Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Da vi razkaja, be, sto da ne vi razkajaнови [re: Gia]  
Авторpistolet (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 05:36



Gia, iskreno ti sachustavm za maika ti i basta ti, ima i takiva koito otdavna sa si otishli- maiki i basti, no vse pak stiga s tova oplakvane-tova niam-onova niama-ami da ne mislish pak che v US vsichki sa kato teb- s rabota i s parno!!!!!????

GIA!!!! V US IMA MNOGO MNOGO BEDNI i ne samo balgari edvam svarzvat dvata kraia



Тема Re: Da vi razkaja, be, sto da ne vi razkajaнови [re: pistolet]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано17.01.04 05:45



Абе, пистолет, мама му стара, кон с капаци ли си или какво? Говорим за хора, които цял живот са работили честно и съзнателно и накрая са оставени да оцеляват в мизерни условия. Айде покажи ми къде са ТЕЗИ бедни в Америка? Не ми говори за мързеливите бели, черни и прочие цветове боклуци от гетата, които нищо на са направили, за да не са бедни. Не изпитвам съжаление към тях. 99% от хората тук имат ИЗБОР дали да допуснат да са бедни.



Тема Re: Da vi razkaja, be, sto da ne vi razkajaнови [re: pistolet]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано17.01.04 05:54



Mnogo se pitashe, kazah im. Dalech sam ot misalta, che v US njama bedni. Nikoga i ne sam go tvardjala. Az imam rabota, zastoto igraja po pravilata na igrata - gledam si rabotata i si zatvarjam ustata. Ako njakoj ne moje da proumee pravilata, problemat e iztzjalo negov.

Ot druga strana, ne izpitvam i kapka jalost kam povecheto bedni, bezdomni i drugi TUK. Za men, te sa izbrali da jivejat po tozi nachin. Njama prichina chovek, roden tuk, govorest rodnija si ezik, polzvast vsichki predimstva na systemata da se tarkalja po ulitzite. Dori i v naj-bednoto semejstvo da si roden, ako si trudoljubiv i ambitziozen, ima hiljadi nachini da se izmaknesh ot mizerijata. Stom nie mojem da go pravim, njama prichina da ne mogat i te.



Тема Re:нови [re: pistol]  
АвторFas (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 06:46



Аз съм не съм от тука, за малко съм и неразбирам, но наскоро ми гледаха на боб и ми се очертава пътуване до БГ... Ей, не знам кво е що е, но програмата е запълнена 300%, свързана с купони алк. натравания, и....абе мани.



Тема Re: да бе ... направо побеснях като те прочетохнови [re: Debora]  
Автор Kaлин72 ()
Публикувано17.01.04 17:57



Ама много сте ми смешни като се запънете така...добре, в България е много зле, хората умират под път и над път, няма пари, .....сега добре ли се чувстваш???? Смешници.....



Тема Re:greshish, no bsнови [re: no_bs]  
Авторpistolet (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 19:02



idi malko na uchiliste i uchi sociologia i togava kazi che chernite , koito sa razdani v getata izobsto i m a t .....shans

j lo zatova e obosestvaivana- tia dava nadesda


ti govorish za bolkutsi , rasdani tuk- takiva veche se rasdat i v bg- te sa sasto se rasdat boklutsi..shansa navsaikade e ravnostoen....kogato si RODEN bokluk i izrastnesh v getoto ..za kakav shans mi govorish......moze bi ti prilicham na kon s kapatsi, no ti si chovek s rozovi ochila , koito si uspaila da si kupish v us



Тема Голяма глупостнови [re: Kaлин72]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано17.01.04 19:02



е да си мислиш, че който и да е от изказалите се го е направил с цел да се чувства по-добре. Не че е нещо ново някой да не може да излезе от рамките на собственото си мислене и да не е в състояние да разбере, че някой друг не мисли задължително по същия модел.



Тема Re: Mila , hubava Giaнови [re: Gia]  
Автор pistolet (непознат)
Публикувано17.01.04 19:10



........ako ti beshe rodena tuk/us/, ti niamashe! da si tova koeto si sega
mnogo e vazmozno da beshe i edna ot tezi "na ulitsata', izbarli da badat tam
tvoait shans e bil imenno che si bila rodena v BG i si imala otgore na vsichko i shasna da doidesh v us....

zelaia ti da preuspiavash i da slavish imeto balgarsko
s lubov:
pistol

sold out


Тема Re:greshish, no bsнови [re: pistolet]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано17.01.04 19:12



Когато си роден в гетото имаш същите шансове като всеки друг да ходиш на училище, да влезеш в колеж (даже ще имаш предимство, ако си малцинство) и да си намериш работа. Не казвам, че по тази рецепта гарантирано ще станеш богат, но ще имаш дом, храна и нормални условия за живот. Само че за много хора е по-лесно да оправдават собствения си мързел с липса на шанс. Именно затова Джей Ло е обожествявана - защото за много хора тя е модел на просперитет, постигнат чрез шанс и кара някои хора да вярват, че и те могат да спечелят същата "лотария".

И за да не се въртим в кръг, пак ще кажа - да, може би имал един много малък процент хора, които по някакви други причини не са имали шанс, но това е по-скоро изключение отколкото правило.

А розовите очила не е важно къде съм си ги купила. Важното е, че сама съм изкарала парите, за да си ги купя, ако разбираш какво имам предвид.

И нали знаеш изтърканата, но все още вярна максима - който иска го прави, който не иска - търси оправдания.



Тема Re:greshish, no bsнови [re: no_bs]  
Автор pistolet (непознат)
Публикувано17.01.04 19:18



malko propuskash: horata se rasdat zaedno sas shansa si, nie ne se rasdame RAVNI, kakto kazvat :"Jesus loves Black and White, but he prefers...Johny Walker"

priemi moeto izvinenie- za ochilata samo imah predvid che gi polsvash za us- a ima hora , koito naprimer gi polzvat za bg. tova e.

sazaliavam che taka i ne pihme kafe s bira s teb, no iavno dokato boaidisvash kuhniata, ne ti e ostanalo vreme! sheguvam se- bira i kafe- ili ednoto ili drugoto-niama da sme kato Jesus, yo!

hrania nadesdi da otidem zaedno pone na plaz tova liato- i bez tova sigurno sme se zasichali na Horseneck beach-po tozi nachin mozem zaedno da vavesdame riostyle bikini

sold out



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.