Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема FYI втръбил ми се е само езиканови [re: sofianka]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 06:18



засега



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано01.10.04 06:19



ти подаваш ръка само за гърда.....



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 06:22



Аааа не, след оня случай няма да ти се вържа, ама никога.... ако искаш да си правиш виртуални чикии избери си някой друг чикиджия....Приятели?



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: Tepминaтop]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано01.10.04 06:27



само ако обещаеш повече да не си говориме за гърдите ми, по твоя инициатива искам да кажа?



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСьенови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано01.10.04 06:30



Било каквото било, мъжко дупе веднъж се ебе...
Та като се заговорихме за дупета, какво ше кажеш да си говорим за твоето, ...хехехехе. Шегувам се, споко....



Тема Re: След днешния резултатнови [re: martyn_bg]  
Автор Georgeto (-= L/O =-)
Публикувано01.10.04 06:34



нападателите да ги е срам, не мене



Тема и защитницитенови [re: Georgeto]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 06:36



че пуснаха гол да го барат



Тема Абе селския идиотнови [re: Floridian]  
Автор блoнди (умничка)
Публикувано01.10.04 06:44



си е селския идиот и туйто Трябвало сме да "spread liberty" Звучи като венерическа болест и бас държа, че точно толкова им е притрябвала на хората неговата свобода

I'm not lost! I'm just EXPLORING


Тема Re: Абе селския идиотнови [re: блoнди]  
Автор martyn_bg ()
Публикувано01.10.04 06:52



Блонди, репликите ти винаги са ме кефели! Много са на място. Кат сам почнал с четките да карам подред. Терминатора ме кефи, че пунтира да е ръф ама е готин и добряк, Дилитиум е пич, флоридиян тоже, софиянка малко промискюъс го дава ама за компания сигурно става, джорджето е готин, ама обречен с Левски на врата, пурист ми помогна, та не мога да го пропусна, малкия и джия са ветерани от готините, единствено Бай Любо и Аналоквист от най-старите липсват за има тотален колорит



Тема Re: БьеСьеПье, СьеДьеСье [re: Floridian]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано01.10.04 06:54



добре, че споделяте какво дават по ТВто, че и аз да се информирам за политическият живот в предизборното време скоро не бях проверявала как е хавата с резултатите в проценти и преди малко намерих това:

If the election were held today, Bush would receive 301 electoral votes to Kerry's 237, according to a CNN survey based on state polling as well as interviews with campaign aides and independent analysts. A candidate wins the election with 270 electoral votes, regardless of the popular vote.

Bush leads in 33 states, including the country's entire southern rim (except California) and the mountain and the plains regions, the survey indicates. Kerry leads in the District of Columbia and 17 states, including the West Coast and most of the Northeast. The two candidates continue to battle for control of the industrial Midwest.



не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.