Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 05.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Da nosja li flagche "clubs.dir.bg/BulgariWAmerнови [re: cherry pie]  
Автор malkia ()
Публикувано07.12.02 21:28



A inache -da, nosi flanelka ssas znak dir.bg. struva mi se niama da sbarkash

Znaesh li plateni saitove ot koito da si ja porucham? i da stane za 10 chasa blizo ;) she im platja i na tjah edna smetka za toka ako trebe - hehehe.

A inache imam edno bulgarsko zname tuka - moga da doida sus nego - mene mama lichno mi go prati ot Bulgaria - pokraj svetovnoto - ama nie ne uspjahme togava i da wlezem wuobshte, puk za klasirane da ne govorim.





Тема Re: Da nosja li flagche "clubs.dir.bg/BulgariWAmerika"нови [re: LBCman]  
АвторBULGARA (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 01:55



Znachi da razbiram, che ti si Kalojn......
OK! We'll find you there...
Are you handsome....ouch.................................



Тема Re:cherry pieнови [re: cherry pie]  
АвторBULGARA (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 02:04



Taka.............Mila mi "cherry pie" or whatever sweet cake you are,

molj da ne mi se pravjt analizi otnosno tema "otvoreni"!
Vsjkakvi SISTEMI gi ima, a ti jvno si ot p-starichkite: OT ZATVORENIE, koito ne priemat innovations!
Taka che go ahead and have Fun i ne se pritesnjvaj za neregistriranite.......
Shte me zabelegish. dorii da ne me poznavash, vinagi pravj vpechatlenie! Dobro!
Have a good one and enjoy!!!!

p.s. Shte se ubedish, che ponjkoga, makar i rjdko umut i hubostta vurvjt ruka za ruka. Kolkoto i da ti e chudno...
Samijt givot e prehodno neshto, kakvo stava za tuj narechenata KRASOTA...


BULGARA /neregistirana/.



Тема Re: Do Mis Hubava Bulgaraнови [re: BULGARA]  
Авторcherry pies (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 03:37



Gospozitse Bulgara
Na "mila"se govori samo v klub'eva i Eva'
Sto se otnasia do otvoreni i zatvoreni sistemi- Dori i kato si otvoria sistemata, koiato spored te mi e "zatvorena", ot tvoite postingi nisto ne me e okrililo osven sobstvenoto ti vashistenie ot samata teb, no v tova nima nisto losho.
Obache, men me interesuvat imenno novatori. kato Usmivka , naprimer. Ti NE si novator-za men. A tova che ne is registrirana men ne mi e problem- na MAlkia mu e problem che as ne sam- ta mu obrarstam vnimanie na naivnika- parvo da te registrira tebe, a posle da se vsira v moia hubost.
Mila mi....hubavitse, postni si pak snimkite, che gi ispusnahme
Da vidia ia z kak um varvi s krasota raka za raka- v tvoia sluchai de, ne v moia....



Тема Re: Do Mis Hubava Bulgaraнови [re: cherry pies]  
Автор malkia ()
Публикувано08.12.02 06:09



btw - tova che si neregistrirana s nishto ne te krie... mislja che d.batch, ili njakoi drug tam ot programistite, ili admin-serverite kaza trick po kojto pone mozhe da se prosledi otkude postwash...

malko trudno i dosadno da gledash logovete i da sravnjawash... no ako wuw moja post imam da kazhem kartinka, i ti na tvoja browser ne si zabranil/zabranila kartinkite, ili puk minawash prez 9 proxy-ta w deseto (i edno stiga) - to moga po logovete (ot moja server) da widja pone otkude postwash...

Dali shte trugna da go pravja, ili ne - neznam... ne mi se zanimawa neshto...

prosto ti kazwam che ne si nedostupna/nedostupen ;) (tuj de mozhe i da si - chisto predpolagam).

Problema s neregstiranite, kakto i BULGARA e che ne vinagi mozhe da se vjarwa koj postwa ot tozi postjannen nick - tova mi e problema... No kakto i mene ne mogat da me zadulzhat da pisha na kirlitza, taka i az tebe ne moga da te zadulzha da se logwash sus njakakuw opredelen nick. Emi golem praz obshto wzeto ;)



Тема Re: Do Mis Hubava Bulgaraнови [re: malkia]  
Авторcherry pies (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 18:45



az sam zena, sladak svincho, i to ne edna , a tri navednaz- postvam(e) ot kADETO NI PADNE(estestveno poniakoga i ot edno i sasto miasto)
PAK I DA NI OTKRIESH KAKVO)))))-kakto sam kazvash- golem pras, no poneze darzish na registriranost i spomena che veche si navit dori i na moderator- ta zatova te bazikame
oh, i butilka rom......



Тема Re: Do Mis Hubava Bulgaraнови [re: cherry pies]  
Автор malkia ()
Публикувано08.12.02 20:16



Privet bulki !

Razbiram wi - shte wi ostavja da si zadovoljawate nuzhdite po tozi nachin - javno pomaga

prosto wi dawam suvet - che anonimnoto postwane ne e istinsko anonimno postwane.

Ah, da i butilka rom, a puk anonimnoto intriganstwane w mrezhata e priznak za... (baah znam li za kvo)

Cheerz



Тема Blagodarim na vsichki....нови [re: malkia]  
АвторLBCman (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 00:33



...koito doidoha. Nadiavame se da ste ostanali dovolni. Sled niakoi drug mesec pak.



Тема Re: Blagodarim na vsichki....нови [re: LBCman]  
Автор BabyRoyette (A.D.I.D.A.S.)
Публикувано09.12.02 04:05



edinstvenoto skapano e che triabva da si 21+... Ta nali e BG kupon! Ama are karai...

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER

Редактирано от BabyRoyette на 09.12.02 04:06.



Тема Re: Blagodarim na vsichki....нови [re: BabyRoyette]  
АвторLBCman (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 04:31



da, mnogo shibano se poluchi. Minalia put ne ni praviha problemi ama toia ne ni se razmina. Vapreki che e BG kupon, jiveem v California i si ima zakoni. Drugia put shte e na miasto kadeto niama da ima podobni izdunki, ili pone taka se nadiavame.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.