Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 23.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Kato balgarkite drugi nqmaнови  
АвторSiguren sam (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 19:17



Do predi 2 sedmitsi ne mojeh da si predstavq kolko sa mi prinizeni kriteriite za jenite .Sled po4ti 1 1/2god v Boston daje irlandkite mi se vijdaha gore-dolu hubavi[tam e palno s irlandtsi].
V momenta sam v Sofia za okolo mesets i Gledam da go izpolzvam maximalno dobre.Samo dnes se prebih 2 pati na Vito6ka ot zaglejdane-dori vtoria pat zahapah mnogo lo6o edin stalb .
Leleee kolko sa hubavi vsi4ki jeni tuka.A napravo v sravnenie s amerikankite sa BOGINI.I da znaete 4e vaob6te ne se prevzemam - v Boton pez den bqhme na bar no prosto nqma mqsto za sravnenie.
Savsem slu4aino se zapoznah s nqkakvi novopristignali infantrymans i nqkakvi idioti ot KFOR i na tqh im e mnogo lo6o - v dobrq smisal na dumata s 4000$ zaplata.
Spomenah parite za6toto pedpolagam 4e pove4eto ot horata v tozi klub ne sa bili otdavna v BG no samo 6te vi kaja 4e bqhme na birariq s pehotintsite i kogato na vaprosa na edna tsitsiq ot NYC kolko e birata mu be6e otgovoreno 4e golqmata 0.5 Amstel e 1 lev.Pitat me kolko e tova i az im kazvam 0.40$-grobno mal4anie na masata.A da pove4eto se napiha ot 3 biri no tova e drugo ne6to.Sega nqkoi propiti amerikanski mozatsi-ot Utah izpadnaha v sastoqnie po4ti ravno na ujasa kato razbraha 4e v no6tnite zavedeniq ima momi4eta na po 15-16 godini[izglejda6ti na po 20-25]no tova e ne6to drugo.
Tuka ako ima6 1000$ na mesets moje6 da jivee6 kato deribei-piene bez pari i jeniii i to ne mnogo skapi.
A za balgarkite nqma kakvo da govorim sled kato 1 sedmitsa predi da si doida imah sre6ta s edno priqtel4e - perni6ko ergen4e na North Station i sedim i si lafim i poedno vreme gledam 3 dalgokraki madami-s raka na sartseto si priznavam 4e tova bqha 3 -te nai - krasivi jeni koito bqh vijdal za 1 1/2.I nie estesveno zapo4nahme- ''A tiq kvi sa ", A nakraq Go6eto vika ''Taq kak bi mi stanala na k...'' Pri koeto ednata se obra6ta i vika ''K'vo be maina-problem li ima?'' Bomba v asansiora-6tqh da pripadna-3 plovdiv4anki.
Eeeei kasmetliq sam az za 1 mesets iza posledno 6te kaja:

KATO BALGARSKITE JENI DRUGI NQMA I NE MOJE DA IMA



Тема Re: Kato balgarkite drugi nqmaнови [re: Siguren sam]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 20:51



Ariel tova ti li si be maina?



Тема Tova koeto e ad za edni e rai za drugiнови [re: Siguren sam]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 21:03



Mmmmdaaaaa...
Ne e za muje tuk. Verno, che sa grozni jenite :).

Za smetka na tova obache da si bulgarka v USA e extra ot gledna tochka na svalkite :). V sravnenie s tezi ogromni razpluti ameriknaki nie sme kato edni balerini :) a i niamame barbenskite im tupi fizionomii :))
Kato otidem banda bulgarki na club i sme kato magnit. Osobeno puk edna grupichka imame tuk - 5-6 chalga matzki na po 19 godini s prilepnali leopardovi pantaloni i kusi polichki (znaete kak e ;) - mujete sa okolo tiah v krug i s izplezeni ezitzi.
Dori kato si s gadjeto si idvat i te durpat da tanzuvash. Moia macedonetz padladiava :))) dobre che go karam da si ostavia nojovete vkushti :))

A amerikanskite muje sa dosta dobre po moe lichno mnenie ;). Mnogo po-seksi izglejdat ot bulgarskite pone na vunshen vid.. Na men pone lichno dosta mi dopadat :) Ne znam inache kak sa.. za jalost he ne mi se otdade vuzmojnost da opitam. No ima vreme za vsichko :)

Puk i ot druga strana v Bulgaria mujete tolkova sa se skapali i sa stanali takiva laina che... tuk e edin rai za jenata bulgarka spored men :)



Тема Re: Tova koeto e ad za edni e rai za drugiнови [re: Eleya]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 21:21



"A amerikanskite muje sa dosta dobre po moe lichno mnenie ;). Mnogo po-seksi izglejdat ot bulgarskite pone na vunshen vid.. "
Izglejda li hubavo, znachi che e pederast. Samo bulgarite v USA izglejdat hubavo i sa istinski mqje



Тема Re: Kato balgarkite drugi nqmaнови [re: Eleya]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 21:34



Ne sam az. I ne sam "maina".
Inache e prav choveka, ama mnogo se vpechatliava. Praktika mu e maikata:)
Ariel
Sofia, Bulgaria



Тема Re: Kato balgarkite drugi nqmaнови [re: Ariel]  
Автор 33 ()
Публикувано08.03.02 21:48



Ia ma ti mai si ostana tam i kakvo niama li da se vurnesh ? Ili se otkaza?
ot vsichki pozravi deto dneska izchetah tozi beshe nai neiasnia no nai- mi haresa Vurha si e!

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Tova koeto e ad za edni e rai za drugiнови [re: Borislav]  
АвторLBCman (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 23:34



ma che bulgarkite sa si kurvenca niama nujda da go pishat tuk, znaem go. I pak v sravnenie s ruskinite sa si nevinni devoicheta. Nali znaete, arabina kat kaje "Dolar dam??" bulgarkata otgovaria " dal Bog bedro" :)))



Тема Re: Kato balgarkite drugi nqmaнови [re: Ariel]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 00:21



Tz tz tz tz... Ey goliam ebach stana naposleduk :)
Ne se govori s teb :)



Тема Women rule!нови [re: LBCman]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 00:23



Da jiveiat gotinite kurvi!
Te upravliavat sveta!

Aiide bye zasega! Do ponedelnik! Otivam da piina za zdraveto na gotinite jeni po sveta! Imame kupon tazi vecher po sluchai 8 mart :)



Тема Re: Women rule!нови [re: Eleya]  
АвторLBCman (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 00:39



nachi da vnimavame maketo da ne zeme toia put da si donese noja :))) ke ni koli site mai :))) hahahah ebati seliankata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.