Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 25.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Тема koli-zastrahovkaнови  
Авторabeeee (Нерегистриран)
Публикувано18.09.04 08:48



tribva mi advokat koito moje da mi otgovori na vyproos za zastrahovka za kola...
6te si platia razbira se....
ako niakoi znae... mersi mnogo :))))
pyrvona4alno trygnah da pi6a vyprosa, ma naistina e mnogo obyrkano... kym 30-tia red se otkazah.....
kajete mi plese ako znaete niakoi deto da me izlu6a prez cialoto vreme, 4e i da mi otgovori :))))
aide pi6ete mi please :))
otgore na vsi4koto e spe6no :)))
mersi ako niakoi mi pomogne



Тема Re: koli-zastrahovkaнови [re: abeeee]  
Авторabeee (Нерегистриран)
Публикувано18.09.04 08:58



+ tova spe6no ozna4ava do utre v 11 :)))
+ tova ne stava vypros za ni6to nezakonno.... kakto si sedia i spia, kolata na paringa pred ky6tata mi ia blysnaha... vyprosa e kak da ne platia i dvete koli v momenta.....
koito vika typi h'americanci... izob6o ne sa typi....
kakto si idvam ot umnata dyrjava BG taka 6te mi razkajat igrata bez ni6to, 4e ebasi typite.....



Тема Re: koli-zastrahovkaнови [re: abeee]  
Автор BarovetzUSA (tarikat)
Публикувано18.09.04 16:19



Напиши какъв ти е проблема и от тук-от там ще измислим нещо.......законно....



Тема Re: koli-zastrahovkaнови [re: abeeee]  
Авторabe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 07:08



значи проблема е следния... колата ми я удари приятелка на съквартиранта пред къ6tи на паркинга... аз не бях там... не моя е приятелка, ма все пак позната... тя не искаше да звъним на полиции и застраховки, разбрахме се ако е по-малко щетата от deductible тя да ми плати cash, ако не да се обадим на застраховки... за целта ходих да правя estimate, и той е много повече от deductible...
аз се обадих на моите застраховетели, и те казаха че ще ми я оправят дори и да не се знае кой е извършителя, само триябва да си платя deductible в такъв случай...
което първоначално ми се стори много добър вариянт, ма сега другия съквартирант ми каза, че ако това не се води на нейния record, ще се води на моя, и накрая все някои ще го плати... и сега не знам това до колко е опасно... аз вече имам 2 hit&run , ма какво да направия като така ми се случва все... та някои знае ли до колко е лошо да имам много hit&run на recorda, или няма значение.... щото това то все може да се случи, ма сега като знам кой е, ще има ли последствия за мен в бъдеще ако не кажа сега кой е, или няма да има...
за уточнение, всички останали действащи лица в историята са американци, освен мен.... misleh 4e s amerikanci moga da stigna do takova pazarene, ma mojelo....
kajete please ako niqkoi znae...



Тема Re: koli-zastrahovkaнови [re: abe]  
Авторaбe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 07:17



абе забравих пак да кажа, 4е то 2 hit&run не са много,знам... по принцип.....
ма книжката ми е от 2 месеца... тока ве4е зву4и доста....
всеки месец... ха-ха :))



Тема Re: Споконови [re: aбe]  
АвторH.A (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 07:23



Ще ти вдигнат застраховката само. Щом няма умрял, ченгета не се месят. Накрая може да ти стане толкова голяма, че да е по-ефтино да ходиш с такси. Но за теб това изглежда по-добър вариант.



Тема Re: koli-zastrahovka [re: aбe]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано21.09.04 17:03



Като не знаеш как да караш кола, поне не се качвай! За 2 месеца си направил 2 катастрофи, къде си тръгнал и ти по пътищата!! По-добре си стой на село!



Тема Re: koli-zastrahovkaнови [re: abe]  
Автор BarovetzUSA (tarikat)
Публикувано21.09.04 17:16



Правилно е уточнил твоя съквартирант за record-a ти - в случая нея въобще няма да и присъства никъде, а ти с 2 hit&run, и сега 3-та катастрофа за 2 месеца, не само ще ти вдигнат застраховката, ами може и да ти откажат повече сервис застрахователите.....



Тема Re: koli-zastrahovkaнови [re: BarovetzUSA]  
Авторcлoнa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 00:32



А в коя зах.компания си ?
От опит зная,че колкото е по-голяма ще е по-лошо за теб
На мен Стеитфарм ми отказаха сървиз защото жена ми с 1 год стаж влезе в една градинка на газ станц. без да повреди нищо и на собствената си кола даже и някой да има претенции обаче оня кавал бензинаджията я рапортува на зах и понеже сме на един адрес ме одрязаха и мен от сървиз.

А неможеш ли сега да я рапортуваш тази позната?
но със сигурност ще ти трябва адвокат виж жъл.страници за ексиденти



Тема Re: koli-zastrahovkaнови [re: cлoнa]  
Авторaбe (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 05:25



ми предполагам 4е и сега мога да я репортувам, ма аз просто не знам какво то4но да правя....
имам и телефонния номер и номера на колата, ма ако така я репортувам май-6те стане много голям проблем... аз не искм да и правя мръсно, ма също не искам да си правя мръсно и на себе си....
не не знам какво то4но да направя...
за това си мислех за hit&run щото ми се стори добър вариянт.... тоз от застраховките му казах какво е станало... той каза 4е за тях няма зна4ение дали ще рапортувам, или не.... това много ме у4уди, ма сега ве4е си го обяснявам, щото на тях явно все някои ще плати, и на тях не им пука кой...
мойте застраховки са USAA...

и мерси за отговорите, мисля 4е ми помогнахте доста, щото явно идеята с hit&run не беше добра...

ми тогава какво трябва да направя....
аз ще я питам пак за номер на застрахователна полица, ма тя много не иска да ми я каже... ако не ми я,
тоз номер на кола на мойте застрахователи ли трябва да го кажа, или на полиция....

оф.... ебаси майката.....
сори 4е ви занимавам, ма много са обърках нещо с тез застраховки....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.