Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Nabliudenie  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 17:19



Otkakto "Emigratzia" stana teritoria na access i se prevurna v "Canada" i napraviha "Bulgari v Amerika"... "Bulgari v chujbina" zapadna. Nikoi ne pishe veche tam. Na pet dena se poiaviava po edno "ima li niakoi v ?-ia?" iiliv ?- nia?", no kato tzialo umria..

Zashto taka se poluchava? Zashto nie v USA i Canada sme taka lepnati za computrite, a horata po drugite kraishta ne sveta ne si proveriavat e-maila s mesetzi. Imam priateli po tzelia sviat ... veche... i zabeliazvam, che tia ot Anglia ili Franzia naprimer ako ne e telefona.. zabravi! E-maili, ICQ-ta, MSN, Yahoo i AOL messengeri vuobshte ne gi vlekat! Niamat computri vkushti ili puk ako imat gi vkliuchvat vednuj na petiletka.

Zashto e tova spred vas?



Тема Re: Nabliudenieнови [re: Eleya]  
АвторVilerat (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 17:46



Mislja che vsichki se chudime, vupreki che sme oslepitelno sigruni za 99% ot istinata na tozi vupros. Poslednija edin procent ostava obgurnat v nadejda, che njakoi spodelil mnenie, koeto shte oprovergae tezi 99%.
Povecheto ot horata v US i Canada sa zaslepeni ot "novija jivot" ot jelanieto da budat independent, to get with their lives to get a life ingeneral. The only way of communicating is through email.........aparently telephone is way to expensive and the GSM/SMS technology is not fully available in North America. Zasto li ratojanie i ochujdenie sa mi liubimite suputnici?
Bi mi se iskalo da se obadja na susedkata ot 3ija etaj .... da kaja, "haide da piem po edno kafe.........ili da Otidem da gledame novija spektakul na Marius Kurkinsi ili TR Sfumato............"
Oh, vzeh mnogo da se uvlichammmmmmm....lol....bi mi se iskalo da jiveja v Evropa, uvi!



Тема Re: Nabliudenieнови [re: Vilerat]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 18:12



"bi mi se iskalo da jiveja v Evropa, uvi!"
Niakoi da te spira ?
I kato otidesh tam, sled 1 mesets shte kajesh "Abe kakvo pravia tuk?" i shte se vqrnesh obratno s pqrvia samolet




Тема Re: Nabliudenieнови [re: Eleya]  
Авторkastchei (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 21:43



Ami vizh te si hodiat do Bulgaria na vseki 2-3 meseca za po sedmica ( pone moite priatelcheta ). Taka che ne izpitvat osobena potrebnost ot tova niakoi da se zaiazhda s tiah virtualno (po forumite) - prosto hodiat da go izpitvat na zhivo.



Тема Re: Nabliudenieнови [re: Borislav]  
АвторVilnerat s lubov (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 21:50



Za takiva kato teb govorija, zabludeni v sobshtenoto si dushevno blato... Izgoden li e jivota prekaran v neusuznata dushevna 'mizerija'? Razbirara se, shtom e povedena s opravdanie!!! Javno ne ti se e sluchvalo da se pochuvstvash umerzen ot kulturata i bezrazlichieto v North America...
Javno ti haresva...Sumnjavam si che v BG si pravil neshto po neobiknovenno, ot tova koeto 'pravish' ako si v us ili canada vsustnost.
Tova za samoleta mi se sluchi pres latoto na 2001----taka che mojesh da zapazish sbitija si kometnar s nadpis "return to sender".... OK....
Haide da nii spestish bitovija bulgarizum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Nabliudenieнови [re: Eleya]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано08.03.02 00:15



az sym on-line samo kogato sym na bachkaneto, dali sa mi kompiutar horata ,ne me iurkat s mnogo rabota - i taka



Тема Re: Nabliudenieнови [re: Eleya]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 16:57



Nie vsichki si go znaem otgovora...horata tam imat jivot za razlika ot povecheto ot nas koito sastestvuvame...no pak v rodinata mojeshe i da ne sastestvuvame. Ta tova e kompromisat za vsichki, samo deto njakoi sa v po-priemlivi darjavi i njamat nujda ot virtualno obstuvane.



Тема Re: Nabliudenieнови [re: Eleya]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 18:45



Ami zashtoto EU e svetat na Nokia, a ne na Internet. Kakvoto e za US mrejata i laptopat, tova e za EU GSM i SMS-a.
Triabva da otidesh primerno v FR, i shte razberesh vednaga. Honestly, haresva mi poveche - instant access e, a i e (bukvalno) po-leko:)
SonyEricsson fan,
Ariel
GSM:087XXXXXX




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.