Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 01.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема reckless drivingнови  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 05:23



Привет на всички. Карах с 88 мили/час на 65 мили/час отсечка и ме гепиха. Ще ходя на съд в началото на октомври - какво да правя? Между другото гонех самолет и закъснявах - това ще помогне ли?

Какви са глобите някой знае ли?



Тема Re: reckless drivingнови [re: Toni]  
Автор c23O (Шоп)
Публикувано15.09.03 06:36



mnogo zavisi ot stata i grada kak ste procedirat s teb, mo samo ste ti kaja che imam priatel koito go spriaha sas 110mph na limit 55 i se razmina s $800 bez da mu vliza v rekorda.



Тема Re: reckless drivingнови [re: Toni]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 06:40



Az imah podoben sluchai na 40mph biah s 56 triabvashe da izbiram,da hodia na syd ili na uchilishte.Izbrah vtoroto zashtoto ti otpadat tochkite kogato si minal uchilishte/to e za edin den/ i platih okolo $140 jiveia v AZ.



Тема Re: reckless drivingнови [re: c23O]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 07:01



южна Virginia,а иначе съм в N.C. в момента.



Тема Re: reckless drivingнови [re: Lucky]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 07:05



Ако ми предоставят такава възможност ще е супер.



Тема Re: reckless drivingнови [re: Toni]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано15.09.03 09:23



Здрасти пич,

това че си гонил самолет изобщо няма да ти помогне с нищо.
Обикновено на тикета пише колко пари трябва да изпратиш като глоба, за да не ходиш на съд. Избираш или едното или другото. При плащане, признаваш вина. Ходенето на съд оспорва констатацията на полицая.
Прочети си тикета внимателно. Бъди подготвен.
Good luck! Моли се полицаят да бъде възпрепятстван да дойде на делото. Прощават на всички.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: reckless drivingнови [re: Oптимиcт]  
АвторБaй Любo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:11



Аз пък досега не съм виждал тикет на който да пише колко е глобата. Само те питат дали се признаваш за виновен и трябва да решиш на тъмно -- без да знаеш колко е глобата.

Самата глоба е пропорционална на скоростта, която при теб не е кой знае колко (88 - 65=23). Мисля че ще се отървеш евтино -- м/у $50 и $100. Смущяващото е обаче че не те обвиняват в спиийдинг, а в реклес драйвинг -- туй не знам как ще го отреагираш.

За сметка на това щом са те хванали в друг щат, шансовете да ти го лепнат на рекорда са минимални. Мен като ме хванат си плащам -- само гледам да е в друг щат (в кунектикут карам кротко).



Тема Re: reckless driving [re: Бaй Любo]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:35



Привет и на двама ви,

на тикета ми пише: "reckless driving: speed" и ченгето ми каза, че трябва да се ява в съда - не мога да платя предварително. Смятам да проверя с един приятел адвокат тези дни - какви са възможностите ми.



Тема napravo se radvam [re: Toni]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано15.09.03 20:10



kati pro4etox tova tuka napravo se radvam 4e ne ziveem tam,bax mu mamata za edno previsheni da xodim v sada i da davam masa para na advokata.....BTW njamate li antiradari tam?



Тема Re: Тони [re: Toni]  
Автор Borislav (анти)
Публикувано15.09.03 21:04



Тони, по-добре е, че трябва да ходиш на съд. Причините са две:
1. Ако полицаят не се яви, делото автоматично приключва в твоя полза.
2. Ако си кротуваш по време на "процеса", обикновено съдията намалява глобата и ти дава възможност за "traffic school". За еднодневния клас се плаща също, но общо взето е много по-евтино, отколкото да плащаш по-висока застраховка през следващите 3 години, докато нарушението ти е в досието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.