Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 06:00



Хей сис, какво се караш на Н-чето? Как си, как я караш покрай празниците?

Let's give peace a chance!!!

Редактирано от Tepминaтop на 18.12.04 06:13.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N(loshoto)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:10



V krajna smetka, vseki se opravja kakto i kolkoto moje. Moje da ne e po nachina, po kojto mnogo ot nas sa sviknali, no koj pak e kazal, che e edinstvenijat pravilen...?!



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Tepминaтop]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:15



Ne i se karam, be, Termi... hortuvame si. Praznitzite ste sa domashni. I za Christmas, i za New Year's imam samo Fri + weekend. Maj mi e v momenta po negovija si kraj da opravja kastata si za prodajba, stoto sled New Year's pochva rabota tuk i njama da ima vreme. Na men mi se e podpalila glavata da se obuchavam v real estate businessa, no tova sa vse pak prijatni zanimanija, vapreki che sa i natovarvasti.

Ti ste hodish li njakade po praznitzite?



Тема Re: хаханови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано18.12.04 06:17



Значи черен, прав си за социалния пробем и за дискриминацията.

Но защо аз като си бях в България МИСЛЕХ, че всички хора са равни, няма бели, няма черни, няма жълти(м/у другото съм голям фен на негърките и на азиатките, питай съклубарите), НЕ знаех, че НЕгаР е лоша дума и мога да ме застрелят, ако я кажа на улицата, НЕ знаех, че почти всички шофьори на автобуси(90%) са черни, НЕ знаех, че негрите си имат различен диалект - сленг, който е почти неразбираем за амвериканците, да не говорим за имигранти като нас, НЕ знаех, че във всеки голям град има черен квартал, където не е хубаво да ходиш, ако си бял, а вечер - дума да не става.
Защо преди една година като четях книгата на Артър Хейли - "Колела", която описва живота и американската автомобилна индустрия, расизма от 60-те години, ахках и се маех, а като дойдох тук виждам, че нищо не се е променило от това, което се описва в книгата?!?
ВСЕ ОЩЕ има расизъм(за моя мнооого фголяма изненада), ВСЕ ОЩЕ американските коли отстъпват на европейските и японските, ВСЕ ОЩЕ кар дилърите са едни от най-големите мошеници и са като хиени, ВСЕ ОЩЕ черните работят най-тежката работа или въобще не работят ....
Не знам как такава голяма страна върви напред след като не се е променила по горните параграфи нито поне малко за цели 40 години, а и много повече(визирам, аз от къде знам за тези неща, от една книга, която я почнах да чета само заради автомобилите, а то какво се оказа) ...

Убиец на вампири



Тема Re: просто искамнови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:17



я кажи термо кво точно си му рекъл на негъра че то така при превода на български някои неща с губят "nigga" не вярвам да си му казал

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
АвторN(opinion) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 06:19



Za mene edinstveniat pravilen nachin e roditelete da se staraiat da bydat
raketa-nositel za decata si, a ne sonda-zarovitel



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Gia]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 06:21



Ти подиграваш ли ми се или какво? На шибания 24 сме на работа, чековете ще ни ги раздават след 3:00рм. Който си тръгне по-рано няма чек. Кучето подскача според тоягата. Всъщност не мисля, че да продаваш или да купуваш къщи е досадно, има някаква тръпка във всичко това. Кога ще ме поканиш на гости?

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: просто искамнови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 06:25



Точно така го нарекох, фъкен лейзи нигга..., тя затова италиянката скочи.
Аз между другото имам писменно предопреждение от мениджъра си за това, макар че черньото му каза, че няма нищо на против да го наричам така.....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: аз пък [re: Tepминaтop]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 06:27



от сряда съм във ваканция, та чак до 9-ти януари
отивам да пия белгийска бира в пасадена след час, ае нашта черна маса поздравява вашта бяла маса с тъмно пиво

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжия [re: Tepминaтop]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 06:28



Sto da ti se podigravam?! Ima i stastlivi hora, chiito companies zatvarjat tzjalata sedmitza pomejdu... I az ne sam ot tjah, no ima...

Ste te pokanja na gosti vednaga sled kato se varnesh ot gosti na favoritkata si, no_bs! Back to reality, ti ne dojde da piem edno kafe na letistesto v NYC... prosto te vijdam kak ste dojdesh na gosti v AZ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.