Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Eh, Vovata!нови [re: no_bs]  
Автор Gia ()
Публикувано28.06.06 22:28



Spored men, po-skoro interesite na horata se promenjat. Vsastnost, sigurna sam, che tuk bihme mogli da sme mnogo po-activni i da sme si mnogo polezni s obmjana na info po ejednevni vaprosi, svarzani sas segashnija ni nachin na jivot, rabota, prekarvane na svobodnoto vreme, a ne tolkova sas spomenite ot BG. Koj znae zasto vseki strani ot tezi vaprosi... No i tova si ima objasnenie. Po star roden obichaj anonymkovtzi (a i registrirani mahlenki) ste pochnat da mu brojat parite, kastite, kolite, i t.n i da go obijdat nezavisimo dali go namerjat za beden ili bogat.... dokato na chovek mu pisne.



Тема (швед)нови [re: no_bs]  
Автортpoлcoн (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 22:33



за момента хората са ваканции, отпуски, по басейни и т.н., а и много теми от сорта "пръдла, ре: пръдла - ти па си дрисла, ре:ре: пръдла - и ти си дрисла и твоя е дрисльо" се навъдиха та раята губи интересанте.



Тема Re: Eh, Vovata!нови [re: Gia]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.06.06 22:34



Абсолютно. Всеки е вдигнал гарда, защото действително писва от махленски истории. Но това е положението - в дир-а човек трябва да "съжителства" и с хора, с които в реалния живот или не би имал вземане-даване или ще е при съответните условия, които ще възпрепятстват въпросните махленщини. В една от старите теми миналата седмица направо се учудих колко по-чистосърдечно сме си говорили - там с Мяу за приключенията на американците в България.

=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!


Тема Re: (швед)нови [re: тpoлcoн]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.06.06 22:40



Е да де, ама този феномен се наблюдава още от зимата. Е, има и проблясъци де. Интересно е обаче как различните клубове имат различен развой. Онзи ден се вяснах в 30-40 и на първо четене ми се стори, че продължават да са си като "малко сплотено семейство". А ние тук сме върл капитализъм и "човек за човека е вълк".



=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!

Тема букурещнови [re: no_bs]  
Автортpoлecky (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 22:45



ми колкото и ерЕтично (да няма недоразумение с правописа) да звучи остава - ми щот няма модератор (за добро или лошо)



Тема За трол-латвиец - Тролкевичяннови [re: тpoлecky]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.06.06 22:54



То и в 30-40 няма мод, но разликата между онзи клуб и този според има демографски и лайфстайл корени.

=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!


Тема от сърк амсиз, мала азиянови [re: no_bs]  
АвторTpoлyrлy (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 22:58



ми ша сменяме клубовете 'начи



Тема За Тролигашвили - от Армения с любовнови [re: Tpoлyrлy]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано28.06.06 23:05



Не мога така лесно да изневеря на родното гнездо.



=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!

Тема Re: За трол-латвиец - Тролкевичяннови [re: no_bs]  
Автор artur* ()
Публикувано01.07.06 13:14



Ми то и този клуб можем да го кръстим нещо като "30-40 Българи в Америка"-а?!




Life is far too important a thing ever to talk seriously about it...


Тема Re: Eh, Vovata!нови [re: Gia]  
Авторdjerman (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 06:47



Vovata ne se zabravia. Velik e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.