Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 01.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема kym momichetataнови  
Автор Meow (cat)
Публикувано06.06.03 06:35



Otdavna si haresvam nqkoi ot drehite na Victoria's Secret (ot katalozite i on-line), ne sybiram obache smelost da si porycham neshto, zashtoto ne obicham da kupuvam neshto bez da sym go probvala, a ne obicham da se zanimavam s returns. A i koi ti garantira che shte ocelq razmera s tochniq fit ot 1-2 pyti ... Vyprosyt mi e , ako ste si kupuvali neshto, standartni li sa razmerite ili malko po-malki? I gore dolu dovolni li ste ot kachestvoto ili ne?
Govorila sym si s priqtelki, no te osven beljo drugo ne sa kupuvali.

P.S. Veche imam malko natrupan opit v tozi forum i znam che nqkoi ot nqkyde shte se nameri da ne mu haresa temata mi (prozqvka). Molia vi ne si habete vremeto da pishete, no ako vse pak tvyrdo ste reshili che trqbva da si izleete loshotiqta verbalno- oh well ...

Dano nqkoi mi otgovori seriozno i s nuwnata mi informaciq ...che v momenta ima Semi- Annual Sale ! hehe

Mersi

Curiosity killed the cat .


Тема Re: kym momichetataнови [re: Meow]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 06:42



I az sam haresvala njakoi nesta v katalozi, no ne gi porachvam po absoljutno sastite prichini... Dori ne opira vaprosa samo do razmera. Moje i materijata da ne ti dopadne, kolkoto i dobre da e opisana.

Az pak se izkushavam ot tozi ot dosta vreme

(mnogo nesta sa imported from Europe ili napraveni ot imported from Europe materiali), no prosto ne mi se zanimava. Too much hassle... makar che moje da se opita... ne sa i skapi.

Ako reshish da probvash, razkaji vpechatlenijata si.



Тема Re: kym momichetataнови [re: njakoj]  
Автор Meow (cat)
Публикувано06.06.03 06:48



Newport News syshto imat interesni neshta, a cenite sa super privlekatelni, obache i ot tiah za sega sym stoiala nastrana, poradi syshtata, catalogue shopping only politika..

Curiosity killed the cat .


Тема Re: kym momichetataнови [re: Meow]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 06:58



Kato sadi chovek po nomerata v magazinite... prosto ne moje da se razchita... Tuk, za razlika ot BG, neprekasnato pravjat drehite po-golemi ot realnija nomer. Az, naprimer, normalno nosja 6, no po edno vreme ustanovih che pochnah da nosja 4, bez da sam otslabvala... Znajat si horata, rabotata - karaj choveka da se chuvstva dobre, ta da pazari. V BG, kakto povecheto nesta, vsichko e obratno na vsjakakva logika - pravjat gi vse po-malki i po-malki, ta da ti razvaljat nastroenieto. Poslednijat pat kato bjah tam, vlizam v magazin i se oglejdam za nomera, kojto znaja che nosja - 42-44. Prodavachkata me izglejda unistojitelno ot gore do dolu i mi zajavjava che mi trjabval 46-48!!! Che ako na men mi trjabva 46-48 (pri polojenie che sam 6 petite), a naj-golemite nomera sa maj 54, drugite jeni kakvo nosjat?

Moje bi trjabva da si haresa chovek edin katalog i da probva. Dori i da ne uluchish ot 1-ja pat, za v badeste ste znaesh.



Тема Re: kym momichetataнови [re: njakoj]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 07:12



zdrasti,
sigurna sum 4e ako popitash v klub "Moda" ili dori "Kozmetika" shte polu4ish dosta otgovori.
Az to4no ot Victoria's sicters ne sum kopuvala i ne znaia ina4e bih izkazala vpe4atlenia.



Тема Re: kym momichetataнови [re: njakoj]  
Автор Meow (cat)
Публикувано06.06.03 07:16



petite e da visochina , nali ? ili se byrkam ?

ti kolko si visoka ?

az sym visochka -177 cm i ponqkoga kupuvam Tall, no v 85% ot sluchaite ne mi se nalaga

Curiosity killed the cat .


Тема Re: kym momichetataнови [re: j]  
Автор Meow (cat)
Публикувано06.06.03 07:18



ami az si mislq che shansa nqkoi da mi otgovori tuk e po-visok, no mowe i da byrkam

Curiosity killed the cat .


Тема Re: kym momichetataнови [re: Meow]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 07:19



Da, za visochina e. Az sam znachitelno po-dreben chovek - kam 1.60.



Тема Re: kym momichetataнови [re: Meow]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 07:20



I v "Kozmetika" i "Moda" ima jeni, jiveesti tuk. Povecheto ot tjah kato che li ne se pojavjavat v tozi club, taka che moje da opitash i tam.



Тема Re: kym momichetataнови [re: Meow]  
Авторj (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 07:21



dano si prava
mojesh da pusnesh postinga i tam, i tuk
taka shansovete sa pove4e




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.