Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 05.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Треска в събота вечернови  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.11.04 15:55



Ей, да не ви остави човек една вечер сами! Гледам пак са се вихрили страсти, имало е и леко анонимно нашествие от страна на окупираната ивица Газа, a.k.a. all.bg.

Я бързо казвайте има ли някой, който пие кафе в момента да ми прави компания докато благоверният ми достави любимия неделен NYT или не?



Тема Re: Треска в събота вечернови [re: no_bs]  
Автор King (новак)
Публикувано28.11.04 16:33



Пихме, да, ракия, бира, уиски и джин накрая, после като си легнах всеедно че падах в черната дупка и всичко се въртеше...



Тема Re: Треска в събота вечернови [re: no_bs]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано28.11.04 21:39



Аз се прибрах преди малко и не знам за какво нашествие става въпрос. За това със снимките ли?
Сега в момента си правя чаша еспресо,така че да, има. Егаси след такива холдейс имам нужда от отпуск, заклевам се....

Дайте собакам мяса!!!


Тема Re: Треска в събота вечернови [re: Tepминaтop]  
Автор чepи (intuition)
Публикувано28.11.04 21:48



и аз си пийвам следобедното кафенце в момента, докато се опитвам да разбера за какво нашествие говори но_булшитката

Follow your heart
Your intuition
It will lead you in the right direction


Тема Re: Треска в събота вечернови [re: чepи]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано28.11.04 21:57



Предполагам, че става въпрос за темата със снимките. Ти виждаш ли ги, защото тоя твърди, че ги е махнал а аз ги виждам все още....

Дайте собакам мяса!!!


Тема Re: Треска в събота вечернови [re: Tepминaтop]  
Автор чepи (intuition)
Публикувано28.11.04 22:03



сега не се виждат, но по-рано успях да ги мерна. голем праз.... и ся кво?

Follow your heart
Your intuition
It will lead you in the right direction


Тема Re: Треска в събота вечернови [re: чepи]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.11.04 22:27



Нашествието, за което намеквах, беше в темата на потното негро. Купонът със снимките стана по-късно.

Терми, нищо не си изпуснал, брат ми. Една леля и две що-годе ставащи мацки на снимки. Проза.



Тема Re: Треска в събота вечернови [re: no_bs]  
АвторUSA (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 22:34



He-he az skiwah snimkite dokato bqha oshte tuka - lelq ne widqh , edin chicho i tri macki imashe , pri towa qki .



Тема Re: Треска в събота вечер [re: no_bs]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано28.11.04 22:35



Чакай, сега ще отида да видя. Ама те снимките ги изтриха отдавна, обаче моя брузър ги пази още, та видяхме кое как е, да не говорим че едната от тях ми е позната....

Дайте собакам мяса!!!


Тема Е, нали вече го водихме [re: USA]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.11.04 22:36



тоя разговор. Разбрахме и коя е лелята и кои са ерзац мацките. Дай нещо по-забавно, няма да се прозяваме като в ол.бг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.