Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема за пореден път се убеждавам, че светът е малък!нови  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано02.08.04 03:19



какво ми се случи преди малко? излизам набързо от къщи, за да купя малко кисело мляко, че беше на привършване и нямаше да ми стине и за печените тиквички и за таратора. и понеже сравнително бързо напазарувах в магазина, реших че имам достатъчно време да се отбия в близкото кафене хем да си купя едно студено berry extraordinary за охлаждане, хем да зи взема от готиното кафе на зърна, което свърши сутринта.

влизам в кафенето, в което не съм била сиурно повече от месец и на касата ме посреща един приятно усмихнат младеж, с прям, светлосин поглед, който ме поздрави по фамилно име! толкова ме изненада, че без да продължавам да се чудя откъде го познавам и дали не ми е запомнил името последния път като съм била тук, направо го попитах как така ми знае името?! оказа се, че е един от канселърс на дъщеря ми в следучилищната програма, при което ведна си спомних как се казва - Питър обясни ми, че през лятото работи тук и на есен пак ще се върне парт-тайм в училището и изпрати много поздрави на дъщеря ми! много приятна изненада в този толкова малък свят!

п.п. освен това, докато го питах кое дикаф кафе ще ми препоръча, разбрах че имало кафе без коефеин, което е органично произведено, т.е. без никакви химикали и веднага реших да го пробвам в името на здравословното пиене на кафе! черпя с органично дикаф всички, на които им се пие кафе тази вечер



Тема Re: за пореден път се убеждавам, че светът е малък!нови [re: чepивaмп]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано02.08.04 03:33



Брех, и какво е туй чудо и где да го намеря (не кансълъра Питър, кансълър си имам в къщи , а органичния дикеф - баси, то звучи като лишено от кеф!). Леле, сега Калинчето ще се просълзи от радост, че проявяваме такава загриженост за здравето си и за добруването на обществото.



Тема Re: за пореден път се убеждавам, че светът е малък!нови [re: no_bs]  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано02.08.04 03:36



и аз не знаех, че имало такова чудо до преди малко Kaldi's - това е специализираноto кафене с вносно кафе откъде ли не. a бранда на кафето е: terra linda. ако искаш, направи сърч с гугъла и може да намериш къде още се продава

за Калинчето и аз се сетих! хубаво е да имаме повече подобни здравословни поводи за радост!



Тема Re: за пореден път се убеждавам, че светът е малък!нови [re: чepивaмп]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано02.08.04 03:53



Абе така като чета Калинчето и изведнъж ме посече страховитата мисъл....ами я си представете, че срещнете мъжа/жената на своя живот и се завихри безумна , неземна любов, абе- летите над 7 мото небе, над 9th cloud и прочие дивотии и изведнъж, в една уханна , люлякова вечер той/тя , като на филм с чудовища , извднъж се трансформира в Калинчето.....Малиииии, страх....и почва да ви пили и трие сол защо не си миете зъбите със сода за хляб вместо паста, защо не знам какво си ( не съм чела цялото и творчество, но тва с пастата за зъби цял живот ще ме разсмива сутрин и вечер и винаги като си ги мия) и со он и со форт....Просто представяте ли си какъв таш....., пардон, бъзик на съдбата би било това.....Слава богу, че си имам нормален мъж, бррррр

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Блахххх ди-каф т'ва ми звучи като фат фриинови [re: чepивaмп]  
Автор Dilithium (d.batch)
Публикувано02.08.04 03:53



Я аз да си приложа една хай карб хай фат диетка.
Биричка бекс със суджуче и кашкавал.
Вие ги пийте там тия кафета мафета :))))) ТИ дикафа си е негърска пот направо.
Майтапя се чери не вземай навътре :))) Аз кафе не пия затова.



Тема Ох, как обожавам здравословния начин на животнови [re: Floridian]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано02.08.04 04:00



....В късната неделна вечер, когато съм си задоволила сетивата и системите от всякакъв вид, сексуалността му тръпне уморена, алкохола приятно ме е засилил, а цигарата е последното допълнение към всичко. И вие момичета , черовни и славоохотливи, с прекрасно чувство за хумор, вашите постинги ме оставят без дъх



Тема Re: Блахххх ди-каф т'ва ми звучи като фат фриинови [re: Dilithium]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано02.08.04 04:05



Хади, хади. кат се върнеш в БГ ще пропиеш и дикаф и бикаф и всякво. Иначе как ще си правиш срещите, то се вика "кафе" ма се пие всичко



Тема Re: Ох, как обожавам здравословния начин на животнови [re: sofianka]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано02.08.04 04:13



Ми нали сме на един хал - и двете сме се повърнали преди ден-два, задоволили сме каквото не сме могли в БГ и сега- освен да се повеселим по стар БГ стил , какво друго , аааааааааааа . Не мога да взема насериозно, колкото и да опитвах, онези постинги...с чашата вино, с димящата цигарка и с доволно примъркващ мъж наоколо, когото съм нахранила с БГ неща, грозно и селски пренесени през всички митници и прочие проверки, просто не мога да се тръшна и да мисля за апокалипсис...сега..... Ако трябва да зобя соя и да пия чай от трънки, отиде ми не хумора, ми не знам кое по дяволите....

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Шъ тъ замоля!нови [re: Floridian]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано02.08.04 04:22



Дъ ни мъ стряскаш тъй баш преди лягане, щот' мои да сънувъм кушмари и да н'съ наспа кат' хората и после утре сабаале неа моа да бегам както требе. Така че шът, ако убичаш!!!!



Тема Re: Ох, как обожавам здравословния начин на животнови [re: Floridian]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано02.08.04 04:22



Ма . чашата вино, тя направо просташко голяма. Мъжа ми е загубил всяква кръчмарска култура. Този път от бг не съм взела и една зарзала. Омръзна ми, честно. Виж цигарите и ракията, едва ли някога ще ми омръзне да пренасям. А ако знаеш колко грънци съм си донесла(всите здрави), заедно с битовите завеси и кратунките, звънци, лопатари и прочие, направо да си дигнеш личността от флоридско та чак тука. Един скромен агнешки бут ще украси трапезата ми тез дни, съвсем екологично, разбира се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.