Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема do Boris (GrandMan) i negovata Kirilitsaнови  
Авторpistolet (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 17:22



Ne, Niamam "sluchaino namerenie da dobia kirilitsa na sobstvenia si komputar". V "badeste" sasto niamam. I specialno za teb ste prodalza da pisha na latinitsa. Da svikvash malko na besvkusitsa, bes da se gnusish. I ti pikaesh i pardish, nali?I drugo raboti varshish. S tova po- malko balgarin li stavash? Za teb:: opredelenieto na dumata "fonetichno" samo do tova ot dir.bg li opira? i vavedenata kirilista?
ami ako niamshe takava ? proveri kakvo znachi fonetichno, kato nachalno znachenie na dumata- ne e svarzano s klavishite na komputara ti. Nisto niama v tvoia komputar , nito v moia, i balgarinat ne zivee v komputara si, Borise. Tova dali si balgarin, e vapros na sartse. Niakoi balgari ne sa znaeli dori da pishat. A za teb kakvo e balgarin? - nesto poveche ot chovekat kato tsialo li? I zasto pluesh po balgarite, koito ispolsvat 4 i 6? Idi stani uchitel v balgaria, ne pishi tuk na chovek koito zane da pishe. Da, triabva da te uveria- imam perfekten pravopis. Zasegnah temata, zastoto mi napravi vpechatlenie efektat ot elektronnoto pisane- A tova dali az sam"branka sred obstoto more ot negramotnost"- koi znae?- moze i da sam, kazal si go.
za koeto ti blagodaria. drugo niama, balgarino.



Тема Re:нови [re: pistolet]  
АвторБopиc (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 19:37



Кирилицата не е моя, а на всички (и не само) българи...
Не съм плюл по никого (за разлика от доста хора в този форум), включително и по такива ползващи 4 и 6 както им прилегне.
Напълно съм съгласен, че "да си българин е въпрос на сърце", но останалата част от писанията ти няма да я коментирам, защото само демонстрира възпитанието ти.



Тема относно Бориснови [re: pistolet]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано04.02.04 19:41



Аз съм почитател на Борис.



Тема Re: do Boris (GrandMan) i negovata Kirilitsaнови [re: pistolet]  
АвторN(otn. Boris) (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 19:51



Pistolet, tozi Boris e anonimen, ne znam koi e Boris i niama znachenie, zashtoto e nepriatna lichnost ako sydia po pisaniata mu. No az poznavah edin Boris, koito s visokomerieto si i po silata na pravata, koito mu biaha da dadeni ot profesionalnoto i obshtestvenoto mu polojenie, uspia da prekasne bezvazvratno karierata na niakoi mnogo gotini hora i po tozi nachin gi napravi bakali v rodinata im, a drugi, koito ne iskaha da stavat bakali v rodinata imigriraha, i stanaha bakali v chujbina. Tozi Boris ot foruma naistina zvuchi kato Boris - nadmennoto laino, koeto poznavah v jivota
Izobshto ne se vryzvai na razni "fonetichni i sintaktichni" nadmenni laina.



Тема Re:нови [re: N(otn. Boris)]  
Автор liss (особен)
Публикувано04.02.04 20:12



Za razlika ot tebe, az ne gadaja. Boris mi e priatel i e svesten chovek.



Тема Re:нови [re: liss]  
АвторN (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 20:15



Sigurno



Тема За да не стават грешкинови [re: pistolet]  
АвторБopиc (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 04:03



(Почти) трогнат съм от личното отношение на форумците към моята скромна личност. За да не стават грешки все пак реших да поясня, че живея в Рочестър, NY, така че хората да могат да се ориентират дали съм този, когото познават. Не съм се регистрирал защото ми се стори доста заплетена процедура, а и какъв е смисъла от регистрации с измислени псевдоними. Все пак в последно време май само аз тук ползвам "Борис", а някой друг "Борко".

Що се отнася до N - никога не съм имал обществено положение (дойдох в САЩ като професионалист), нито някога съм имал желание (или възможности) да спъвам развитието на когото и да било.

Не влизам особено редовно във форума, но забелязвам някаква интересна цикличност в циничните изказвания. Преди няколко месеца сякаш бяха достигнали един максимум (предимно спрямо един човек), после имаше "кампания" за изчистването им (не че някога са изчезвали), а сега отново набират скорост, като даже и аз обирам част от номинациите...



Тема Re: За да не стават...нови [re: Бopиc]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано05.02.04 04:06



Не знам за другите, но аз съм ти почитател и без да те познавам лично.



Тема Re: За да не стават грешкинови [re: Бopиc]  
АвторБopko (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 04:29



Аз се подписвам ту акто Борис ту като Борко, щото в бързината е както ми дийде, но за да не стават грешки вече ще пиша само като Борко.



Тема Забравих да допълнянови [re: Бopиc]  
АвторБopko (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 04:53



Не и се хващай на пистолетката. Тя е тъпа като кифла с мармалад.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.