Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отговор след интервю за гражданство?нови  
АвторЧakaщ (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 17:44



Знае ли някой какъв е законния срок за получаване на отговор след интервю за гражданство? И дали има значение в кой щат тече процедурата? Благодаря на всички отговорили с полезна информация, защото аз чакам вече 9 месец и още нямам резултат.



Тема Re: Отговор след интервю за гражданство?нови [re: Чakaщ]  
Авторpistolet (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 17:48



az taka chakah 12 mesetsa za da razbera che 1) sami zagubili faila
2) pratili mi bili pismo s otkaz- koeto az nikoga ne sam poluchila, osven ako ne e bilo otkradnato
3) otkazano mi be po prichini che ne sam rodila dete za 8 godishnata si vraska s bivhsia mi maz
4) nalozi se da hodia 4 pati v mestnoto INS za da otkria edna sluzitelka , koito mi obiasni kakav e sluchaia

na moi poznati im doidoha [pasportite sled edin mesets(ot kletvata)(ne interviewto)



Тема pistol's new highнови [re: pistolet]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано03.02.04 18:51



"3) otkazano mi be po prichini che ne sam rodila dete za 8 godishnata si vraska s bivhsia mi maz "

Tova otkade pak go izmisli? Zdravo ti raboti fantazijata. Ako sa ti otkazali poradi njakakva prichina, sas sigurnost ne e bila tazi. Inache, chetejki te, sam sigurna, che mogat da se namerjat prichini bol.



Тема Re: pistol's new highнови [re: Gia]  
Автор Kaлин72 ()
Публикувано03.02.04 19:11



Не се заяждай, това също е причина за отказ....особено ако си дошла с туристическа виза и си се омъжила тук! Знам и за други такива случаи на отказ...



Тема Има ли такова интервю ако... [re: Kaлин72]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 19:22



Има ли такова интервю ако си с зелена карта? Могат ли да ти откажат гражданство и по какви причини? Изключваме ако си терорист или обикновен престъпник!



Тема Re: Има ли такова интервю ако...нови [re: ....]  
Автор Kaлин72 ()
Публикувано03.02.04 19:35



Да, има интервю за гражданството.Предполагам питаш ако си спечелил зелена карта от лотарията, не от брак или от работодател....Има условия, които трябва да се спазват, за да получиш натурализация. Някои от тях са да си бил в САЩ най-малко по 6 месеца всяка за последните 5 години, да си си плащал данъците, да имаш добър морал.....Пише ги на сайта на ИНС...



Тема Re: pistol's new highнови [re: Kaлин72]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано03.02.04 19:45



Njama problem da vi ostavja da si gi prikazvate "sashiti s beli kontzi". Obadih se samo za da ne si pomisli njakoj, che kakvoto se govori, ima nesto obsto s istinata.

Ottuk natatak, smjatajte, che me njama.



Тема Виж тук:нови [re: Чakaщ]  
Автор Kaлин72 ()
Публикувано03.02.04 19:50







Тема Re: gia ima putka za ebane-saglasiavam seнови [re: Gia]  
Автор pistolet (непознат)
Публикувано03.02.04 21:46



Gia, za parvi pat ste se prisaedinia kam edno malko , no vse pak mnozinstvo koeto e reklo che ti si Nedoebana Kurva. Tai kato si ziviala v saksia i na tepsia, ne mislia che tvoite mnenia- chesto izvadeni ot web sites, sa po tsenni ot tezi, koito na praktika sa ispitani. Prichintat koiato sam istaknala po- gore za otkaz za grasdanstvo e avtentichen primer. NaisNaistina idi vzemi se naebi, a posle se naplachi, zaspala stara moma.
s Liubov:pistol

sold out


Тема Re: gia ima putka za ebane-saglasiavam se [re: pistolet]  
Автор Dilithium (d.batch)
Публикувано03.02.04 22:23



Не взимам страна във "спора" ви с Джиа.
Само да ти кажа, че не знам достоверен ли ти е случая или не, обаче принципно ми се струва, че тенденцията е към увеличаване на популацията било чрез емиграция (законна и незаконна), те ако искаха лесно ще ги натирят мексиканците и прочиие, не е трудно и никой не го прави.
Също така съм чувал, че при зелените карти печелят повече и се дават имигрантски визи повечето на семейни.
Не знам всичко това има ли общо в твоя случай, но едва ли това е причината при теб да не ти дадат гражданство....лош късмет може би?!?!

Administrator, root of all evil



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.