виждал на живо?



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 21:05



Добре Софи, тоя постинг е точно в твоя стил - рязък, точен, добре премерен удар. Взех да те харесвам напоследък, няма майтап, даже си мисля, че без теб тоя клуб едва ли щеше да е същия....
Защо не съм се отзовал на твоята покана? Ами това беше преди около година и половина, две, аз не те познавах, а и поканата ти не беше насочена директно към мен, а към някого, които живее в Ню Йорк.
Дали някой има моя снимка, ами мога да се сетя за няколко мацки от този клуб, както и поне две от Олл.бг. На едната от тях не можах да откажа, понеже постнах нейна снимка тук и трябваше да се реванширам, а на другата изпратих, просто любопитство. Благодаря ти за постинга обаче, понеже сега като се замислих, стигнах до извода, че е доста глупаво да си раздавам снимките нагоре-надолу. Не ми се мисли какво ще ми се случи, ако моя снимка стигне до теб или до някоя друга зла кучка. Целувки по дупето. Пийс аут!!!

Let's give peace a chance!!!

Редактирано от Tepминaтop на 18.12.04 21:08.



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано19.12.04 19:24



Termi, disputa s mene e kato ricarska bitka. Kurvenski nomera, kato publikuvane emaili ,adresi, telefoni ili snimki ne sa mi v orujenicata, bi triabvalo da si go razbral otdavna no obichash da si cheshesh prustchetata na tazi tema. Dori da stigne snimka do mene ti niama i da go razberesh. No ne tova , e onova koeto me vulnuva, a tova zashto ti poradi niakakvi si prichini otbiagvash sreshti s klubari na jivo, ne e vuprosa za mene v sluchaja.
Brej kakuv turjestven izkaz si dobil, tova sigurno e ot zdravoslovnata hrana koiato papash



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: sofianka]  
Автор King (член)
Публикувано19.12.04 20:38



Такъв е, и аз му дадох телефон да ми се обади да се разберем кога и къде ще се бием, ама той не звънна, явно е някой очилат слаботелесен гей, аз с друго не си обяснявам този страх, който не е привичен за БГ мъже.



Тема Re: паралелътнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор King (член)
Публикувано19.12.04 21:12



Човече, расизмът с-у белите в канада е конституиран даже, вземи един форм за пощите и ще го прочетеш черно на бяло - белия мъж тук е нищо.



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 00:42



Хехе... Софиянке това дарлинг ми звучи като от сорта - може да съм курва, ама не харесвам курвенски номера. Нека да изясним една подробност докато още не сме влезнали в недоразумения. Никога, ама никога досега не съм те наричал курва, дори не съм си и помислял, че си такава. Ти все пак си омъжена, имаш две дечица - да са ти живи и здрави и да те радват, и най малкото което ти дължа е известна доза уважение. Вярно е, че си мисля, че си нимфоманка, и че се вълнуваш на тема секс малко повече от нормалното, но така е всяка втора семейна жена която познавам. С това слагаме точка и не искам да чувам повече тази дума от твоята уста, свързана по какъвто и да е начин с мен. За това, че ще поучиш някога моя снимка без мое знание си е направо фантазия. Знаеш със сигурност, че Джия има поне няколко, но ми е много интересно как ще я убедиш да ти даде една, хехехе....Можеш да я режеш парче по парче, а тя ще ти пее - Обичам те мила, обичам те. Тя е човек на който вярвам безусловно. Другите просто не ги знаеш, така че като виждаш няма да ти е никак лесно...
Едно предложение като за финал. Защо не вземете да станете любовници с Кирчо и да ми се махате от главата и двамата. Като гледам лика-прилика сте си....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: терминаторе!!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 01:05



:))) Ех, прост копелдак си, шопе, и страхлив при това...



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: King]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 01:13



Хехехе Кириле, аз и преди ти казах, нещата не са свършили, докато наистина не свършат. Един съвет, когато някой чука на вратата ти, питай кое и ако чуеш моето име, скачай през прозореца, по-бързо е, капиш. Весела Коледа, хехехе....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: терминаторе!!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 01:15



Голям си пикльо обаче, сигурно ще ти разбия главата като се видим, на такива смелчаци като тебе съм се нагледал.



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: King]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 01:19



Остави фантазиите, Кириле - dreams are for suckers...
Наслаждавай се на живота сега, защото после когато ме видиш, какво значение има за какво си мечтал...

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: терминаторе!!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 01:25



Бул шет, като роман от Шелдън, това си и ти - продукт на лайняното американско общество, моля се само на бог като си ходя в БГ да срещна някое лайно като тебе, поне да си го изкарам на него.



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: King]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 01:32



Хахаха...а сега си признай, не си ли гей, мама ти дееба улава. Какво правиш у Говорим си за секс, пък и гледам и там се пенявиш. Ами не мислиш ли, че някой психопат наистина ще ти се върже и после ше има мазо-мазо....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: терминаторе!!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 01:36



Абе що не си ебаш майката бе ташак?



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: King]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 01:59



Aми не ми остава време защото постоянно еба твоята мама ямбулска, капиш?

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: терминаторе!!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 02:04



Аз майка ти в мръсната путчица да опороча, мръсна свинска мутро!



Тема Re: терминаторе!!!нови [re: King]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано20.12.04 02:07



двамата пак наторихте обилно темата бе, мисълта ви се лее като диария просто - мазно, рядко и безсъдържателно

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от noTeH HEgaP на 20.12.04 02:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от noTeH HEgaP на 20.12.04 02:08.



Тема чакай, чакай:))нови [re: Tepминaтop]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 02:11



при такива предизвикателства (както от страна на софиянка и Кинг) се прави следното:

пействаш във форума 2 снимки:
едната по бански
другата - самият драйвър'с лайсънс (само да не забравиш да му заличиш номера)

и ще млъкнат, обежавам ти!

от завист!!!

====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: kate_]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 02:15



Кате, те не заслужават такова внимание, безобидни са....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: kate_]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано20.12.04 02:16



аз предлагам ако ше се надцакват, софиянка да контрира с някоя снимка по бански също или топлес за да привлече мъжката аудитория - я глей термометъра как се котира сред женския форумен контингент

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 02:26



Аз пък предлагам да си снимаш боздугана, така ще си спечелиш Кинг за любовник и Софи за любовничка, АC/DC kakто се казва....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 02:26



Аз мога да си пусна снимка, не съм мръсен страхливец като малоумното софийско педерастично копеле.



Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 02:31



Майка ти в лайняния гъс да еба , боклук недоклатен!



Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: King]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 02:32



Ами давай тогава, тъкмо няма да си правя труда да те търся из цял Монтреал....
Кириле, ти си изгорял, но просто още не го знаеш, мадафакаа....

Let's give peace a chance!!!

Редактирано от Tepминaтop на 20.12.04 02:34.



Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано20.12.04 02:34



хич няма кво да ми се точиш на мене, има си сайтове със съответното съдържание за тая цел, младолики кадети и загрубели шлосери с нежни сърца... аз не съм част от вашата дискусия, също като катето странично и безпристрастно си коментирам и предложението ми беше отправено към софиянката конкретно, а не към твоя милост

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 02:38



Абе добре бе, пишман даскале, тъй да бъде!



Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 02:40



Направо ще се насереш в ръцете ми като те барна, гнусна маймуно, обещавам ти!



Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: King]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 02:41



Показвай снимката педалино и адреса, а между другото можеш да почваш, че аз като дойда става лошо....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: King]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано20.12.04 02:44



аз съм си даскал да, и да мирувате щото скоро ше извада Голяааааааааамата Показалка и ше шибам лошите деца

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 02:48



Ей говняр мазохистичен, имаш ли представа какви мешета ше ти бия у големата шопска тиква?



Тема Re: чакай, чакай:))нови [re: King]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано20.12.04 02:52



Не ме занимавай с глупости сега, показвай ако ше показваш или ходи се шибай, капиш?

Let's give peace a chance!!!


Тема Я си еби мамата ве лайнар...нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 02:54



Нищо не мога да кача в този шибан сайт.



Тема Re:посветено на Кинганови [re: King]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано20.12.04 02:59



Идем из Ямбол,
мама ви мръсна,
моята цел е
гъзо да ви пръсна -
нема значение момиче, момче:
при всяко положение Кинга ебе.
Нема спасение от мойте юмруци -
яко че ви косим, софийски боклуци!


Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Еми доживях...нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 03:03



Да чуя нещо свестно и достоверно тук!
Евалла брато, само черен кур за софийските гъзове!



Тема Re: Еми доживях...нови [re: King]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано20.12.04 03:19





Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема не знам за женския..нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 04:55



форумен контингент, но трябва да ти кажа, че аз надушвам готините пичове отдалече!

====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема ааанови [re: noTeH HEgaP]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 05:04



ти по кво си даскал?

====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема Re: не знам за женския..нови [re: kate_]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 05:05



Ти не спиш ли бе зайче, нема ли кой да ти удари една шпакла за приспиване ?:)



Тема Re:посветено на Кинганови [re: noTeH HEgaP]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 05:07



ох... и ПОЕТИ имало!...

обичам ви, хора!



====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема Re: не знам за женския..нови [re: King]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 05:10



споко, аз с шпаклите приключвам обикновено късен следобед

====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема Re: не знам за женския..нови [re: kate_]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 05:13



Повреме на следобедния си сън ли, както и всички тук де? Добре че поне се ебете по интернет, и това е нещо



Тема Re: ааанови [re: kate_]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 05:13



по секс



Тема Re: ааанови [re: King]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 05:19



хаха, нема лошо.



====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема Re: не знам за женския..нови [re: King]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 05:21



абе по интернет не ми се е случвало да го правя, но някои хора май имат опит.



====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема Re: не знам за женския..нови [re: kate_]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 05:25



Само една голяма уста има май и в теб, скъпа, аз имам търг, затова вися днес, а ти за какво си тук?



Тема Re: ааанови [re: kate_]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 05:26



:)) защо ли отговарям вече и аз не зная



Тема Re: не знам за женския..нови [re: King]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 05:29



ох, защо... чаках да си легнат всички, за да седна да уча. май вече се поукроти и ще изчезвам след малко.

я кажи как мина БГ партито в Монреал?

ей, тва ме подсети, че съм си взела един филм, та ученето ще се отложи... Колатерал - готин ли е?

====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема Re: не знам за женския..нови [re: kate_]  
Автор King (член)
Публикувано20.12.04 05:35



Ами партито беше добре отначало, пускаха се хитове като "2 фитока и една маря", "Черно море", но после по стар БГ обичай се скараха нещо и почнаха да се дърпат, а ДЖ каза, че Българите не ставали за нищо и повече нямало да води, в това време некъв пияница го замери с едно шише бира, всички се развикаха и станаха да си тръгват, обадиха се на полицията да дойде и ние точно тогава запалихме калинката и изфирясъхме, това е, българска работа :)))



Тема Re: не знам за женския..нови [re: King]  
Автор kate_ (absent-minded)
Публикувано20.12.04 05:37



Ужас...

А филма ОК ли е? (Колатерал)?

====
I am your father's brother's nephew's cousin's former roommate.




Тема Re: не знам за женския..нови [re: kate_]  
Автор BarovetzUSA (tarikat)
Публикувано20.12.04 15:52



тоя филм го гледах снощи и въобще не съм очарован....

Trespasser will be shot....survivors will be shot again!


Тема Баси, това е голям майтап!нови [re: BarovetzUSA]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано20.12.04 16:08



Всички сме гледали един и същ филм тоя уикенд. На мен ми хареса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.