Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Хм от изказването ти излиза, че наистина ...нови [re: N(пoвpъщaм)]  
Автор Dilithium (total overlord)
Публикувано17.12.04 05:59



Нямаш опит в деливъри бизнеса и по-специално в богаташките квартали.
Къщите са там от такова естество, че няма как да са на изплащане ами са собственост.

\{1,5\}[nN]\{1\}[aeiouAEIOU]\{1\}[xX]


Тема Re: Н-че, тук наистина малконови [re: no_bs]  
Авторfoot (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 06:24



Ей на туй му викам аз сбъдната американска мечта, бравос no_bs. Като си се женила си гледала кого вземаш, не си затворила очи зарад едната любов, както се казва - любовта е до време, парите са вечни
А това че живееш като в холиуудска лъв стори си е твоя частна история и изобщо не е типичната история на масовия американец. Ама и това сме го обсъждали многократно, та да не се подесетваме



Тема Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: CCC]  
Автор King (член)
Публикувано17.12.04 07:10



Оня ден на един от блока - кара пици са му вадили пистолети негри от хаити и са му взели всички кредитни карти 3 на брой.
На Сейнт Джак уест, съседната улица на моята, през лятото убиха 3 негри, 2 от нарковойни и един застреляха ченгетата, защото не се подчини, единия труп седя там около 3 часа, това ли е сигурност? И то в канада, където ако посегнеш на ченге те чака от 6 до 60 години затвор, но на чичо Том не му пука, той знае само една дума - юа расист...



Тема Re: Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: King]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано17.12.04 07:14



абе тва им разправям за техните "спокойни градчета"...

Небрежно свиркам си с уста
и яхта карам край брега
далеч от светска суета,
с потна биричка в ръка


Тема Re: Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор King (член)
Публикувано17.12.04 07:19



Аз пък все си мисля, че тая жена просто пише колкото да се намира на работа...



Тема Re: Сигурност, уат дъ фак...?нови [re: King]  
АвторN(i az da kaja) (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 08:07



Na mene mi otkradnaha moia wedding ring - beshe nai-krasivoto i cenno biju, koeto sym imala v jivota si - otkradnaha go maistorite ot poddryjklata na apartamentite, sigurna sym, che sa te, no ne moga da go dokaja. Sega mi ostanaha snimkite samo, na koito sym s moia prysten i se vziram v snimkite da si vidia prystena, ama niama prysten veche, i tova stava v tihia zelen, prekrasen suburb, v koito jiveem pod naem, i v koito chesto zavarvah maistorite u doma po razni izmisleni prichini.



Тема Re: LA..нови [re: noTeH HEgaP]  
Автор Fas* (?)
Публикувано17.12.04 20:22



(някои части) да не би да не е клоака?...:-)
свиркай си..~~~



Тема Re: аре и яз да се изходим..нови [re: N(i az da kaja)]  
Автор Fas* (?)
Публикувано17.12.04 20:53



...тука ми откраднаха 2 колелета(.не бях гизаключил-купих си нови)..в България..навремето..ей-тъй на м-у другото..едни колхозници с каскети и ушанки и с петолъчки на тях, за отрицателно време откраднаха от дедите и родителите ми: Ниви; Гори; Земя; Сгради..после ги накараха да работят за тях(някои лежаха в затвори с по 2 висши образования)..след това ги накараха да маршируват и викат УРА! Накрая нек'фи си банки им взеха и последните спестявания, за да си накупят(банките) апартаменти,вили..да изучат децата си в заклеймяваната преди това чужбина, та понастоящем да ги върнат и да ръководят и направляват, и най вече да им натякват(на горепосочените), че децата им са предатели и трябва да се извиняват дори. Често се говори за купони, но аз по голям купон от това какво става в съвременна България, не съм виждал. Айде весел петък...



Тема Собственост и Оръжия [re: Fas*]  
Автор Yank1911 (ентусиаст)
Публикувано17.12.04 22:48



N пише. че 90% от хората в Америка нямат собствени домове. Официалната статистика е 65% от населението живее в собствени жилища.

Градът с най-много убийства в Америка е Вашингтон. Там по закон почти никой няма право да притежава оръжие. От друга страна щатите (37 на брой), които разрешават носене на оръжие имат най-нико ниво на престъпност и продължава да пада (четете професор Джон Лот от Университета в Чикаго - More Guns Less Crime).

В много случаи, когато някой откачен започва да стреля поголовно, намира се въоръжен гражданин, който му вижда сметката (последния случй в Виржиния).

Законите притежатели на оръжия не са криминали и ограничаването на оръжията сред гражданите дава аванта на криминалите.

Ако се чувствате заплашвани и ви стиска научете се да боравите с оръжие и си купете такова. Вряскането за ограничаването на оръжие е в вреда на гражданите и на вас самите.



Тема Професор Джо Лот... [re: Yank1911]  
Автор King (член)
Публикувано17.12.04 23:14



Абе синко, що ме караш да се смея?
Къф е тоя Лот, поредния неизкъпан евреин с насрани гащи ли?
Всеки може да пише статии, стига да има кой да му ги публикува, напоследък освен глупости друго нищо не чета по вестници и интернет...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.