Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: karti na masataнови [re: Donika]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 02:43



Kvi sa tia gluposti? Hubavo dobre shte i platia salona $100 zashtoto vchera se zapoznahme po chata, puk i tia shte mi prati thank-you letter. Ia se suvzemi. Kak se otgovaria na takova predlojenie, ako si istinski "gentleman"?

Niamam osobeni vlechenia kum parite.



Тема Re: karti na masataнови [re: pesho]  
Автор Fas* (?)
Публикувано05.10.04 03:42



Пешка, кефиш ме, че не ти пука какво казваш. Аз също си махам козината по краката, навик останал от плуването. Даже една девойка преди години пожела и ми направи кола маска на гърдите, даже изпитваше наслада, като ме гледаше как ме боли, абе мани...веселба



Тема Re:нови [re: Fas*]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано05.10.04 04:33



бе аз си мислех че донякъде коментарът ти е във връзка с моя Анализ от по-горе, затва се намесих, не за друго. иначе коментирайте си с ме за нейната катеричка и бретона ти, тамън ми вкарвате житейски опит
пък аз като си споря с тебе малко по-остро ти не ми се връзвай, аз по тоя начин вентилирам из форумите отрицателна енергия от ежедневието, че иначе ше взема да се афектирам и да зашлевя някой nigga тука in the hood, и тогава са ми разгонили фамилията the brothaz...

аре наздраве

Редактирано от noTeH HEgaP на 05.10.04 04:34.



Тема Re: karti na masataнови [re: pesho]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано05.10.04 04:40



haha show the bitchez your sensual side and then bang hard
след тия феминистки постове по темата държа всички козове сред женската аудитория, брат

Редактирано от noTeH HEgaP на 05.10.04 04:41.



Тема Re: :)))нови [re: pesho]  
Автор noTeH HEgaP (не позна)
Публикувано05.10.04 04:47



айде бе? кви са тия credentials точно, по кво ти е нужна диплома? само с BA или MA по math става ли, или желаят PhD щото ако става веднага си дропвам math major-a и ше се цаня за даскал с тва 50 000$ годишно, не е шега



Тема Re: karti na masataнови [re: noTeH HEgaP]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 05:09



Viarno e, no samo za jenite, koito imat bush otdolu, no men i bez tova ne me kefi tova, tui che si gi vzimai s pulni shepi.



Тема Re: :)))нови [re: noTeH HEgaP]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 05:19



Kato cialo injenerite vzimat poveche ot uchitelite, ako tova me pitash. I ikonomistite. i advokatite. i vodoprovodchicite. daje i durvodelcite mogat spokoino da izprevariat uchitelite. Doktorite puk vzimat nai-mnogo. Povecheto inteligentni ili sposobni hora v US s niakakuv experience praviat 50 K v US. Uspeh.



Тема Re: karti na masataнови [re: Fas*]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 05:28



Ami sram ne sram - nakraia vsichko si kazvam.

Az samo vednuj sum si pravil kola maska na krakata ili haide shte si priznaia - 1 put i 3/4-ti, no onia 3/4 biaha mnogo otdavna i ne beshe hubavo - nito vizualno, nito kato chuvstvo. Devoika beshe zamesena i nakraia po vzaimno suglasie se otkazahme i se napihme. Ama i tia kretenski go praveshe - stenite se previvaha ot vuzmushtenie.



Тема Re: karti na masataнови [re: pesho]  
Автор Jenie__ (*)
Публикувано05.10.04 06:45



знаех си аз, че математическите способности на жените са в пряка корелация с окосмяването хахааааааааа, това важи ли за инженерите от женски пол?



Тема Re: хаханови [re: BR]  
Автор kate_ (too much)
Публикувано05.10.04 18:28



не само не се бръснат в ежедневието... те и преди да раждат не се бръснат... преди много години го е имало (бръсненето) като процедура, сега го смятат за посегателство върху прайвъсито. раждащи жени - избръснати - са голяма рядкост.

====
There is no Dark Side of the Moon, really. Matter of fact, it’s all dark.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.