Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ПОМОЩЩЩЩ -ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!нови  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано01.04.02 03:08



АХАХАХАХА........Майтап!!!!!!Честит 1-ви април!!!!Хахаха Ха да видим колко хора ще си признаят ,че са се вързали.Аз се вързах сама....хехехе........нали си е Български празник и си щурееме.
Чести и Heappy Easter!Поздрави и много много виртуални целувки и приятелски прегръдки за всички вас.





Dark despair around me.


Тема Re: ПОМОЩЩЩЩ -ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: in*clueless]  
АвторDarvo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 03:20



abe da ti kaja az ti se vyrzah...tuka e o6te 31-vi,7:31 pm...
Happy Easter i na teb ...



Тема Re: ПОМОЩЩЩЩ -ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Darvo]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано01.04.02 03:24



Ахахаха да бе да!!!!!ТО и тука е 31ви март....6:25 pm обачеее аз си карам по Българско време...ахаха даже си имам и часовник с Българското си ни време ахаха абе щура съм.Направо ме завладява мисълта да Побългърча няколко американци.......успешно до тук.Опитвам се да си създам максимална атмосфера както вкъщи..даже слушам и Пернишко радио ахахахххххххххх....Побъркала съм се напълно.


Dark despair around me.


Тема Re: ПОМОЩЩЩЩ -ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: in*clueless]  
АвторDarvo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 03:32



Ami ne znam za amerikancite...takiva tvyrdoglavi hora ne sym sre6tal...shopite sa si pi4ove pred tqh, e az sym ot Sofia...hehehe.A ti qvno si dosta po na zapad ot men.Az sym v NJ...



Тема Re: ПОМОЩЩЩЩ -ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: in*clueless]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано01.04.02 03:38



az po princip si cheta novite postingi - ako na tova mu vikash vryzvane



Тема az puk si namerih vchera stotarka i ne se maitapiaнови [re: in*clueless]  
Автор Tanika (кадифена)
Публикувано01.04.02 07:17



Shto da si luda be!
Ne si!
Ako ti si luda i az sum luda, puk az ne sum, pone moichkia taka kazva
I az su slusham radio horizont po internet, i sledia Po sveta i unas i to v 8 vsiaka vecher si gi play-vam za da e suvsem kato unas ;)
Osven tova si poluchavam i nedelnik i gledam tv7dni nazivo, kakvo da pravish, ot rodnata zemia moze da se izbiaga, ot korenite si ne ....

Just be yourself!


Тема hey BTW....нови [re: in*clueless]  
Автор Tanika (кадифена)
Публикувано01.04.02 07:19



zanesh li , che na 12 April e den na kosmonavta....
ha ha ha ha ha ha ha

Just be yourself!


Тема Ха Ха хаааааанови [re: RollinStoner]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано01.04.02 08:35



КАто гледам над 130 са я видяли...ама никой почти не си е признал..както и да е!!!!Таника хехе незнаех за деня на космонавта ама ако искаш можем да полетим заедно
А аз каква съм ли??Аз не съм луда аз съм откачена ахахахах..отсекъде,я вижте как ми се нервят хората и аз направо си признавам каква съм....от тука ще разберете каква съм ахаха....

Абе тука по нета има баси и случаите чесно.Ахахах И аз съм луда ,луда луда ама чак пък да се самозабравям в лудостта си и да се превъзнасям е това е направо .....хм?няма такава дума за това,като я измислят ще ви я кажа.....би трябвало да е една от всички гадни думи събрани на купче....ахахаха.....ае цунки на всички.BTW даже се чудя как на ония в клуба им отделих толкоз време да си се забавлявам а забравих да разкажа на Durvo за вчера хахах.....ся отивам айде цунки а и Таника,Честито!!!!!!!!!Да черпиш ;о))За стотачката......ахаха

(BTW-Ако наистина някои погледне оная тема в онзи клуб,да не си помислите че е сериозна,но наистина не съм сериозна макар че на пръв поглед звуча сериозно...просто дразня народа ахаха....много ми се връзват...малей то чудо !!!!Даже си се чудя как им отделих толкоз време да пиша глупости там.хаха

Dark despair around me.

Редактирано от in*clueless на 01.04.02 08:39.



Тема Re: az puk si namerih vchera stotarka i ne se maitapiaнови [re: Tanika]  
АвторSinuhe (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 20:42



Hey, hey! Tanika, mozesh li da mi kazesh kak bih mogul da poluchavam Nedelnik????



Тема Re: Ха Ха хаааааанови [re: in*clueless]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано01.04.02 21:07



Mila in*clueless, chestit 1vi April i na teb i vsichki v kluba!!!
S pozhelanie za mnogo ysmivki i veselo nastroenie!!! Za men tozi den e mnogo spetsialen,zashtoto dnes imam rozhden den.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.