Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема БьеСьеПье, СьеДьеСье  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано01.10.04 04:43



Ха, ха, забелязвате ли червената вратовръзка на Керри и синятат такава на Буш на дебата в момента? Как си припомих наивното добро старо време в БГ и идиотските изборни дебати, дето имахме и ние. Само не мога да си обясня, чиста случайност ли са вратовръзките им или няма нищо случайно на тая земя. Не че не са "хвани единия, удари другия", ма някак си ако бях гласоподавател щях да съм много фрустрирана за кой да си пусна гласа, баш както бях и в БГ....

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано01.10.04 04:48



Къде ги гледаш?!?

Не ми казвай по ТВ-то!

- Japanese fever

Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано01.10.04 04:49



Изобщо няма да пускам телевизора, с риск да ме обвинят във Вампирска незаинтересованост.



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Baмпиp]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано01.10.04 04:53



Ма Боже, те са навсякъде- пусни си начална страница на кои да е US site- и там ги предават live....

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Kykepa]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано01.10.04 04:55



Ми "радват" ми okoto по FoxNews - channel 60 pri mene. I na CNN sa, i na 04, 05 abe nawsiakude sa beeeeeeee.

Na kriva raketa kosmosa i kriv

Редактирано от Floridian на 01.10.04 04:58.



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Georgeto (-= L/O =-)
Публикувано01.10.04 05:06



е по принцпие републиакнците са червени, а демократите сини...
объркали са си вратовръзките




Тема Яко го мачка, направо ми е драгонови [re: Floridian]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 05:19



Смазващо ораторско превъзходство. Кери ми беше много антипатичен, но не мога да му отрека че е класи над Буш.



Тема Re: Яко го мачка, направо ми е драгонови [re: martyn_bg]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано01.10.04 05:25



Буш а ха , а ха, да кандидатства във "ВИТИЗ" - голяма драма, страшна драматургия. Ама Кери много ръкомаха бееее, по всички психологически справочници това е признак на несигурност, да му се не види....

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 05:28



Хамериканският Робин Хууд е бившата жена на Майк Тайсън - Робин Гивънс. Тя се жени за богатите за да ги направи бедни, хехехехе....А иначе Буш е дъ бест.....



Тема Зарежи тинови [re: Floridian]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 05:29



В щаба на Буш са са полудели как да организират демидж контрол. Гледай/слушай коментарите след дебата да видиш, направо го насра тотално.
(знаеш от опит, че аз политиките и стейт репрезентативс ги следя отблизо)



Тема Re: Яко го мачка, направо ми е драгонови [re: Floridian]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано01.10.04 05:30



Аз като съдя по хората, на Буш му е изтекло времето, но не съм капацитет и ракия не пия!Само малко.
Тия пък като са накачили тия значки, голяма радост. Това е равносилно в БГ в навечерието на президентски избори да видиш хора по улиците със значки на съотетния кандидат, пълен ЪбсурТ!

- Japanese fever

Тема Re: Зарежи тинови [re: martyn_bg]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано01.10.04 05:37



Nе ти протовореча, бре, нали казах- "фани единия, удари другия " добре, че не ми се налага да съм обществено отговорна още...Знам, че на Буш IQ- то му е кат на пиле, ма и Керри нещо ме смущава.....Много е измислен и той...остави ораторството му, нещо кара малко кат Яна във форума....

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано01.10.04 05:40



I az tochno tova si pomislih. Namerih gi v kasti kato se pribrah, no barzo-barzo smenih channela. Thank God for cable.



Тема Безпристрастен съмнови [re: Floridian]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 05:42



Никой от двамата не харесвам (Дилитиум, двойното отрицание не е грешка в Българския) безпристрастно, мисля че Буш се Осра. Наздраве!



Тема В кой щат живееш?нови [re: Gia]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 05:44



?



Тема Re: В кой щат живееш?нови [re: martyn_bg]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано01.10.04 05:45



AZ



Тема След днешния резултатнови [re: Georgeto]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 05:46



на твое място бих се покрил от СРАМ!



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 05:49



Аз пък да ви кажа какво мислят анализаторите - Кери е фурнаджийска лопата(буквален превод) които залага на провокацията, но Буш се доказа като уверен и знаещ какво прави човек. Та какво казвахте за Кери, хехехе....



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано01.10.04 05:51



oh ama kak sym razvulnuvana sega che shte pusna niakoe talk show..... kak vi se gleda politika ne znam?



Тема Муахаханови [re: Tepминaтop]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 05:51



Терминатореее, тея анаболи са та повредили нещо.



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 05:56



Абе кво се правите веее, да го еба. некви неудачници ли сте кво ли. Пристигнах в Хамерика малко след като Клинтън - виден демократ - музикант, отстъпи властта - всичко у магазините беше внос с изключение на свинското. Сметай това телешко от ирландия, агнешко от австралия, това ли ви кефи веее да го еба. Идете сега да погледнете у магазините - всичко е мейд ин УСА и то само след две и половина години упрваление на републиканците. На мен не ми пука, аз ще работя, защото съм нонимигрант, вие ще ходите да си сменяте чековете от ънимплоймент.....

Редактирано от Tepминaтop на 01.10.04 05:59.



Тема Re: Безпристрастен съмнови [re: martyn_bg]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано01.10.04 05:58



Наздраве, по-скапани кандидати от тези едва ли е имало с историята на САЩ



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано01.10.04 06:00



Ма ти караш ли ми се [плача], [плача]




Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано01.10.04 06:02



Това е терминатора бе, как ше плачиш сега от него?



Тема Дреме ми на огромния гъзнови [re: sofianka]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 06:04



който и да изберат - хак да им е



Тема Re: Дреме ми на огромния гъзнови [re: martyn_bg]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано01.10.04 06:09



Offff , трижди хак да им е, . въпросът е че и нас ще ни хакне

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема 1нови [re: Floridian]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 06:12



Втръбил съм се злостно, и утре ще има пак минало незапомнено време "Бил съм се бил напил и съм се бил бил" ама още помня, че жените по-не се страхуват от хак-ване



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 06:13



Е как ше ти се карам бе да му се види, нали се сдобрихме уж... Ти що не ги покажеш пак тия снимки, може пък и да се влюбя в теб, хехехе....нищо, че си женена....



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 06:15



Ти Софианке си за бой. .. когато ти протегнах ръка нищо не каза. Това какво ше значи да му се не види, че не ме броиш за съчма или що?



Тема Re: 1нови [re: martyn_bg]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано01.10.04 06:16



втръбил ли си се, охо! лелеееее



Тема FYI втръбил ми се е само езиканови [re: sofianka]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 06:18



засега



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано01.10.04 06:19



ти подаваш ръка само за гърда.....



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 06:22



Аааа не, след оня случай няма да ти се вържа, ама никога.... ако искаш да си правиш виртуални чикии избери си някой друг чикиджия....Приятели?



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано01.10.04 06:27



само ако обещаеш повече да не си говориме за гърдите ми, по твоя инициатива искам да кажа?



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 06:30



Било каквото било, мъжко дупе веднъж се ебе...
Та като се заговорихме за дупета, какво ше кажеш да си говорим за твоето, ...хехехехе. Шегувам се, споко....



Тема Re: След днешния резултатнови [re: martyn_bg]  
Автор Georgeto (-= L/O =-)
Публикувано01.10.04 06:34



нападателите да ги е срам, не мене



Тема и защитницитенови [re: Georgeto]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 06:36



че пуснаха гол да го барат



Тема Абе селския идиотнови [re: Floridian]  
Автор блoнди (умничка)
Публикувано01.10.04 06:44



си е селския идиот и туйто Трябвало сме да "spread liberty" Звучи като венерическа болест и бас държа, че точно толкова им е притрябвала на хората неговата свобода

I'm not lost! I'm just EXPLORING


Тема Re: Абе селския идиотнови [re: блoнди]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 06:52



Блонди, репликите ти винаги са ме кефели! Много са на място. Кат сам почнал с четките да карам подред. Терминатора ме кефи, че пунтира да е ръф ама е готин и добряк, Дилитиум е пич, флоридиян тоже, софиянка малко промискюъс го дава ама за компания сигурно става, джорджето е готин, ама обречен с Левски на врата, пурист ми помогна, та не мога да го пропусна, малкия и джия са ветерани от готините, единствено Бай Любо и Аналоквист от най-старите липсват за има тотален колорит



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 06:54



добре, че споделяте какво дават по ТВто, че и аз да се информирам за политическият живот в предизборното време скоро не бях проверявала как е хавата с резултатите в проценти и преди малко намерих това:

If the election were held today, Bush would receive 301 electoral votes to Kerry's 237, according to a CNN survey based on state polling as well as interviews with campaign aides and independent analysts. A candidate wins the election with 270 electoral votes, regardless of the popular vote.

Bush leads in 33 states, including the country's entire southern rim (except California) and the mountain and the plains regions, the survey indicates. Kerry leads in the District of Columbia and 17 states, including the West Coast and most of the Northeast. The two candidates continue to battle for control of the industrial Midwest.



не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...

Тема Re: Абе селския идиотнови [re: martyn_bg]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 06:55



Бай Любо го засекох тук някъде около Велик ден. Ако още чете искам да му кажа че съжалявам,че се заяждах с него ....млад бях, като Кукера....



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: чepи]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 06:59



Чери, обичам те.....



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 07:03



штттт, тихо да не те чуе утре русокосата дейт...

п.п. и аз си обичам приятелите!

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: чepи]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 07:06



Сега остава да почнем да викаме - много сме, силни сме, защото сме само ние
двамата...



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 07:24



сериозно?! всички други ли си легнаха?! толкова рано?! а аз исках да споделя една случка с един дядо, но нещо не мога да превключа от темата Буш-Кери. на CNN попаднах на резултатите от бързо онлайн гласуване за това, кой е спечелил днешния дебат и според 28887 votes, Кери печели, което е все пак някакво временно успокоение, I guess...


Who do you think won the debate?

George W. Bush 11% 3175 votes

John Kerry 88% 25303 votes

Neither, it was a draw 1% 409 votes

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...

Редактирано от чepи на 01.10.04 07:26.



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: чepи]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 07:33



Хехехе...не, имах впредвид, че само ние с теб сме републиканци, а ти може и да не си. Познавам още един - Корлеоне или нещо такова. Те затова не искат да си говорят с нас, защото са глупави, нямало работа- ами няма работа за тия дето не я търсят, ами рецесия било - за първи път тръгна сток-маркета нагоре....
Обаче е по-добре да ти идва всичко на готово, нищо че така си ебава майката и системата, важното да е на гювеч. Аве тоя гювеч кой ше го плаща ме гуспода демократи....



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано01.10.04 07:35



Бах ти лайняния ник?!?

Да го смениш веднага!!!
Целия авторитет ти замина, пу..пу

- Japanese fever

Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Kykepa]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 07:37



Обещанието си е обещание брат ми, на кой му пука за моя авторитет...



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 07:52



аз не съм републиканка гадното е, че демократите не успяха да намерят свестен кандидат и май всички ще си патим от това.

а като спомена гювеч, бързам да си призная, че го обичам с повече бамя ще ми сготвиш ли един такъв като ти дойда на гости някой ден в Големия Град?!

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 07:57



много точен цвят си избрал, брато!!! златото блести неотразимо по императорските ти одежди!!!!!

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...

Редактирано от чepи на 01.10.04 07:58.



Тема Re: after the debate pollsнови [re: Floridian]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано01.10.04 14:59



Ето резултатите от анкети след дебата:

Who won the debate?
CNN: 78-18 (Kerry vs. Bush)
MSNBC: 70-30
ABC: 45-36
CBS: 43-28
Gallup: 53-37

CNN & MSNBC ca online проучвания.

N
"Don`t take life too seriously. You`ll never get out alive." Bugs Bunny


Тема Абсолютно!нови [re: martyn_bg]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано01.10.04 16:12



Смазващо ораторско превъзходство. Кери ми беше много антипатичен, но не мога да му отрека че е класи над Буш.

На мен не ми е бил антипатичен, даже ох, ах, трябва да си призная, че е ужасно мой тип (обичам интелигентни мъжеееееее!!!!!!!!!!!!!!! ). Всъщност докато преди дебата мнението ми беше, че ако можех, бих гласувала срещу Буш (почти без да има значение кой е другия кандидат), то сега мисля, че имам повече причини да гласувам за Кери сам по себе си.

Но както вече казах, аз съм пристрастна....



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано01.10.04 16:25



Те затова не искат да си говорят с нас, защото са глупави,
така е, глупави сме

нямало работа- ами няма работа за тия дето не я търсят,
и това обеснява безработица отиваща към 4% през 90-те години и сегашната безработица от 5.4%. По тази логика това прави 2 милиона души които през 2000-та са търсили работа, а през 2004-а вече не търсят и затова са безработни...

ами рецесия било - за първи път тръгна сток-маркета нагоре....
Рецесията беше м/у Март и Ноември 2001-а. Ето ти графика на сток-маркет за последните 5 години. Казваш че маркета тръгва нагоре, ама според мен си е flat последната една година.



Обаче е по-добре да ти идва всичко на готово,
винаги е по-хубаво да ти идва на готово, нали затова искаме да сме милионери един ден та всичко да ни идва на сребъден поднос в леглото и по възможност с червени бикини.

нищо че така си ебава майката и системата, важното да е на гювеч. Аве тоя гювеч кой ше го плаща ме гуспода демократи....
Ами хайде тогава да изберем възможно най-нескопосаният президент, който е 100 пъти по-некадърен дори и от Буш и да ни е гадно. Тогава нищо няма да идва наготово и няма да има никакъв гювеч. Готино, нали?

N
"Don`t take life too seriously. You`ll never get out alive." Bugs Bunny

Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Corleone ()
Публикувано01.10.04 20:32



Това за вратовръзките си е чисто съвпадение. А дебата снощи беше както и очаквах. Кери си разтягаше локумите, лекичко се измъкваше по тъч линията от неудобните въпроси, дори се пообърка по едно време и почна да ръси бисери за "рass the global test" (??? какво ще рече това???), "another round of resolutions" за Садам, също за увеличаването на войските, и т.н. Естествено това си беше подкрепено с масивно плюене по Буш, как Буш правел всичко наопаки, а пък Кери имал план за всичко... Само дето планът му си е доста наивен и пълен с противоречия. А Буш много точно му го каза - не можеш да бъдеш президент, ако си променяш позицията като фурнаджийска лопата.




____________________
Think globally, drink locally.


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Corleone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано01.10.04 20:41



Sastestvata s naj-malko sivi kletki imat naj-ustanoveni mnenija, prosto zastoto sa tapi i tvardoglavi i nikoga njama da izslushat drugo mnenie, ili da potarsjat poveche info, ili kakvoto i da e. Tochno te sa ubedeni, che znajat vsichko , znajat go naj-dobre ot vsichki, i prez um njama da im mine da go postavjat pod dori i minimalno samnenie.



Тема Re:нови [re: блoнди]  
Автор Corleone ()
Публикувано01.10.04 20:44



Хахаааа! Това за венерическата болест ме кефи! Нали знаеш как се разпространяват тези болести? Доста приятен начин да "ощастливим" малко бедните тарамбуки... Искат, не искат...




____________________
Think globally, drink locally.


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Gia]  
Автор Corleone ()
Публикувано01.10.04 20:50



Точно така! И затова Кери има план за всичко... Широк специалист, какво да го правиш. Ама въздух под налягане.

п.п. Ако имаш да кажеш нещо по темата - давай. Иначе общи приказки ми е омръзнало да слушам.





____________________
Think globally, drink locally.

Редактирано от Corleone на 01.10.04 21:03.



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор VanDerGraaf (съзерцател)
Публикувано01.10.04 20:56



Съгласен съм с аргументацията ти. Учудих се само , че не споменаваш бюджетния дефицит, който е най-големия проблем и за който се говори прекалено малко. Защото ако Буш продължава със supply side economics в дългосрочен план на икономиката не и се очертава нищо добро.



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор Corleone ()
Публикувано01.10.04 20:59



Черито е демократка, май. Поне до изборите. След това, като спечели Буш, не се знае...
А демократите само знаят да мрънкат. И все Буш им е виновен. Дори и гума да спукат, пак той е виновен...

А аз отдавна си смених ника, ако не си разбрал - обяснил съм го






____________________
Think globally, drink locally.


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Corleone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано01.10.04 21:04



Da ti kaja, az ne se interesuvam osobeno ot politica po printzip. Ne sam otdelila i mnogo vreme da razuchavam v detaili lichnostta i mnenijata na Kerry poradi slednata prichina - dori i Kerry da ne e naj-dobrijat candidate, v nastojastata situatzija bih glasuvala i za magare srestu Bush. Naj-malkoto, moje da sastavja izrechenija i njama da ni izlaga po tzjal svjat.



Тема abe floridianнови [re: Floridian]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано01.10.04 21:06



tova ti e vtoroto izkazvane dosega v taia tema deto se izlagash kato kiflajia - pyrvoto beshe za "jufkite"

vtoroto - otgovaram mu v momenta s edin vypros - ti koga uspeia da prochetesh vsichki psihologicheski spravochnici?
az kato stane duma za spravochnik se seshtam za DSM 4 - ostanaloto sa teorii
i ne znam v DSM 4 da se spomenava neshto za rykomahane

are nema da te psuvam zasega - shte procheta oshte niakolko izkazvania ot tebe i togava moje i da si pogovorime za maika ti



Тема Oooo, ti li si bil, be, Koljo?!нови [re: Corleone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано01.10.04 21:12



Kato stana duma pak za izborite, az takmo se chudeh kade izchezna Koljo, a pak se sdobihme vednaga s drug registered Republican (in blue ), i go otdavah na ravnovesieto v prirodata, a nash Koljo bil novopokrasten, che si i skril mustaka, ta da ne mojem da identifitzirame. Ne vseki e prochel vaprosnija posting. Zatova sled moja nick oste ot samoto nachalo pishe "former njakoj" - za da se znae koj kum, koj svat, koj na bulkata brat.



Тема Re: Никой не каза,нови [re: Floridian]  
Автор Fas* (?)
Публикувано01.10.04 21:13



..дали долара ще бъде 2 лева през периода Май-Юни 2005. Да го духат и двамата...



Тема Re: after the debate pollsнови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 21:35



резултатите са задоволитени. въпросът сега е дали ще имат lasting effect...

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Corleone]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 21:37



веднъж демократ - цял живот демократ

а аз сигурно съм изключение от така цитираното от теб право на демократите "само да мрънкат", защото също обичам да се "хваля"

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Тема Re: Никой не каза,нови [re: Fas*]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 21:38



това никой не може да каже със сигурност, дори и гледачките по българската телевизия

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Тема Re: abe rollingstonerнови [re: RollinStoner]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано01.10.04 22:13



are i az nema da te psuvam sega. Poveche ot ochevidno e , che ne razbirash ot maitap. I niamam namerenie tepurva da ti raziasniavam smisula na "djifkite" , "spravochnizite" i prochie. Kato ne mojesh da shvanesh humora mi, ti ostava samo edno- da psuvash, nali taka? Jivei si jivota i ne se zanimavai s mene, stava li ? A, i oshte neshto- po spokoino go davai, ne se stiagai chak tolkoz.

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Re: Oooo, ti li si bil, be, Koljo?!нови [re: Gia]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано01.10.04 23:32



Забравил съм да си попълня профайла. И без това влизам рядко тука.

Ама ще ви правя републиканки с черито, няма как.




____________________
Think globally, drink locally.

Редактирано от Corleone на 01.10.04 23:34.



Тема Re: Oooo, ti li si bil, be, Koljo?!нови [re: Corleone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано01.10.04 23:41



Fat chance! Mani, mani... sram me e da spomena, che sam se sdobila s Republican doma..., no pone otkazva da glasuva, taj che ako njama polza ot nego, pone vreda njama.



Тема Re: Oooo, ti li si bil, be, Koljo?!нови [re: Corleone]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 23:48



много ми е интересно каква тактика ще използваш предупреждавм те, че никак няма да ти е лесно! почти съм сигурна, че е невъзможно начинанието, но нищо не ти пречи да опиташ...

успех!

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Тема Re: zareji tiнови [re: Floridian]  
Автор_Wizard_ (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 23:52



bla bla bla bla bla



Тема републиканец, значинови [re: Gia]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано02.10.04 00:21



Е, поне ще има на кого да си го изкарваш, когато те е яд... Ама не му се карай много, човек е все пак...




____________________
Think globally, drink locally.


Тема Re: републиканец, значинови [re: Corleone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано02.10.04 00:24



Toj ne e njakakav zapalen Republican (inache kak steshe da e doma...?!), no v njakoi otnoshenija kloni v tazi posoka...



Тема Няма да разбереш даже!нови [re: чepи]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано02.10.04 00:25



Леле, како, цигара-магара тактика,
као башно евалата дашно.
Леле, како, цигара-магара тактика,
као башно евалата дашно.

Оф оф оф оф, ма ма ма ма,
оф оф оф оф, ей

Дами и господа, мистър Елтън Джон:

Леле, како, цигара-магара тактика,
као башно евалата дашно.
Леле, како, цигара-магара тактика,
као башно евалата дашно.
Оф оф оф оф, ма ма ма ма,
оф оф оф оф, ей
Оф оф оф оф, ма ма ма ма,
оф оф оф оф, ей

Леле, како, цигара-магара тактика,
као башно евалата дашно.
Леле, како, цигара-магара тактика,
као башно евалата дашно.
Оф оф оф оф, ма ма ма ма,
оф оф оф оф, ей
Оф оф оф оф, ма ма ма ма,
оф оф оф оф, ей

Оле

Оф оф оф оф, ма ма ма ма,
оф оф оф оф, ей
Оф оф оф оф, ма ма ма ма,
оф оф оф оф, ей

О, о, йе, йе
Дами и господа, оркестър Контрол,
камъните падат, други работи,
Владо Върга... Владо Унгареца,
Оти Хлебарката, Тони Ютията,
Красьо Помпата, Кольо Хазарта.
Али-ба були-бо, театър Експрес,
студио хикс, зона Б-комплекс,
Интрансмаш, Софимпекс,
благодаря ви, довиждане.






____________________
Think globally, drink locally.


Тема Re: Няма да разбереш даже!нови [re: Corleone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано02.10.04 00:27



Ha-ha! Kade ja nameri taja sturotija?!



Тема аха, значи нещо катонови [re: Gia]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано02.10.04 00:30



таз година полупроводници, догодина - цели проводници...

За това ти казвам да не му се караш, че току виж станал цял републиканец. (мъжка солидарност му викат още)




____________________
Think globally, drink locally.


Тема Re: Няма да разбереш даже!нови [re: Gia]  
Автор Corleone (-Кольо-)
Публикувано02.10.04 00:35



Ами аз не съм пънкар, обаче Контрол ме кефят.



А случайно да си чувала за The White Stripes? Също доста добра музика имат. Май това са единствените пънк групи, които ми харесват.




____________________
Think globally, drink locally.


Тема Re: аха, значи нещо катонови [re: Corleone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано02.10.04 00:46



Az sam kazala, che voting for Bush is grounds for divorce.



Тема Re: Няма да разбереш даже!нови [re: Corleone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано02.10.04 00:49



Nisto ne razbiram ot punk. Pak i az sam malko v musical time warp.



Тема Re: Няма да разбереш даже!нови [re: Corleone]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано02.10.04 00:56



хехехе на кака си вампирка с пънкарски номера ще излиза

keep on trying and have a nice weekend...

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Тема Re: Никой не каза,нови [re: чepи]  
Автор Fas* (?)
Публикувано02.10.04 02:31



RE: И гледачките да продухат шнорхела...



Тема Gia и ораторството на Керинови [re: _Wizard_]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 03:02



Защо мислиш, че един полиран flip flopping weather vine жиголо е по-добър за Америка?



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Floridian]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано02.10.04 04:22



А какво ще кажете колко чаши вода изпи Буш!?!Жешко, а?!?
Кери не го видях да надика чашите,а Буш ги изпи май всичките, които му бяха оставили или периодично му долуваха, хе-хе.
И най-големия глупак видя, че Буш се притесняваше и беше нервен, той е и малко смахнат, така че нищо чудно!

- Japanese fever

Тема Weather who????нови [re: Eric]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано02.10.04 15:24



flip flopping weather vine



Тема Re: Gia и ораторството на Керинови [re: Eric]  
АвторПeци (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 01:05



А бе човек какво повтаряш републиканската пропаганда като папагал. Кери бил флип-флоп. Бил е. И какво от това. Ти ако се забиеш с колата си в насрещното да не би да надуваш газта и да се пъчиш и да викаш , че стейваш коурса щото си голям мачо. И кво ще стане? Ще се забиеш в някоя кола, това ще стане. И от тебе ще останат само няколко кокала. Ще ти остане само утешението , че не си бил флип-флопер.
Като си толкова отворен нарамвай пушката и на фронта. На маса всички са големи шефове и ястреби. Те затова Буш и Чейни като им припарило под краката по времето на Виетнам са се скатали. Щото да приказаваш и да се надуваш е едно , а да се биеш мъжки е съвсем друго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.