Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема За катериците в Б-иа и US ... само питамнови  
АвторFU (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 08:52



То това може да се възприеме като непровокирана атака срещу и без това оскъдният брой БГ госпожици тук в Щатите, но аз се надявам на един по-задълбочен и внимателен подход към тази сериозна тема. Наистина се надявам да преминем отвъд първоначалният инстинкт да кажем някоя глупост, или обида, и да стигнем до дъното на проблема. На линията е бъдещето на БГ катеричките в САЩ.

Ето и проблема: от ограниченият опит който имам в изследването на БГ и Ам. катерици тук в САЩ, consistently установявам че БГ катеричките са по-рунтави. Значи, Ам са често или чисто голо избръснати, или подредени и подстригани като пролетни градинки. Нашенските - джунгла, или като опашка на истинска катерица.

Не знам защо, но възможно ли е да има такава тенденция? И ако да, тогава какви с причините?!... Предполагам че нашите момичета са по-срамежливи, и не искат да си водят катеричките на тези места дето ги пощят и подстригват. Но защо тогава не викат за помощ, или нещо...

Още веднъж, надявам се да не upset-на никоя госпожица. Като контра, госпожиците могат да извадят картата със БГ и Ам penis-a, но това е друга тема. Хайде да решаваме проблемите един по един.

Благодая за вниманието.



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питамнови [re: FU]  
АвторN(mediterranean) (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 18:26



Естествено, че ще сме по-окосмени, защото сме средиземноморски тип! Аз съм окосмена навсякъде, имам и мустаци, кво да правиш, на това му се вика ген Изобщо по степен и здравина на окосмяването не мога да се сравнявам с една руса нежничка скандинавско-американска девойка или американка от руски, ирландски, английски или германски произход. Джунглите са божа работа, а не въпрос на подстригване. Ако една жена като мен започва дфа си подстригва джунглата, знаеш ли какво ще стане? Сейщай се след няколко месеца вместо джунгла, ще има иглолистна гора



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питамнови [re: N(mediterranean)]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 18:51



БРРРРР....добре че ми напомни защо на времето налитах само на чужденки като бях трезвен

От друга страна младите мацета в България са доста по нежни и не толкова космати като майките им...някой да ми го обясни?



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питамнови [re: N(mediterranean)]  
Авторdrug anonimen (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 19:02



A mahash li si kosmite na krakata i pod mishnicite ili i tiah gi ostaviash po sushtite humanni prichini. S edna duma - prichinata, poradi koiato ne si mahash kosmite otdolu e losh navik prevurnal se v nachin na jivot.

Useshtam, che nazriava edin ogromen zagovor sreshtu men. Iskam da znam za polojenieto v Bulgaria sega!



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питамнови [re: aнoнимeн]  
Авторdrug anonimen (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 19:04



A kak e polojenieto dolu?



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питамнови [re: aнoнимeн]  
АвторN(mlado) (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 19:10



Сигурно, защото още не са започнали да се бръснат
Малдото си е младо, какво повече има за обясняване



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питамнови [re: drug anonimen]  
АвторN(idea) (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 19:17



На тебе ти трябва русо маце, което е по рождение без особено окосмяване! Търси естествено руса или светлокестенява жена с тънък косъм и проблема ти е решен.



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питамнови [re: N(idea)]  
Авторdrug anonimen (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 19:21



Haresvam poveche briunetki + haresvam bulgarkite kak izglejdat, a te vsichki sa briunetki.

A i niamam nishto koi znae kolko protiv normalno jensko okosmenie stiga to da se maha + dolu ne triabva da ima nishto. Debelinata na kosuma prosto ne e pod vupros.



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питамнови [re: FU]  
Автор Fas* (?)
Публикувано03.10.04 19:35



Твърде относително е. Според мен всяка катерица търпи индивидуално развитие в пространството и времето. Различни обективни и субективни фактори оказват влияние върху нейната еволюция. Въпреки, че материята е сложна, за известно улесняване на анализа, бих посочил 2 периода в развитието на Българската съвременна Катерица. Преди-и след 10 ноември. Българската катерица преди обществено политическите и икономически промени в страната, беше забулена в мъглата на сциалистическата пропаганда и неинформираност. От масовата инвазия на съветски военни и колхозно-феодални филми и предавания по единствената национална телевизия, българската катерица беше стресирана и водена по течението на тази упадчна деградираща примитивно-първобитна инерция...След 89-90-та, обаче, вятърът на промените направи мас-медиите огромен и конкурентен източник на информация. Подрастващите вече бяха закърмени с образователни предавания като Ти-Ви 1000 и XXL. Българската Катерица претърпя положителни промени. С революционен ентусиязъм, Тя успя да надмине дори водещи нации в тази област, като Германската, Скандинавска и някои други. В тази връзка е трудно да се направи някакво заключение, тъй като ситуацията е почити изравнена. Още повече, че наблюденията ми вече избледняват, защото съм решил да бъда моногамен и проблемът с катерицата е решен, в това число слагам и моята. Иначе поздравления за темата, спря ме от вратата, сигурен съм, че ще има много анонимни изказвания, или поне посещения. ..Ехо! Привет! Приятен ден!



Тема Re: За катериците в Б-иа и US ... само питам [re: N(mlado)]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 19:40



Знам, душа...от личен опитне ми трябват обяснения

Ако не ме беше срам щях да разкажа вица защо младите ...катерички не са солени и кой знай колко сладникави...за да могат стари мераклии със захарна болест или високо кръвно да им се наслаждават безнаказано...амт мъ е срам да говоря мръсотии




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.