Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Mnogo mi e interesnoнови  
АвторopRev (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 00:03



Pro4toh po4ti vsi4ki temi.I naistina po4ustvah niakakvo 4ustvo i az ne go znam kakvo e no taka si sediah i gledah kak bulgati jiveqt dale4 ot rodinata i se opitvah da razbera zashto razsujdavat po takuv na4in.I vuobshte mi stana mnogo milo za horata koito sa tam.4ustvoto nenzma moje da ste go izpitvali(da gledate kak bulgari si obshtuvat po mejdu si v druga strana)Moje da e tupo no...
Az tai si go 4ustvam.Az sum v Bulgaria i mi e intersno prosto :)))



I edin vupros kak amerikancite razsujdavat za 11 sep???



Тема Re: Mnogo mi e interesnoнови [re: opRev]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 00:19



NORMALNITE amerikanci (ne tezi, deto jiveiat v San Francisco, Los Angeles, Washington DC i podobni), misliat tochno taka, kakto ti bi mislil ako niakoi miusulmanin izbie vsichkite ti rodnini i poznati, taka kakto sa ni klali predi 150 godini.



Тема Re: Mnogo mi e interesnoнови [re: Borislav]  
Авторkastchei (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 01:04



Wahw.....neznaeh che zhiveia sred NENORMALNI hora. Mozhe bi i az sme nenormalni prosto zashtoto tuka vinagi e toplo, zhenite sa krasivi, zaplatite golemi, naemite troini, taxitata skypi, kyshtite dyrveni, niama nebostyrgachi......

Shte ti kazha edno....tuka omraza niama. Ako mrazish niakoi zashtoto e musulmanin, cheren, rusnak ili koi znae tam kakvo, ako izobshto si sposoben da izpitvahs omraza - znahci prosto si sbyrkal dyrzhavata.



Тема Re: Mnogo mi e interesno [re: kastchei]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 01:16



"zhenite sa krasivi"
Krasivi jeni v Kalifornia ? Tia debeli i grozni sqshtestva deto sami iziajdat po edna goliama piza na obiad ? Te sa krasivi ? Ili debelite meksikanki deto prilichat na jabi ?
Poniakoga imam chuvstvoto, che vsichki uchastvat v konkurs za "nai-grozna jena".




Тема Re: Mnogo mi e interesnoнови [re: Borislav]  
Авторkastchei (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 13:22



:-))))))
smehsnik.....



Тема Re: Mnogo mi e interesnoнови [re: kastchei]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 18:01



Hmmm. Ama kude si ti v Calfornia? Zvuchi dobre :)



Тема Re: Mnogo mi e interesnoнови [re: Eleya]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 18:06



"Ama kude si ti v Calfornia? "
Spored prikazkite mu, sigurno e v edno ot tezi mesta:
1. Pederaskia S.F.
V S.F. sigurno e vidial pederasite, oblecheni v jenski drehi. Te izglejdat na krasivi jeni :-)

2. Nenormalnia Bqrkli
Tam ima vsiakakvi nenormalni, no ne i krasivi jeni:-)

3. Ujasnia L.A.
Tam ne moje da dishash pone 6 mesetsa ot godinata. Prez ostanaloto vreme voni.



Тема Re: Mnogo mi e interesnoнови [re: Borislav]  
АвторlvanFL (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 21:54



san diego ne e losho obache



Тема Do Floridskia Ivanнови [re: lvanFL]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 22:24



Prekrasno e. Tam izkarah okolo 2 godini. Horata sa razlichni ot tezi v severnata Kalifornia i ot L.A.
Dori i jenite im sa krasivi



Тема Re: Do Floridskia Ivanнови [re: Borislav]  
АвторlvanFL (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 22:33



Ae pone zhenite se oblichat elegantno a ne samo s dzhinsi i sweatshirts kato v po goliamata chasty na america. i obichat da stoiat nav7n a ne samo zad zat6mneni prozorzi kato v california. kakto i da e de..nali znaesh na seki mu spred vkusa!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.