Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 07.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Старата тема на нов глас !!!нови  
Автор Kyp Дo Koлeнko (Кур Български)
Публикувано16.01.03 10:13



Както обещах, ето и някои от снимките в книгата на Кирилка.

Засега ги оставям без коментар.






Българио, Българио по какъв начин те срамят...

Отечество мило любя,
неговият завет пазя;
но себе си, брате, губя,
тия глупци като мразя.


Тема Re: Старата тема на нов глас !!!нови [re: Kyp Дo Koлeнko]  
Автор malkia ()
Публикувано16.01.03 10:42



Oh, rodoljubetzo!

Strashna rabota si.

11:4 za bulgarite sreshtu siganite kat gledam tvoite snimki



Тема Re: Старата тема на нов глас !!!нови [re: Kyp Дo Koлeнko]  
АвторN (Burkani - uraaaa!) (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 12:56



Nai-mnogo me kefiat snimkata vyv vlaka s konduktorkata i snimkata v kuhniata sys zatvarianeto na burkanite - mili rodni kartinki :-)



Тема Re: Старата тема на нов глас !!!нови [re: Kyp Дo Koлeнko]  
Авторmartyn_bg (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 16:45



Еиййй не им се откъсна от сърцето да сложат и една снимка я на Александър Невски, я на Рилския Манастир, я на театър Иван Вазов, Етъра, Велико Търново, Орешака, Мадарския Конник, Аладжа Манастир...
Явно е било по лесно да се изщрака едно филмче в Столипиново и айде давай. Ако заглавието на книгата бе "Битът на Българите след 1944" - снимките са горе долу ок. Ама да изперкаш заглавие "Cultures of the World - Bulgaria" и да сложиш тези снимки си е предателство. Не казвам, че Кирилка ги е сложила, по интересно ми е къде са сега михлюзите като бай ти Любо да почнат да ми обясняват, че са си сьвсем нормални снимките (за заглавието на книгата)
Мен пък най-ме изкефи амбулантния търговец пред Лада-та с руска регистрация - къде е културата и къде е Българията?



Тема Re: Старата тема на нов глас !!!нови [re: malkia]  
Автор Kyp Дo Koлeнko (Кур Български)
Публикувано16.01.03 18:27



Аве малък не си глупаво момче ама реагираш така понякога. Коя снимка според теб си струва да бъде показана в книга за България ? Тук не става въпрос за циганите само..

Отечество мило любя,
неговият завет пазя;
но себе си, брате, губя,
тия глупци като мразя.


Тема Re: Старата тема на нов глас !!!нови [re: Kyp Дo Koлeнko]  
Авторbulgaristanez (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 18:49



ti ostavi drugoto ami kakvo razpraviash...



Тема мартине, мартинее...нови [re: martyn_bg]  
Автор бaй Любo (#!/usr/bin/ksh)
Публикувано16.01.03 20:13



Най ме кефят такива предсказуеми и манипулируеми като теб. Покаже им някой снимки и те веднага скачат натам накъдето (КДК, партията, поредния вожд) им посочи. Ама да се потрудят да пият вода от източника и да си съставят собствено мнение -- кой че се аби! Книгата е предателство и това е.

Напомняш ми Вуте дето казал "Най-мразим да мислим"


п.с. и дефинирай кво е "михлюзи" да знам дали да се чувствам обиден.

Редактирано от бaй Любo на 16.01.03 20:17.



Тема Интересното е че МартиМнови [re: бaй Любo]  
АвторPREDATOR (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 20:37



плачеше като преебана путка за модератор когато го
обиждаха а сега си позволява да обижда теб.



Тема re: Monitor style posting ot Liuboнови [re: бaй Любo]  
Автор martyn_bg (непознат)
Публикувано16.01.03 21:08



Не се чувствай обиден (не знам какво точно е значи, но баба ми я използуваше в смисъла на опък, инатчия човек).
Моето мнение е повлияно от фактите изложени до момента: Заглавието на книгата versus Снимковия материал. КНК си е краен, супернеманипулируем човечец дето и с железни доводи не можеш да му повлияеш и би трябвало да ти е станало ясно, че нещата, от които аз съм недоволен в случая нямат нищо общо с неговите гонения по Кирилка. Ти чисто по йезуитски избягна да кажеш дали снимките са адекватни на заглавието на книгата и започна да ми градиш психологичен профил (тея Сократовски номера минават при някои, но не и при мен) Върни се назад и си попрегледай постингите - май няма нито един "про" всичките са "анти" - и щом не мразиш да мислиш, помисли си защо е така. Май ти си човека, дето не може да преглътне и да признае, че черното не е бяло та ако ще Господ да му го каже. В предишен постинг някъде ти казах, че и самата авторка признава, че снимките са кендз, а ти по голям защитник и от нея се извади.
Ако решиш да "ре:" на постинга, съвета ми е да кажеш нещо по темата, а не личностно.



Тема Re: Интересното е че МартиМнови [re: PREDATOR]  
Автор martyn_bg (непознат)
Публикувано16.01.03 21:20



Ха-ха-ха, предатор си, ама от по дребните, дето чакат в тъмното докато вечерята свърши. Явно съм те настъпил някъде (където си бил под друг ник) и сега още се пенявиш - явно е имало защо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.