Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: gramatikнови [re: пak тoй]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 01:22



Podobno mnenie moje da ima samo njakoj kojto ili jivee v BG (taj kato ne si dava smetka za kakvo stava duma), ili v oblastta mu na rabota ne se polzva klaviatura. Kompromisi pravjat samo tezi koito pishat s 2 prasta na kakvato i da e klaviatura.



Тема Re: Perinнови [re: Aifeliin]  
Автор !!Mapлa (WhatEver!)
Публикувано29.01.03 01:24



Ти май си просиш.....да си регна около 120тина ника...и да ти дам резултати от гласуването....а?
Дип ,че не ми се занимава сега......ама знае ли човек, каква чивия ще ми избие



Тема Re: Perinнови [re: Perin]  
Автор !!Mapлa (WhatEver!)
Публикувано29.01.03 01:26



Дай една графика на съзвездието "Голямата Мечка"
Кефско



Тема Re: До Мърла:нови [re: :)]  
Автор !!Mapлa (WhatEver!)
Публикувано29.01.03 01:29



Хаха...бе я си го начукай бре
С такива уроди като вас....по къв начин очакваш да комуникирам, а?
Аре у лево...



Тема Re: НЕ ИСКАМ МОДЕРАТОР !!!!!!!нови [re: d.batch]  
Автор !!Mapлa (WhatEver!)
Публикувано29.01.03 01:34



Определено е така.
Остави другото......но искат да направят форума с опция...с която ще могат да пишат само регистрирани потребители.
А това означава ,че съвсем ще замре форума.
Много пъти съм чела интересни мнения от нерегистрирани както и полезна информация и т.н.
А колкото до целта....а тя е да се избегнат спамаджйите , които не са чак толкова много и да се спре достъпа на някои потребители до форума....това е напълно глупав подход.
Мислиш ли,че не могат да пишат под друго име ако ПОЖЕЛАЯТ?
Могат и да си правят ежедневно регистрация....и какво от това?!
Хората просто си правят веселото.....а някои си груби...защото с такова са им отвърнали.
Нали знаеш поговорката.....Каквото повикало, такова се обадило.



Тема Murla - na vsiako garne....нови [re: !!Mapлa]  
Автор Aifeliin ()
Публикувано29.01.03 06:50



Phlupak triabva da sloji !
Tia sama si prizna che nevrotichka i niama tarpenie da chete go kraia postingite
Mnogo hubavo che si takava natokana entusiastka i tolkova dobre priakzvash i t.n. - ama po-dobre ti da si namerish da ......na nikoi pone malko da zamalchish.
Omraznalo mi e ot takiva s akal na 17 g koito izbivat kompeksi po forumite - e drunakash intersni gluposti - pone za tova te biva imash shto gode vaobrajenie :)
Aide kuklo Leka vecher i sanuvai.........

Philadelphia Loves You Back


Тема Re: Murla - na vsiako garne....нови [re: Aifeliin]  
Автор !!Mapлa (WhatEver!)
Публикувано29.01.03 07:42



Хех ти направо не се чуваш какво приказваш......намерил си на кой да казваш ,че е с акъл на 17..ти май никак не ме познаваш...не ти и трябва.
Какво очакваш, да бъда сериозна и възпитана в този форум ли?Хехе..майтапи си правите нещо.
Малко се замисли и в случая кой избива комплекси във форума ?
Хаха щракна ли ти?..щракни му и ти
Глей приятелче.....бас ловия ,че на години си поне два пъти по-голям от мен...но акъла ти е толкова плитък ,че не можеш да дъвчеш дъвка и да ходиш....ха де......седни и подъвчи
Което в общи линйи ни най-малко ме засяга....капиш?!
А ти никак не ставаш за модератор с тези лични нападки и .....се месиш навсякъде.Нямаш увереност в себе си, не разсъждаваш логично и отгоре на всичкото не можеш да не отвърнеш на удара с удар.....е що за модератор ще си?......
Не издържа изпитанието.....
Сори майна......
Аре.......аз бегам и сънувам.....палячо.
Не се засягай.......аз си дрънкам простотйи.....даже сама си ги чета и се смея....хаха....понякога кат ме удари хормона се чудя откъде ги раждам такива.....ама в клуба за Попържни по ме бива.......бе....улях се нещо.....аре.



Тема Големи дрънканици...нови [re: rpaмaтиk]  
Автор Peвoлюциoнe® (с голям пищов)
Публикувано29.01.03 07:50



...,умнико. Зависи как го казваш. Може да се приеме, че думата след многоточието трябва да започне с главна буква. Май много ограничено мислиш и нямаш данните за това, което се опитваш да си. Точка!



Тема Re: Murla - na vsiako garne....нови [re: !!Mapлa]  
Автор Aifeliin ()
Публикувано29.01.03 08:19



Marlichke :)
NIama da sporia s teb kakav chovek uj e triabvalo da bade moderator-a zashtoto
1. Post-nah officialnite pravila na Dir.bg koiti si imat tehnite iziskvania i nai=malkoto e da "otvrashta na udara"
2. Dumata sama govori za sebe si ( moderate - or)
3. Sigurno za 20-ti pat za takiva kato teb koito ne chetat postinigite a samo brashtoliat ( tipichno po jenski - na koeot samo si kazvam :)) - Kato si peesh Penke le, koi li te slusha :)) ), che sam NIAMAL ideiata az lichno da stavam moderator.
Ama vie Plovdivchankite ste mnogo otvoreni be komshiikte :)) - aide az shte sam na BG Euforiya koito iska da si prodaljim spora tam
(tova pak za 2x godinite mi ot kade go izmisli ?)

Philadelphia Loves You Back


Тема Re: Murla - na vsiako garne....нови [re: Aifeliin]  
Автор !!Mapлa (WhatEver!)
Публикувано29.01.03 08:23



Хехе....нещо се бъркаш.....съвсем не съм от Пловдив.....майна
Откъде ли пък ти хрумна ....хаха
Ади....найт найт




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.