Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Cac kotka do BG  
Авторno good (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 21:43



Niakoi da ima ideia kakvo ti iskat V BG kato vnasiash kotka,niakakvi vaksini ili neshto ot roda?



Тема Re: Cac kotka do BGнови [re: no good]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано11.10.02 22:06



zavejdash ia na veterinar i te i davat vsichki neobhodimi vaksini...
znam kak e kato nosish kotka ot BG tuk....
pitai kak shte putuvash d aBG s kotka?...Shte ti pozvoliat li da ia durjish v kabinata ili triabav da ia davahs na bagaj? KAto noseh moiata zaviseshe ot tegloto na pisanata....
pitai si veterinarnia doktor...



Тема Re: Cac kotka do BGнови [re: doktorka]  
Авторno good (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 22:38



Za patuvaneto vsichko e uredeno,samo pitam kakvo ste mi iskat v BG,zashtoto ne iskam da mi iztarsiat niakakva prostotia da se chuda kakvo da pravia,zatova pitam niakoi koito go e pravil.Dali iziskvaniata na veterinarite sa edni i sashti?



Тема Re: Cac kotka do BGнови [re: no good]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано12.10.02 00:43



Shte ti iskat rushvet, to drugo ne im triabva.




Тема Зависи от котката ХЕ ХЕ, ако е някоя готина мадаманови [re: no good]  
Автор d.batch (незаинтересован)
Публикувано12.10.02 00:58



Ще ти трябват кинти, зелно и гущери.
Количеството е важно.:)))))


Най - много нашите митничари да те натоварят с някаква измислена тарифа.
Ще искат : в брой, кеш , сухо и на ръка.

WHEN YOU PLAY WITH THE BULL YOU GET THE HORN


Тема Re: Зависи от котката ХЕ ХЕ, ако е някоя готина мадаманови [re: d.batch]  
Авторke-ke-to (Нерегистриран)
Публикувано12.10.02 01:10



abe ja se otkaji ot tova,shte si kupish kotka ot Bulgaria.Bulgarkite(kotki) sa po hubavi ot amerikankite.I po-eftino shte ti izleze za 5 leva samo i njama da davash na mitnicharite nikakvi $$$.



Тема Re: Cac kotka do BGнови [re: no good]  
Автор Tania (happy)
Публикувано13.10.02 05:04



Az syshto pytuvah s kotka,no ot BG do USA,a obratno mislia che shte triabvat pak syshtite vaksini koito praviat i v BG.Za svedenie letiah s chehskite aviolinii edinstveni te pozvoliavaha da byde do men na sedalkata predi 2g.sega niamam predstava koi drugi pozvoliavat tova.



Тема Re: Cac kotka do BGнови [re: Tania]  
Автор Aнaл-o-kвиcт (говори с гза си)
Публикувано13.10.02 07:00



Надали ли вече и те разрешават. Пък и не е етично. Ето примерно на мен сестра ми нищо против котките няма, даже ги обича, но е хипер алергична към котки и ако попадне в обхвата на подобно животинче получава хрипове, подуват и се очите и буквално се задушава и може да пукне! Едва ли някоя авиокомпания би поела тоя риск!

Тръц - Пръц


Тема Re: Cac kotka do BGнови [re: no good]  
Авторat.tz (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 02:27



njma problem. moj otide natataka i se varna. samo se obadi na veterinara v sofiiskoto letishte. i go vozi na sedalka a ne na bagag



Тема maleeeнови [re: no good]  
Авторhora (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 04:09



che lud narod doshel v Amerika , maleeeeeeeeeeee
Vzemete si i akvariumite bre hora, moje i nekoe domashno smokche da zanesete v BG. Az lichnno bih zanesla edin skunks ili racoon ako tova ne mi kostva nishto, samo za da me e kef da ohapiat i skunksa da opruska mitnicharite , mamicata im




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.