Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Много ми са смешни гидоветенови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано21.07.04 19:55



Като обикаляме някъде все се намира място, където някой да обясни КОЛКО Е СТАРО ТОВА ИЛИ ОНОВА. В повечето случай е около 200 години...И ми идва да се скъсам от смях! При нас църква, която е на толкова години не е нищо особено, началото на моя град е от близо 2000 години, както и на много други градове в България. А те са тръгнали да се хвалят с това!
Не изпуснах възможността да си направя гавраНА 4 юли във Вашингтон имаше концерт в Air and Space Museum. Та седнах до един американец и почнах да си разглеждам една банкнота от два лева. Попитах го коя година са създадени САЩ и след това му показах датата на смъртта на Паисий, казвайки му че той е част от новата ни история.Датата беше ако не се лъжа три години преди да бъдат създадени САЩ



Тема Re: Много ми са смешни гидоветенови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторGoliam Patriot (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 20:07



Bravos! A taka! Kaza li mu go...
Ti si istinski balgarin



Тема Re: Много ми са смешни гидоветенови [re: Goliam Patriot]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 20:40



i na mene tova mi pravi vpechatlenie.Niakoi durjavi kato amerika primerno,pravat BIZNES ot tova!Pecheliat miliardi ot turisti.Otidete niakoi put na statuqta na svobodata,primerno v subota i gledaite za kakvo stava duma!Ot nai-malkoto ne6to praviat istori4eska zabelejitelnost.I gurcite primerno sa su6tite-pokazvat nqkuv kamuk i bil istori4eski,6toto na nego sedql 10 min edi koi si...A na6ata durjava sus vsi4kite si curkvi,razkopki ot rimsko vreme,trakiiskite grobnici...pe6terite,sedemte rilski ezera...Abe mnogo sa,to nqma smisul da gi izbroqvam,no misulta mi e 4e ne mojem da napravime turizam ot tova koeto imame!Ako imahme nahod4ivostta na amerikancite primerno,da bqxme napravili Bulgaria edna ot nai-pose6tavanite strani v sveta i 6tqxme da sme bogata strana!



Тема Re:ideal petrov,...нови [re: Bravo]  
Авторlena (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 05:12



Hodih v tukashnata biblioteka i tursih neshto za trakiyskite sukrovishta.Okaza se che imat 3 knigi za trakite,obache ne gi davat za chetene vkushti,poneje im bili chast ot t.nar. "core collection".Emi ,kak togava shte se prochuem po sveta,sled kato do nay-golyamata ni gordost nyama nikakuv dostup?????!?!?!!?!??
Inache,bravo za ...dvata leva.hubavichko si im pokazal.Mnogo e vajno vsichki bulgari,koito sme po sveta -nazavisimo za kolko vreme-da pokazvame nay-dobroto ot sebe si,zashtoto predstavyame stranata si.Da izglejdame dobre,no i da znaem istoriyata si!Az ,naprimer postoyanno iztukvam, che kogato sme suzdali Bulgaria,USA daje ne e bila na kartata na sveta!Taka trybva !Stiga sme hlenchili,zashtoto ne ni podhojda!!!!!!!!!!!



Тема Re:ideal petrov,...нови [re: lena]  
АвторHamerikanez (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 16:15



Ama putko smotana, amerikanzite mnogo dobre znajat che sa mlada durjava i fakta che ti im go iztukvash te pravi da izglejdash mnogo jalko



Тема Re:СПЕЦИАЛНО ЗА ГОРДИТЕ БЪЛГАРИнови [re: lena]  
Автор az12345 (pisna mi wsi4ko)
Публикувано22.07.04 16:35



ТОЗИ ПОСТИНГ Е СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕЗИ, КОИТО СЕ ПЕНЯТ, ЧЕ СА ГОРДИ БЪЛГАРИ, АМА ПИШАТ НА МАЙМУНИЦА, 'АЙДЕ СТИГА С ТАЗИ ПОЗА НА "ЧУЖДЕНЕЦИЯТА"!!

1. Като отваряш прозорец за мнение, в горния десен ъгъл има КРЕДОР и до него едно копче.

2.Лев клик на него ти дава 4 реда, EN, BP,BG и "схема на клавиатурата".

3.Лев клик на BP te wkarwa na Bylgarska foneti4na.

4. Втори лев клик ти дава отново тези 4 реда от точка 2.

5. Лев клик на "схема на клавиатурата" ти отваря малко прозорче в горната част на екрана със схемата на клавиатурата и ВСИЧКИ български букви!!!

6. Понякога буквата Ю се намира на мястото на "\" в горния ред на клавишите, след =.

7. Препоръчвам ти ВР, защото тя е най близо фонетично до латиницата.

8. Лично аз не бях писал (на "машина", на компютер)на български 36 г, за 2 дена прописах с много малко грешки, и за такива грешки никой няма да ти се смее или обижда, това са "писарски" грешки.

9. 'А да те видя сега че схващаш обяснения и ползваш кирилица


ПС - Когато пишеш в прозореца на мнението, схемата си седи в горната част на екрана, и не ти пречи да пишеш. Тя изчезва, ако смениш азбуката, но можеш да си я върнеш винаги. След 1-2 дена тя вече и няма да ти е нужна.



Hm..zna4i..tuk li da pokazwam kolko sam ostroumen..a're niama nujda<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от az12345 на 22.07.04 16:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от az12345 на 22.07.04 16:39.



Тема Re:Кирилицатанови [re: az12345]  
Автор Бopиc. ()
Публикувано22.07.04 16:58



Добре си го написал, но след като и аз няколко пъти се хабих, стигнах до извода, че това е въпрос на инат и някакво криворазбрано самочувствие за някои хора да бъдат различни. Срещу такива няма смисъл да се вадят аргументи, че кирилица се инсталира съвсем лесно, свиква се за 2 часа и има около 5-6 различни букви от латиницата...



Тема Re:Кирилицатанови [re: Бopиc.]  
Автор az12345 (pisna mi wsi4ko)
Публикувано22.07.04 17:37



За сега двама вече прописаха кирилица, не е само инат, а и липса на упътване.

Освен това думата "инсталирване" плаши, а с КРЕДОРА е лесно. И не винаги инсталирване на кирилица в компа е практично.

В моята клавиатура има 3 азбуки, но не кирилица. За да ползвам кирилица И в профила, трябва да работя с таблица до мен...не практично. Е, Кредор'а е ОК за постингите, в профила - латиница

Hm..zna4i..tuk li da pokazwam kolko sam ostroumen..a're niama nujda


Тема Re: до Ленанови [re: lena]  
АвторFas (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 18:08



Би ли споделила, какъв точно ти е проблема, гугутчице небесна



Тема Re:Кирилицатанови [re: az12345]  
АвторФac (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 18:14



Прди година-2 и аз писах на латиница, опитах на кирилица и вече свикнах. Лично на мене не ми пука кой как пише и какво пише. Диалог да става...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.