Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Браво муцка:)))нови [re: njakoj]  
АвторПoчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 21:14



"Ako mojeshe da vzemem obsto reshenie za totalno ignorirane, na avtorchetata steshe da im stane bezinteresno i stjaha da me mahnat - zakon za estestvenija podbor. No javno ne moje da se postigne."

Да разбирам ли "да се махнат" вместо "да ме махнат"? Тогава изречението има смисъл.

А "No javno ne moje da se postigne" е най-смисленото нещо което съм прочел от теб. Защо:

Вас муцките с безкрайните ви високоинтелектуални теми за моди, копитца, некадърни пътеписи за пътувания до разни села, явни и прикрити самохвалства и др. достатъчно ви игнорират. Погледни си по-внимателно последните теми. Освен вас трите муцки рядко се включва някой друг, освен друга случайно минаваща през форума муцка или някой, който така тънко ви иронизира, че даже и не се усещате. НО ВИЕ НЕ СЕ МАХАТЕ!!! Можете да си пишете във форум Жени или Мода. Можете да си пишете личните съобщения в някой американски форум - достатъчно негативно пишете за България и за масата в този форум. Можете да си чаткате в ICQ-to, да си пращате майлове, да си говорите по телефона, да се срещате всяка събота в различен град (нали можете да си го позволите), да си пишете писма......Игнорират ви, но вие стоите. И отново: No javno ne moje da se postigne

PS: В София има няколко нощни клуба с подиуми за танцуване. Винаги има борба между муцките коя да се качи най-високо да танцува. В някои заведения муцките даже танцували по масите. Една даже поставила стол на масата и се качила на него да танцува.

Айде да видим дали ще се сетите вие муцки защо го писах това за клубовете?



Тема Re: Браво муцка:)))нови [re: Пoчитaтeл]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 21:19



Nikoga ne sam tvardjala che sam bezgreshna. I az pravja pechatni greshki, osobeno kato barzam. Ta pravilno si razbral izrechenieto - da se chete "da SE mahnat".

A koj s kogo obstuva si e negova rabota i sasto se upravljava ot estestvenija podbor.



Тема Re: Браво муцка:)))нови [re: Пoчитaтeл]  
Автор K.Д.K. (Лошият герой)
Публикувано06.06.03 21:22



Бравоо !!!



Отечество мило любя,
неговият завет пазя;
но себе си, брате, губя,
тия глупци като мразя.


Тема Re: Браво муцка:)))нови [re: njakoj]  
Автор malkia ()
Публикувано06.06.03 21:23



taka e....





Тема Re: Браво муцка:)))нови [re: Пoчитaтeл]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 21:28



Каквото и да пишеш, губиш си времето.

Многократно сме ти обяснявали под всички форми и никове, с които се подвизаваш, но ще ти го кажа още веднъж - нашите теми никому не пречат. Обособени са, не е нужно да ги четеш, нямаме по повече от една на страница. Който ги харесва е добре дошъл в тях, който не ги харесва може просто да не им обръща внимание.

Ако това досега не ти е станало ясно, значи си толкова интелигентен колкото звучиш .



Тема Re:predstavitelna izvadkaнови [re: priatel]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 21:35



Ne moga da go napravia. Tova bi oznachavalo prekaleno obvurzvane. Osven tova az za razlika ot teb smiatam, che tova, koeto pravia v momenta e proiava na mnogo opasen navik, koito moje da dovede do seriozni socialni posledici.

Ha-ha! Posle az sam bila mnitelna i sam vjarvala v konspiratzii!!!;-)))

Abe kakvo me buzikash.
Don't be a chicken! ama-ha. Kak az, chicken. Az iam hora na zakuska. Nishto ne znaesh ti.

Chovek si smenia nick-a samo za malko i iska da e priatel s vsichki i go obzemat liubovni chuvstva i izvednuj stava chicken.

Ti si smenjash nick-a mnogo chesto "prijatelju", obache vinagi te hvastam! Naistina li iskash da se radvash na vsenarodna ljubov i ne smeesh da izkajesh 2 mnenija pod edno i sasto ime? Vjarno e, ti vijdash, che razni bezimenni kuchentza, fly-by-night operators, koito nikoga ne sa dali smisleno mnenie, sa parvite koito pravjat analizi na horata, koito sa imali doblestta da im dadat vazmojnost da si sastavjat vpechatlenie za tjah. Ta maj si chicken! Sorry! Sramota, v tvojata oblast...



Тема Re: Браво муцка:)))нови [re: Пoчитaтeл]  
Авторpriatel (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 21:35



Ami i az poslednia put kato biah na diskoteka dansah na masata i na taburetkite. Daje oburnah edna ciala masa s vsichko na neia, kato v sushtoto vreme izpusnah chashite s alkolec, koito noseh (no bez da padam - mnogo ottrenirano izglejdashe i chak kato se oburnah vidiah kakvo e stnalo i mnogo se smiah). Az biah purvia, no posle vsichki se raztancuvaha po taburetkite kato vidiaha kvo e hubavo.
Zatova i haresvam tolkova diskotekite v Boston...

Vsushtnost v diskoteki sum pravil prostotii, koito normalen chovek ne moje da si predstavi.

Reshih, che triabvashe da vmetna neshto naburzo za diskotekite, zashtoto vidiah, che zatova govorite...



Тема Re: Петте черни точки на Българският Емигрантнови [re: K.Д.K.]  
Автор Di__ (непознат )
Публикувано06.06.03 21:56



Zneash li mislih nad dumite ti i sapostavjaiki bulgarina s amerikaneca naprimer, smiatam, che niama razlika!?! Nima mnogo amerikanci ne sa marzelivi i ne mogat da se realizirat v sobstvenata si rodina, makar che tia im predlaga mnogo poveche ot kolkoto Bulgaria predlaga na bulgarina!?! Mnogo ot tezi "cherni tochki", za koito pishesh sa obshtochoveshki i se otnasiat za vsichki hora, nezavisimo ot kakva nacionalnost sa. Не мислите ли?



Тема Re:predstavitelna izvadkaнови [re: njakoj]  
Автор K.Д.K. (Лошият герой)
Публикувано06.06.03 22:02



Невероятно си глупава ! Ако си мислиш че имам нужда да пиша под няколко псевдонима заради теб - прекалено си вдигаш мизата.

Съжалявам моме, не вървиш. Хайде " Настана вечер, месец изгрее, работата свърши а аз отивам да разпускам по плажа"

Ти не се коси, при теб вечерта ще мине отново във форума.

Отечество мило любя,
неговият завет пазя;
но себе си, брате, губя,
тия глупци като мразя.


Тема Re:predstavitelna izvadkaнови [re: K.Д.K.]  
Автор malkia ()
Публикувано06.06.03 22:11



Ако си мислиш че имам нужда да пиша под няколко псевдонима заради теб - прекалено си вдигаш мизата.

Tja otgovarja na prijatelja, ne na teb.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.