Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема ти не си в ред!нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 06:28



нямам нищо общо с лотарията.
ама и говориш наизуст...
малцинствена съм точно колкото и ти.


абе всички майни ли сте толкова натопорчерни, ... /айде няма да псувам/



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(opinion)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:30



Tova si e cultural problem. Kojto e iskal taka da stojat nestata, da si e stojal v darjavata, kadeto sa taka.



Тема Re: просто искамнови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:31



хаха яко щом сте се разбрали с него, явно той е пич и не му пука но останалите май доста се стягат, гледай да не та чуе някой случаен thug oт harlem че ша та вадат от hudson river някоя мъглива утрин
Ае наздраве

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема П.С.нови [re: kate_]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 06:31



нямах предвид резултатите на чужденци, негре...

имах предвид "успеха", с който приемат АФРИКАН-АМЕРИКАН стюдънтс.

Ти явно нямаш идея, обаче... Сигурно щото си ъндърградюейт. Поинтересувай се с какъв GRE влизат черните американци! Тогава пак ще си говорим.



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: ти не си в ред!нови [re: kate_]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:38



аз нямам нищо против лотарията, повечето хора тук май са дошли така но няма значение. ти беше тази дето разви някви теории за приема на малцинствата (било то в университет, било то в САЩ чрез лотарията) и как са ги взимали по милост само за диверсификация понеже са били посредствени, аз по тая точка споря с теб, не ми дреме ти как си дошла кате

ПС. аре ся преди малко ти бяха криви негрите, ся майните. ей голямо гестапо сте двамката с пешката

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(dyrjava) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 06:38



Az si pravia dyrjava v dyrjavata Veche nabih kollovete :)
Moiat dom e moiata krepost! Niama nachin, kato anglichanite i misulmanite, shte ia karam, kydeto i da ida, shte si nosia "my values" sys sebe si i ot nishto drugo niama da vdiavam :)



Тема Re: просто искамнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 06:42



Всъщност, веднъж едва не ме убиха в Нюарк заради един мой приятел руснак.
Друг път се бях напил като талпа и обърнах един цял бар наопаки, а посетителите бяха само негри и руси мацки. Никой не ми каза даже една дума накриво. Украинката само тичаше около мен и ми се молеше да си тръгваме веднага. Аз обаче и казах, че първо ще намеря новото и гадже за да се запозная с него. Обаче Негро, те не са толкова загубени, знаят кога се ебаваш с тях и кога си търсиш проблемите. Пичове са чернилките, стига да знаеш как да се държиш с тях...

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: Собственост и Оръжия [re: N(dyrjava)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:42



Uspeh v nachinanieto! Gledaj samo da ne ostanesh edinstvenijat podanik v darjavata si , che dokolkoto znam samo edin grajdanin se trudi i ne si ti.



Тема Re: П.С. [re: kate_]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:49



много добре та разбрах кви ми ги редиш и точно в тая връзка ти отговорих. аз съм бил ъндърград и ся съм град така че знам горе-долу кой къде влиза и с кво. ти ми твърдиш, че черните американци влизат с ниски резултати в университета единствено понеже са малцинства, затова ги приемат за сметка на бели с по-високи резултати. коригирай ме ако греша нещо. Аз просто ти направих паралел с лотарията зелена карта. тези които идват от лотарията са точно с цел "дайвърсити" а не щото са тесни специалисти в областта си. според теб черните гентично по-тъпи ли са от белите? затова ли изкарват по-ниски резултати. тия от българия/гана/иран дето идват от лотарията по-тъпи ли са от редовия американец, затова идват тук и се хващат на ква да е работа? Всичко опира до условията които ти предлага обществото. Ако едно умно негърче не се роди в гетото, сигурно ше издуха на приемните изпити средностатистическите бели дечица. Ако едно българче с висше от УНСС дето тука мие коли се беше родило в САШ в добра среда, сигурно ся шеще да е инвестмент банкер.
С две думи изводът ми е, ако негрите не получаваха по-лоши социални условия, нямаше да изкарват по-лоши резултати от белите студенти. Никва шибана генетика няма тука

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжия [re: Gia]  
АвторN(ne mi e v kryvta) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 06:54



Na mene ednio neshto mi se sbydna. Kato biah malka chetiah mnogo knigi za aristokraciata, burjuaziata i kak jenite svireli na piano i risuvali, recitirali i cheteli knigi, vezali kaviotcheta i mahali s kyrpichki na myjete, i ot tolkova romancheta taka mi se razvihri vyobrajenieto, che eto me na - syvremenen variant na tezi devoiki, samo che malkio neglije - s nakapana bluza, nesresana i pred monitora zaeta v pisane, chetene, e_mails, phone calls, filosofstvane ili razmisli za jivota, no ne i s tichane po zadchi. Sbydna mi se tova ot romanchetata, da jiveiat romanite ot 19-ti vek i jenite opisani v tyah, az sym im vyrla i fenka i posledovatelka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.