Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 20.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: hehehe...нови [re: блekи]  
АвторTerminator (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 07:09



E kak da ti obqsnq sega, za da me razbere6 po-lesno.Nqma pravila za pisane ili pravopis v internet kakto ti mu kazva6, sledovatelno nqma i pravopisni greshki.
Edno vreme, kogato si svyrzval kompiutrite edinstveno s kompoti, ne e imalo kirilica i horata sa bili prinudeni da pishat na latinica.Spazvaneto na gramaticheskite pravila ne e bilo lesno, makar i ne nevyzmojno.Ima ekvivalentna tablica na latinica koqto otgovarq na kirilicata, no e mnogo tejka za polzuvane a i ne vsichki q znaqt.Eto togava horata re6ili da premahnat pravilata za da stane po lesno ob6tuvaneto i da se gubi po malko vreme pri pisane.Capishi?



Тема Re: hehehe...нови [re: Terminator]  
Авторблekи (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 07:17



Благодаря ти. От теб получих просветление. В теб са си дали среща духовете на Христос, Буда и Кики-Мики ( понеже няма правила в Интернет братята Кирил и Методий ще ги наричаме Кики-Мики за по-удобно/. Така че щом накрая на постинга си ме питаш по еврейскому ,а ще ти отговоря по турскому: анадък.



Тема Re: За да не стават грешкинови [re: Бopиc]  
АвторN(priatno mi e) (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 07:23



Izviniavai, Borise and welcome in the club!
Az sym N(v skobki) i ot vreme na vreme se "izhojdam" po niakoi vyprosi v dira.
Nishto lichno niamam kym nikoi, samo izbivam "kompleksi" v klubcheto ni.
Are, kupon da stava, makar i virtualen



Тема Re: hehehe...нови [re: Terminator]  
Авторatl (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 08:12



a ti kade beshe po vremeto na kompotite?
borise(boris) eto ti chovek- razbira ot computri i ot
balgarski.



Тема Re: hehehe...нови [re: Terminator]  
Автор Yank1911 (непознат)
Публикувано05.02.04 21:45



If you are to use the Latin alphabet, just type your postings in English. We are all Bulgarians in America and suppose to speak the language. Aren't we? Do you believe in melting pot?



Тема Re: hehehe...нови [re: Yank1911]  
Автор Pistol (непознат)
Публикувано05.02.04 21:54



i will join you

sold out


Тема Re: hehehe...нови [re: блekи]  
АвторTerminator (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 00:39



Dimmelo me amoi...hehehe
Наистина не знам защо ти обръщам внимание.Говориш толкова несвързано и несмислено, че човек може да си помисли, че си глупав като плодова торта, хехехе.Каква е връзката между Спасителя, някакъв си прекосяващ мангал и солунските братя?Аз съм на бате Арни по малкия брат и съм железен....Comprende caliverga?
Не всички чужди думи са еврейски, интересно ми е обаче как си си взел виза за Турция....



Тема Re: hehehe...нови [re: Terminator]  
Авторблekи (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 01:14



Много мъка има по този свят. Поради преждеописаната причина извлечена от Йовковото творчество няма да се ядосвам и да ти обяснявам каквото , и да било.
Обиждай, не ти се сърдя. Явно в училище си наблягал предимно на щангите, а не на останалите предмети. Там е можело да научиш полезните уроци за иронията и сарказма. Хайде със здраве.



Тема Re: hehehe...нови [re: блekи]  
АвторTerminator (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 01:32



Да наблягах на щангите, защото останалите предмети бяха заети - това халки, висилка, трапец, кон, греда - забрави да се вредиш.
Е гледаи сега, ние и културата обичаме, обаче обичаме и създърма, и бахур...
И образованието го обичаме ама и бахура...а пък това изкуството колко го обичаме, и бахура ... а да и телевизията обичаме, и разбира се и бахура, и сладолед обичаме също....
Не съм те обиждал, просто казах, че говориш несвързано и не мога да разбера
за какво става въпрос.Колкото до сарказъма, каквото почукало такова се обадило....



Тема Re: hehehe...нови [re: Terminator]  
Авторблekи (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 02:28



Ето ти сам си отговори макар и с цената на малка логическа грешка. Това , че не може да ме разбереш съвсем не значи , че говоря несвързано. Ти си прецени сам какво е значението на тази логическа грешка за теб лично. Явно говорим на различни езици, макар че пишем на български. Сигурно е заради разликата между училищни предмети и спортни уреди. Явно в твоя случай са били заети уредите, а не предметите. Виждаш ли колко голяма полза може да има от изучаването на български език? С това смятам разговора ни за приключен. Тук съм ,за да се забавлявам , а не да се ядосвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.