Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 06.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Veche mai ne sum bulgarkaнови  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:35



Veche ne razbiram priatelite si v BG. I roditelite si dori ne razbiram poniakoga. Kato govoria s BG mi se struva che sa non stop piani i govoriat bezmislitzi.
Siakash govorim na razlichni ezitzi i az opredeleno veche se zatrudniavam da razbera tehnia. Purvata godina beshe razlichno. Togava pomneh kakvo beshe v BG i imah oshte obsht ezik s tiah. Sega se chuvstvam kato izvunzemno kogato im se obadia. Imam chuvstvoto che vsichki misliat samo za pari i sa stanali mnogo prodajni.
Kogato spodelia che ne razbiram nishto, te mi kazvat da ne se prietsniavam - tova bilo zashtoto toi/ tia bil/a "sduhan/a".. A tova mi go kazvat za mnogo hora..
Siakash stava vupros za kazarma - za tam mai sum go chuvala tozi termin. Vse edno v BG e niakakva goliama bezmislitza (kato v kazarmata) i se iziskava uslie da zapazish razuma si i da ne se "sduhash". Naistina ne moga da razbera kakvo stava tam, kakvo tochno iskat da mi kajat i kak sa.

Veche ne sum bulgarka. Veche sum "bulgarka v chujbina" (s priatelite si v chujbina se razbiram prekrasno..)
Samiat fact che stoia tuk i si pisha s niakakvi nepoznati hora vmesto da sedna da pisha na priatelite si v BG e pokazatelen.

Spodelete vashia opit.
Vie taka li ste? Razbirate li oshte "bulgarski"?



Тема Re: Veche mai ne sum bulgarkaнови [re: Eleya]  
Автор4yk (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:43



Da ti kaja struva mi se, che tam mnogo hora sami se navivat kolko sa zle i kakva "bezmislica" e dyrjavata. Che e zle spor nqma, no ne chak tolkova :)



Тема Re: Veche mai ne sum bulgarkaнови [re: Eleya]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано25.03.02 19:59



Az s roditelite mi nyamam nikakuv problem,no ne moga da kazha sushtoto za priyatelite.Naistina govorim na razlichni ezitsi i veche napravo sa mi dosadni.
Kakto i da e,tova ne mi e osnovna grizha.



Тема Re: Veche mai ne sum bulgarkaнови [re: Eleya]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано25.03.02 20:07



mda... imam edna prijatelka tuka - tja e ot 6 godini - i chesto dokato govori wmukwa anglijski dumi - az si misleh che njama da go pravja tova - ama i az pochnah... A sum samo ot 2 godini i 3 mesetza

I se seshtam sega za edna bulgarska peviza (kak i beshe imeto) - deto se beshe wurnala w BG i si ja spomnjam togava po televiziata kato govoreshe - kak beshe zabravila bulgarskia. Togava mi se struvashe che se prestruwa (koeto wsushnost mozhe i da e bilo istina) - ili mozhe bi wupros na moda?

Kamelia Todorov(a)... da!!!! tja e!

Um tzaruwa, Um robuwa, Um belia delfin


Тема :)))нови [re: Eleya]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 20:36



xexe, spoko, Eleya, vsichko ti e nared
malko reality check-a ti biaga, no znaesh che tova e normalno
niama kak da znaesh che v BG horata veche zapochvat da vazpriemat stranata kato ludnica (a nie znaem che tia si e tochno tova) - propusnali sme carskite istorii, to ot tam e pochnalo, a sega da znaesh kakvo bezumie e - tzare, mizeria, ciganski buntove, Lili Ivanova v Playboy (ne e smeshno), Misho Shamara izpalnitel na godinata na MM. shto te niama da go vidish - chakai da pogledna kam prozoreca...:)))
Ti si psiholog, sigurno gi razbirash tia "statusi"
kato se vidim, jivot i zdrave shte ti razpraviam. kupona e goliam, no da go gledash otstrani
Knives out (vednagaaaa),
Ariel
Sofia BG



Тема Re: Veche mai ne sum bulgarkaнови [re: Eleya]  
АвторBulgarin (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 20:44



Zdrasti,

Geshkata ne e v teb. Az jiveia /za sega/ v bulgaria i tuk naistina e malko tegavo, no problema idva ot samite hora. Te se navivat sami i habiat izlishna energia /v ogomni kolichestva/ da se vaikat kolko e zle vmesto da ia izpolzvat sushtata tazi energia da si go napraviat po-dobre ili pone ponosimo dobre. Tuk ima prekaleno malko polojitelni hora i dokato tova ne se promeni polojenieto shte si ostane takova



Тема Re: Veche mai ne sum bulgarkaнови [re: malkia]  
Авторju (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 21:17



Ako govorish za Kamelia Todorova i az si mislia che se prestruvashe i to mnogo grozno.



Тема Bulgarinнови [re: Bulgarin]  
Автор4yk (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 22:16



Ne sa malko be, ama ne mogat da se namerqt qvno. Mnogo si prav za energiqta i pravilnoto i nasochvane.



Тема Re: Veche mai ne sum bulgarkaнови [re: Eleya]  
Автор Bvlgari ()
Публикувано25.03.02 22:48



Vsyako neshto do vreme i vsichko se dviji v cikli. Kadeto e teklo, pak shte teche.

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.


Тема Re: Veche mai ne sum bulgarkaнови [re: Eleya]  
АвторMaker (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 23:15



Piana ti e glavata na teb bezmozachno sqchtestvo !Chudia se i se maia kak e vqzmojno za tolkova kratko vreme prestoi vqv nai tqpata dqrjava na sveta da ti promiat i malkoto mozachni gqnki koito si imala .Stegni se i se ogledai dear tuk chte bqdech zdqvkana i izpluta na bokluka ,ne se zablujdavai.Neznaia ot kakvo poteklo si ,no po nachina po koito razsqjdavach predpolagam si ot niskoto kachestvo hora .Ako e taka te razbiram i se izviniavam za zagubenoto ti vreme ot men .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.