Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Тема Флиртът с очи! В кои щати е забранен и ЗАЩО?!?  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано10.04.04 06:50



Преди изветно време един познат ми каза, че в някои щати на Америка(не знам в кои, обаче), ако гледаш прекалено настойчиво една дама в очите може да се счита за сексуално насилие или нещо подобно и може да си изпатиш в съда и т.н.?!?

Някой знае ли ги тези щати и може ли да даде повече инфо?!?

Благодаря в аванс.

Поздрави
Кукера

Няма страшно щ'ом има брашно, лесна работа ша съ оправиме!


Тема Re: Флиртът с очи! В кои щати е забранен и ЗАЩО?!?нови [re: Kykepa]  
Авторebola (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 15:38



Kuker, chetiri wuprosa imam kum tebe:

1. na kolko si godini?

2. kak taka moje da gledash niakoi w ochite, ako toi ne iska da te gleda teb?

3. ako se gledate dwamata w ochite (prekaleno nastoichiwo), kak se razbria koi tochno kogo harass-wa?

4. Toia twoi poznat, sluchaino opita li se da ti prodade Brooklyn Bridge






Тема Re: Флиртът с очи! В кои щати е забранен и ЗАЩО?!?нови [re: ebola]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано10.04.04 21:23



каква е офертата за Бруклин Бридж

closer than appear


Тема Re: Флиртът с очи! В кои щати е забранен и ЗАЩО?!?нови [re: ebola]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано11.04.04 00:08



1.Аз съм пълнолетен!
2.Не съм казал, че гледам някой(жена) в очите, когато той не иска!
3. Ето тук в този отговор на въпроса ти ме интересуваше, ако и двата се гледаме, но тя рещи да ме прецака, може да каже, че само аз съм я гледал и тогава аз съм виновният?!?
4. Моя познат нищо не се опитвал да ми продаде, а само спомена

и 5-то аз по-принцип като видя хубава жена се заглеждам,
даже казах снощи на една черна, която беше ватман на една мотриса(за метрото говоря), че е хубава и тя ми благодари за това.
И цветя на почти непозната черна(негърка) съм подарявал и то пред приятеля й. Това признавам беше малко рискован ход!!!

Та така и не разбрах има ли такъв закон и в кои щати?!?

Няма страшно щ'ом има брашно, лесна работа ша съ оправиме!


Тема Re: Флиртът с очи! В кои щати е забранен и ЗАЩО?!?нови [re: Kykepa]  
АвторTerminator (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 02:26



Hey Кукер, не се стягай толкова на глупости бе брат ми.Няма закон за гледане в очи, но има закон за секшуъл харазмент.Какво точно е сексуален тормоз не е ясно регламентирано, но продължителните погледи биха могли да се тълкуват като такива и ако момичето извади дори един свидетел ти си изгорял.Затова бъди много внимателен на улицата, никога не заговаряй пръв момиче освен ако не си сигурен, че те харесва.Избягвай също така да оставаш насаме с непознато момиче, пък дори и с познато, защото тя после може да каже каквото си поиска - виж какво се случи с Майк Тайсън.Тук в Америка жените свалят мъжете, спират те на улицата да ти искат цигара, или пък те питат за дирекшънс, или пък ти предлагат бизнес...такива работи.
Виж в баровете можеш да си гледаш мадамите и да ги заприказваш колкото си искаш, защото после можеш да се оправдаеш, че си бил пиян.Това също носи рискове, на мен например веднъж ми налетя една подпийнала блондинка и ме тормози цяла вечер, пък беше и с мъжа си.Оня седи и гледа, и не смее да и се скара, добре че бармаката и каза, че съм и гадже, и да ме остави намира...Виж това с цветята на гаджето на черния ти е провървяло, но трябва да пробваш и с някой латинос, хехехе



Тема Абе ти да не си свалял приятеля и ???нови [re: Kykepa]  
Автор King (Red)
Публикувано12.04.04 04:03





-------------------------------

Тук там, тук там,
искаш да ти дам...


Тема Re: Флиртът с очи! В кои щати е забранен и ЗАЩО?!?нови [re: Kykepa]  
Авторkщш (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 20:28








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.