Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема i moeto mnenieнови [re: Yank1911]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 04:35



Prestupleniata stavat nai-veche kudeto ima mnogo negri. Po-celia sviat e taka. V DC vinagi shte ima mnogo (tejki) prestuplenia dokato ima tolkova negri i dali e zakonno ili nezakonno da se pritejava ognestrelno orujie niama chak tolkova otnoshenie. V tezi cherni gradove polojenieto e sushtoto: Detroit (makar i na vtoro miasto tazi godina po prestuplenia i s naselenie kum 82% afrikanci), Atlanta (61% negri), New Orleans (67% negri), Baltimore (64% negri), malkia Camden v NJ durji purvoto miasto po prestuplenia samo s 54% procenta negri i kum 40% latino.

Blizko e do uma, che e po-bezopasno za obshtestvoto da ne moje vseki da pritejava orujie, zashtoto bolshinstvoto ot horata sa beznadejdno tupi ili beznadejdno ludi, no tova ne e osnovnata prichina za mnogobroinite tejki prestuplenia v US.



Тема Re: i moeto mnenieнови [re: pesho]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 04:44



адски си прав. статистиката на криминалните престъпления го потвърждава. бях писала по този въпрос в клуба преди време и бях обиждана от негъра между другото.... както и да е.

не е необходимо да си расист. достатъчно е да си отваряш очите и да четеш повече... и да си направиш изводите, естествено - това последното се отнася за тези, които го могат.



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: i moeto mnenieнови [re: kate_]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 04:54



toi i na men vednuj mi se ejeshe po tozi vupros. ama i az predi naistina si misleh, che vsichki horata sa suzdadeni ravni, ta zatova go razbirah doniakude ot kude idva. mnogo e moderno tui da se govori iz uchebnite zavedenia.



Тема хаханови [re: pesho]  
Автор kate_ (crazy)
Публикувано18.12.04 05:19



той ако знае неговите черни състуденти с какви резултати са приети, няма да говори така!



I'm having deja-vu and amnesia at the same time. It's like I think I've forgotten this before.



Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: Yank1911]  
АвторN( a ueee) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 05:29



A ueee, te ne im sa izplateni jilishtata vaaa!
A kato gi izplatiat gi prodavat za da imat pari za starcheski dom, ueee



Тема Re: i moeto mnenieнови [re: pesho]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 05:30



в Африка има 99% негри и не забелязвам престъпността да е по-виска от САЩ... Искам да ви светна и двамката, че проблемът не е в присъствието на негрите, а в това че са малцинство и начина, по който ги третира "мнозинството". Корените в престъпността са си чисто социални, а не етнически и който твърди обратното е кретен, съжалявам ако съм прекалено прям по тази тематика. Това че стават убийства в САЩ не е поради фактът, че черниликите, латоносите и жълтите са отрепки от третия свят генетично предразположение да трепят високоразвития бял човек както си е внушил пешо и други. Причинита основно са две - 1)пъстрата етническа карта в САЩ и неровномерното разпределение на райони с много черни/мексиканци/малцинства и малко бели, и обратно; 2)социалната неравнопоставеност - така наречение Gini index по икономика - богатите бели държат 80% от капитала, малцинствата около 1%. А малцинствата са в пъти повече от богатите бели. Най-малко престъпност има държави с хомогенен етнически състав и силна средна класа, без силно изразена диспропорция между богатата върхушка и работническата класа. Същата работа е с циганите в България - те са ни виновни за всички кражби. Кажи ако съдбата те е родила ромче в България кво ше правиш, кви са ти перспективите предоставени от обществото. Къде ще идеш на училище? Кой ше те наеме на работа? И да имаш почтени намерения, ше риташ срещу ръжена и накрая ше краднеш жица от безизходица. То си е Параграф 22 не отричам , но всичко опира до общественото устройство, а не до генетиката и етническата принадлежност, затва на мен ми е кристално ясно колко безкрайно ограничени телета са всички расисти, не са излагайте повече с подобни изказвания понеже мисля имате претенции за интелигентност някаква

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Собственост и Оръжиянови [re: N( a ueee)]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.12.04 05:40



I kakav tochno e problemat...? Prez activnija si jivot imash svjastno jiliste. Kato ostareesh, imash po-malko jiliste (njamash realno i nujda ot po-goljamo), s osigurena hrana i meditzinska pomost i si nezavisim. Kakvo tochno mu e loshoto?



Тема Re: просто искамнови [re: тъжeн]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано18.12.04 05:41



Аре стига глупости пичове, черните били престъпници. Ами такива са, защото белите ги карат. Сега си представете следната ситуация. Имате два оператора - единия е черен, роден в уса, другия е руснак(пърдон, руски евреин). Черният работи за 12$ на час, а равито за 18$. Черният работи самостоятелно с минимум инструкции и наблюдения, а руснака е постоянно подир гъза ти и все нещо те пита, защото все нещо не му е ясно и освен руски друг език не знае. Черният е завършил колеж, но пък руснака нали е евреин е инженер, само че няма диплома, защото комунистите са му я взели. Между другото всички руски евреи са инженери, обаче тия комунисти са им взели дипломите, хехехе... Мениджърът, който също е евреин дава лей офф на черньото, дето работи като роб и си запазва руснака, защото е негов човек.
Черният на сбогуване казва на руснака - когато те срещна един ден на улицата, ще те застрелям просто за удоволствие. Смешно нали?
Друг случай, имахме една чернилка, работеше като шофьор. Возеше ме насам натам. Викам му - черньо, спри ето там да си купим, сандвичи.
Спира черньото, викам му давай да вървим. Той вика, не аз там не ходя.
Защо бе мадафакаа, питам.
Тая гадна италианка, собственичката, ме гони.
Я ела с мене, викам му. Влизаме в магазина и аз му викам - купи ми сандвич, робе.
А черния ухилен, целия в зъби - да мастаа, какъв дъ гу пуръчам. Не ме занимавай с глупости, викам му, ти избери заради мен, нали си ми гаден, черен
мързелив роб, йо...
А италиянката, тъпа зализана кучка се обажда - ама вие не можете да се държите така с него, той ще ви осъди.
Я не ми обяснявай какво да правя с негрите си, да не зема аз да те осъдя, капиш?
Негрото се напика от смях, само подскача и реве: Мадафакааа...
Такива ми ти работи, после защо черните били престъпници. Ами дискриминация и мизерия, какво друго....

Let's give peace a chance!!!


Тема Re: хаха [re: kate_]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано18.12.04 05:42



Може и да ги вземат с по-ниски резултати понеже са малцинства, да. Тва важи за всички тука дето са спечелили зелена картичка от лотарията. То се казва Green Card DIVERSITY Immigrant Visa Program. Diversity, точно щото сте малцинствени категории от българия редом с всички от омразните ви черни oт камобджа, уганда, гана и жълтите от китай, и мексиканчетата. никой не ва е взел тука да бачкате понеже сте супер квалифицирани Бели специалисти в тая област, идващи от братска високо развита Бяла държава. Така че по същия параграф минаваш както и черните студенти в университета дето им се присмиваш. не ми дрънкай повече глупости кате

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка

Редактирано от noTeH HEgaP на 18.12.04 05:44.



Тема Re: Собственост и Оръжия [re: Gia]  
АвторN(loshoto) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 05:53



Loshoto e che ne mogat da ostaviat nishto na decata si, zashtoto lihvite po izplashtaneto na mortgage sa tolkova visoki, taksite i zastrahovkite, i v kraina smetka tazi kyshta ia izplashtat 3 pyti, vmesto s tezi pari da kupiat po edna staichka na decata si ili da investirat v tiahnoto obrazovanie. Loshto e, che ne mogat da pomognat na decata si, zashtoto cial jivot izplashtat lihvi, taksi, zastrahovki i se e stignalo do tam, che edva li ne si izhvyrliat decata na 16-18 godini ot doma, ot tam tezi deca "se opraviat sami", demek bankata gi opravia i te ot svoia strana, syshto ne mogat da pomognaty na roditelite si kogato te ostareiat i taka vryzkite v semeistvoto otslabvat i vseki jivee na principa - tova e America, vseki triabva da se griji (samo) za sebe si
Kogato otceliavash sam e trudno, vzemash poveche zaemi - kogatootceliavash s roditeli, bratia, sestri, vzemash po-malko zaemi. Tova e hvatkata - bankite ne iskat zdravi semeistva, zashtoto tezi semeistva sa sploteni i se dyrjat ediun za drug, pomagat si i takA vzemat po-malko zaemi, bankite iskat razdeleni semeistva s "idependent children", koito sa mnogo dobri klienti na kompaniite za kreditni karti




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.